'Clubs staan in de rij voor Zinho Vanheusden'

219 stemmen
'Clubs staan in de rij voor Zinho Vanheusden'

Zinho Vanheusden (22) speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor Genoa. Onze landgenoot kende er echter opnieuw het nodige blessureleed, waardoor hij minder speelde dan verwacht. Op 30 juni keert Vanheusden terug naar Internazionale, waar zijn contract nog doorloopt tot medio 2026.


Inter lijkt dus een beslissing te moeten gaan nemen wat het zal doen met de éénvoudige Rode Duivel. Volgens het medium CalcioMercato zal de club de situatie van Vanheusden dan ook bekijken. Ondertussen lijkt er geen gebrek te zijn aan geïnteresseerde clubs. In Italië zien Verona, Udinese, Spezia en Sampdoria wel iets in Vanheusden, die ook belangstelling geniet uit de Bundesliga en de Ligue 1.

Er wordt gesproken over een zowel een huur- als een definitieve transfer. Die eerste optie (in de Serie A) lijkt de meest waarschijnlijke. Bij Inter hopen ze namelijk dat Vanheusden zijn oude niveau terugvindt. De club zou de speler dan ook de tijd geven om dat te doen. De laatste wedstrijd van Vanheusden dateert ondertussen alweer van 13 februari van dit jaar. Genoa speelde toen thuis gelijk tegen Salernitana.

STANDARD

Vanheusden verkaste al op jonge leeftijd naar de jeugd van Inter. De Nerazzurri plukten hem toen weg bij Standard. Het was bij de Rouches dat hij (op huurbasis) uitgroeide tot een vaste kracht in de verdediging. Standard legde in 2019 bijna 12 miljoen op tafel om Vanheusden definitief over te nemen. Inter deed er daar in 2021 zo'n 4 miljoen bovenop om hem terug te halen. Op een definitieve doorbraak voor Vanheusden bij de Italiaanse grootmacht is het wel nog steeds wachten.

Moeten Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

1
1
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

4
4
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

160
160
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

173
173
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

76
76
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

262
262
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

480
480
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

415
415
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

309
309
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

458
458
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

127
127
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

152
152
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

89
89
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

93
93
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

195
195
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

308
308
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

664
664
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

162
162
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

90
90
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

285
285
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

427
427
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

260
260
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

305
305
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

117
117

Meer sportnieuws