Janssen verklaart keuze voor Antwerp: "Indrukwekkend plan"

196
Janssen verklaart keuze voor Antwerp:

De handtekeningen waren enkele weken geleden al gezet, maar maandag maakte Vincent Janssen ook echt zijn blijde intrede bij Antwerp. De Nederlandse aanvaller had nog wat extra vakantie gekregen nadat hij met Oranje nog in de Nations League gespeeld had tegen Wales, maar sloot nu toch aan op training; Hij werd daarna ook meteen voorgesteld aan de pers.


Het was toch verrassend dat Antwerp erin slaagde om Janssen te strikken, want de spits had een zeer goed contract in Mexico en was net teruggekeerd in Oranje na vijf jaar afwezigheid. De transfer wordt dan ook in grote mate toegeschreven aan de aanwezigheid van technisch directeur Marc Overmars, die resoluut de Nederlandse toer opgaat nadat eerder ook al Mark van Bommel als trainer aangesteld werd.

Janssen zelf stelt echter dat niet enkel Overmars hem overtuigde. "Of ik hier had gezeten als Overmars er niet was geweest? Dat weet ik niet - hij zat er nu eenmaal wel. Het contact is ook altijd heel soepel verlopen. Maar ik vond vooral het plan van de club indrukwekkend en ik wilde daar deel van uitmaken", tekende Het Laatste Nieuws immers op. "Ik wil hier iets neerzetten, dat is mijn doel. Als je ziet hoe de club is uitgebouwd, dan is dat indrukwekkend. Ik heb de indruk dat iedereen hier ernaar snakt om successen neer te zetten."

DILEMMA
De komst van Janssen zal Van Bommel wel meteen voor een tactisch dilemma plaatsen. Vorig seizoen deed Michael Frey het immers nog zeer goed als diepe spits, maar Janssen en de Zwitser lijken min of meer dezelfde types. Het lijkt er dus op dat de nieuwe trainer meteen zal moeten kiezen tussen de topschutter van vorig seizoen en de steraankoop, tenzij hij alsnog probeert om hen samen uit te spelen.

LEES OOK: "Ze gaan te ver"-Vrouwelijke shock rond Alderweireld

Zal Janssen een topper zijn voor de JPL?

Meest recent

Rel rond Deschacht escaleert: Flames reageren keihard

De uitspraken van Olivier Deschacht over vrouwenvoetbal blijven voor heel wat reacties zorgen. Een ...

1
1
Afwezigheid en terugkeer Courtois: Lammens geeft mening

In zijn eerste wedstrijden als bondscoach heeft Mark van Bommel meteen zijn stempel gedrukt op het ...

7
7
Van Bommel kondigt al minstens twee wijzigingen aan

Vrijdag om 20u45 staan de Rode Duivels al voor hun derde opdracht in de Nations League. Daarin komt ...

122
122
'Wissel van de wacht bij Bayern: Kompany stelt één eis'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München de Duitse dubbel en strandde in de halve ...

23
23
'Rode Duivels kunnen doodsteek geven aan Turken'

De Rode Duivels begonnen hun campagne in de Nations League met een drie op zes, na winst in ...

35
35
Van kwaad naar erger: KV Kortrijk krijgt nieuwe mokerslag

Na zeven speeldagen zitten enkele teams al zwaar in de problemen in de Jupiler Pro League. Zo is er ...

91
91
'Raskin heeft keuze te over: 8 clubs op de loer'

De voorbije zomermercato was voor de Rode Duivels een zeer drukke periode. Heel wat landgenoten ...

48
48
Courtois: "Hij moet de Gouden Bal winnen"

Na de interlandbreak gaat het vizier weer op het clubvoetbal, maar ook op dé belangrijkste ...

90
90
Haalt Stijnen grote naam als nieuwe trainer Patro?

Donderdagvoormiddag viel er bij Patro Eisden toch wel opmerkelijk nieuws te rapen. Na maar liefst ...

97
97
Van Bommel krijgt dubbele opsteker daags voor Turkije

De wedstrijden blijven elkaar in sneltempo opvolgen voor de Rode Duivels. Maandag gingen ze nog met ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

99
99
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

53
53
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

105
105
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

151
151
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

227
227
'Standard schrikt: titanenstrijd om verrassend talent'

Standard lijkt dit seizoen sportief een stap vooruit gezet te hebben en hoopt mee te kunnen strijden ...

111
111
'Antwerp sluit verloren zoon weer in de armen'

Voor Antwerp is het seizoensbegin er één met twee gezichten geworden. De Great Old ...

188
188
'Pikante transfer Doku na dramatisch City-verdict'

De Rode Duivels doen het in deze Nations League voorlopig zonder Jérémy Doku, die een ...

238
238
Courtois speelt open kaart: Rode Duivels én Van Bommel

De Rode Duivels zijn de voorbije dagen begonnen aan hun nieuwe campagne in de Nations League. De ...

300
300
Tresoldi ligt op recordkoers: "Hopelijk in volgende match"

Bij Club Brugge zullen ze zich in de handen wrijven, want tijdens deze interlandbreak lijkt Nicolo ...

101
101
Defour ziet luxeprobleem bij België: “Hij verdient basisplaats”

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Turkije. Een partij waarin de Belgen grote favoriet ...

151
151
Stijnen hakt knoop door: Patro krijgt nieuw gezicht

Stijn Stijnen heeft de pers uitgenodigd voor een persmoment. En dat zorgt meteen voor de nodige ...

76
76
Bom barst compleet: hierdoor verliet Ronaldo selectie

De spanningen tussen Cristiano Ronaldo en Jorge Jesus zouden na een opvallend incident achter de ...

235
235
Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Romeo Vermant is momenteel aan de slag bij de Belgische beloften. Daar is de aanvaller wel een ...

286
286
Deschacht vindt vrouwenvoetbal niet om aan te zien: “Sydney Sweeney erbij?”

In Ongefilterd zorgt een gesprek over vrouwenvoetbal meteen voor opvallende reacties. Het populaire ...

152
152

Meer sportnieuws