Janssen verklaart keuze voor Antwerp: "Indrukwekkend plan"

196
Janssen verklaart keuze voor Antwerp:

De handtekeningen waren enkele weken geleden al gezet, maar maandag maakte Vincent Janssen ook echt zijn blijde intrede bij Antwerp. De Nederlandse aanvaller had nog wat extra vakantie gekregen nadat hij met Oranje nog in de Nations League gespeeld had tegen Wales, maar sloot nu toch aan op training; Hij werd daarna ook meteen voorgesteld aan de pers.


Het was toch verrassend dat Antwerp erin slaagde om Janssen te strikken, want de spits had een zeer goed contract in Mexico en was net teruggekeerd in Oranje na vijf jaar afwezigheid. De transfer wordt dan ook in grote mate toegeschreven aan de aanwezigheid van technisch directeur Marc Overmars, die resoluut de Nederlandse toer opgaat nadat eerder ook al Mark van Bommel als trainer aangesteld werd.

Janssen zelf stelt echter dat niet enkel Overmars hem overtuigde. "Of ik hier had gezeten als Overmars er niet was geweest? Dat weet ik niet - hij zat er nu eenmaal wel. Het contact is ook altijd heel soepel verlopen. Maar ik vond vooral het plan van de club indrukwekkend en ik wilde daar deel van uitmaken", tekende Het Laatste Nieuws immers op. "Ik wil hier iets neerzetten, dat is mijn doel. Als je ziet hoe de club is uitgebouwd, dan is dat indrukwekkend. Ik heb de indruk dat iedereen hier ernaar snakt om successen neer te zetten."

DILEMMA
De komst van Janssen zal Van Bommel wel meteen voor een tactisch dilemma plaatsen. Vorig seizoen deed Michael Frey het immers nog zeer goed als diepe spits, maar Janssen en de Zwitser lijken min of meer dezelfde types. Het lijkt er dus op dat de nieuwe trainer meteen zal moeten kiezen tussen de topschutter van vorig seizoen en de steraankoop, tenzij hij alsnog probeert om hen samen uit te spelen.

LEES OOK: Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Zal Janssen een topper zijn voor de JPL?

Meest recent

'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

0
0
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

30
30
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

98
98
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

69
69
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

258
258
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

420
420
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

73
73
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

146
146
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

372
372
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

133
133
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

395
395
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

85
85
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

382
382
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

344
344
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

615
615
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

481
481
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

128
128
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

127
127
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

382
382
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

212
212
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

553
553
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

479
479
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

332
332
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

504
504

Meer sportnieuws