Janssen verklaart keuze voor Antwerp: "Indrukwekkend plan"

196 stemmen
Janssen verklaart keuze voor Antwerp:

De handtekeningen waren enkele weken geleden al gezet, maar maandag maakte Vincent Janssen ook echt zijn blijde intrede bij Antwerp. De Nederlandse aanvaller had nog wat extra vakantie gekregen nadat hij met Oranje nog in de Nations League gespeeld had tegen Wales, maar sloot nu toch aan op training; Hij werd daarna ook meteen voorgesteld aan de pers.


Het was toch verrassend dat Antwerp erin slaagde om Janssen te strikken, want de spits had een zeer goed contract in Mexico en was net teruggekeerd in Oranje na vijf jaar afwezigheid. De transfer wordt dan ook in grote mate toegeschreven aan de aanwezigheid van technisch directeur Marc Overmars, die resoluut de Nederlandse toer opgaat nadat eerder ook al Mark van Bommel als trainer aangesteld werd.

Janssen zelf stelt echter dat niet enkel Overmars hem overtuigde. "Of ik hier had gezeten als Overmars er niet was geweest? Dat weet ik niet - hij zat er nu eenmaal wel. Het contact is ook altijd heel soepel verlopen. Maar ik vond vooral het plan van de club indrukwekkend en ik wilde daar deel van uitmaken", tekende Het Laatste Nieuws immers op. "Ik wil hier iets neerzetten, dat is mijn doel. Als je ziet hoe de club is uitgebouwd, dan is dat indrukwekkend. Ik heb de indruk dat iedereen hier ernaar snakt om successen neer te zetten."

DILEMMA
De komst van Janssen zal Van Bommel wel meteen voor een tactisch dilemma plaatsen. Vorig seizoen deed Michael Frey het immers nog zeer goed als diepe spits, maar Janssen en de Zwitser lijken min of meer dezelfde types. Het lijkt er dus op dat de nieuwe trainer meteen zal moeten kiezen tussen de topschutter van vorig seizoen en de steraankoop, tenzij hij alsnog probeert om hen samen uit te spelen.

LEES OOK: Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

🚀

Zal Janssen een topper zijn voor de JPL?

Meest recent

Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

85
85
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

101
101
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

108
108
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

169
169
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

164
164
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

78
78
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

165
165
Dé toptransfer van AA Gent: "Voelde meteen een klik"

AA Gent moet deze week Europees aan de bak en mag daar geen schade oplopen. Er is geen foutenmarge. ...

238
238
'Sibierski baalt weer: Anderlecht moet winger schrappen'

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen deze week al met de eerste Europese confrontatie tegen ...

188
188
Bornauw verklapt: "Daar willen we ons versterken"

RSC Anderlecht moet donderdag aan de bak tegen Hammarby. Een heel belangrijk duel. De fans blijven ...

356
356
Zetterberg stuurt Anderlecht stevige waarschuwing

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen al op donderdagavond. Dan beginnen ze aan hun avontuur in ...

271
271
'Volgende Rode Duivel hakt transferknoop door'

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een meer dan behoorlijk WK, waarin ze uiteindelijk sneuvelden ...

88
88
'Toekomstige monstertransfer voor De Cat'

Anderlecht reist woensdag af naar Zweden voor zijn eerste opdracht in de voorrondes van de Europa ...

223
223
Westerlo heeft nu ook opvolger Piedfort beet

Het is al een zeer drukke transferzomer geweest voor Westerlo. De Kemphanen zagen tot dusver maar ...

31
31
Van Bommel zorgt meteen voor énorme verdeeldheid

De Rode Duivels lijken na het vertrek van Rudi Garcia niet lang te moeten wachten op een nieuwe ...

570
570
Lamine Yamal zorgt voor opvallende gekte na WK

Lamine Yamal blijft ook naast het veld een fenomeen. De Spaanse wereldkampioen zorgde tijdens de ...

48
48
'Nieuwe grootmacht mengt zich in strijd om De Ketelaere'

Na de uitschakeling op het WK maakten verschillende Rode Duivels al toptransfers. Youri Tielemans ...

246
246
'Droomtransfer Karetsas nadert: Genk krijgt hoger bod'

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer drukke zomer. De Limburgers zijn in blijde verwachting van niet ...

278
278
'Club ongenadig: floptransfer niet mee op stage'

De start van het nieuwe seizoen komt stilaan dichtbij, want op 31 juli is er al de eerste afspraak ...

714
714
TRANSFERUURTJE: 'Straffe terugkeer bij Club, nieuwe bondscoach bekend'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

496
496
Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

EVincent Kompany kende afgelopen seizoen een topperiode bij Bayern München. De Duitse ...

234
234
Beruchte lijst Van Gucht zwaar onder vuur: "Niet eerlijk!"

De veelbesproken 'lijst' van Ruben Van Gucht blijft stof doen opwaaien. Dit keer is het niet een ...

100
100
Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

149
149
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

162
162

Meer sportnieuws