'Real Madrid reserveert 100 miljoen voor toptarget'

290 stemmen
'Real Madrid reserveert 100 miljoen voor toptarget'

Real Madrid kende een uitstekend seizoen. De Koninklijke was zowel in eigen land als in Europa de beste, met dank aan onder meer onze landgenoot Thibaut Courtois. Dat moet ook de komende jaren zo blijven. In de Spaanse hoofdstad zijn ze bereid om zwaar te investeren om dat doel te bereiken.


Aurélien Tchouaménie werd al weggeplukt bij het AS Monaco van Philippe Clement voor een transfersom die kan oplopen tot 100 miljoen euro. De Franse middenvelder moet voor verjonging zorgen op het middenveld, samen met zijn landgenoot Eduardo Camavinga. Luka Modric, Toni Kroos en Casemiro zijn namelijk niet meer van de jongsten. De Madrilenen hebben nu nog een andere pion op het oog.

Zo meldt AS dat Real in 2023 zijn pijlen op Jude Bellingham zal richten. Ook hij moet voor jeugdige impulsen zorgen op het Madrileense middenveld. De jonge Engelsman van Borussia Dortmund zal wel de nodige centen moeten kosten. Zo hangt er een prijskaartje van maar liefst 100 miljoen euro aan hem vast. De concurrentie is bovendien loodzwaar: ook Liverpool en Chelsea willen Bellingham binnenhalen. Real lijkt dus uit zijn pijp te moeten gaan komen.

DORTMUND

Bellingham is op zijn 18de al uitgegroeid tot een van de steunpilaren van Borussia Dortmund. De Duitsers haalden hem op jonge leeftijd weg bij Birmingham City, een transfer waar ze ongetwijfeld nog geen spijt van zullen gehad hebben. Zeker als je bedenkt dat ze toen 'maar' 25 miljoen euro betaalden voor de Engelse international. Dortmund zou nu een veelvoud van dat bedrag kunnen verdienen, als we AS mogen geloven.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Wat is de beste club voor Bellingham?

Meest recent

'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

7
7
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

55
55
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

119
119
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

143
143
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

140
140
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

12
12
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

91
91
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

21
21
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

120
120
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

604
604
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

181
181
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

111
111
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

61
61
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

375
375
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

337
337
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

829
829
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

149
149
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

24
24
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

535
535
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

143
143
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

750
750
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

868
868

Meer sportnieuws