Janssen verklaart keuze voor Antwerp: "Indrukwekkend plan"

196 stemmen
Janssen verklaart keuze voor Antwerp:

De handtekeningen waren enkele weken geleden al gezet, maar maandag maakte Vincent Janssen ook echt zijn blijde intrede bij Antwerp. De Nederlandse aanvaller had nog wat extra vakantie gekregen nadat hij met Oranje nog in de Nations League gespeeld had tegen Wales, maar sloot nu toch aan op training; Hij werd daarna ook meteen voorgesteld aan de pers.


Het was toch verrassend dat Antwerp erin slaagde om Janssen te strikken, want de spits had een zeer goed contract in Mexico en was net teruggekeerd in Oranje na vijf jaar afwezigheid. De transfer wordt dan ook in grote mate toegeschreven aan de aanwezigheid van technisch directeur Marc Overmars, die resoluut de Nederlandse toer opgaat nadat eerder ook al Mark van Bommel als trainer aangesteld werd.

Janssen zelf stelt echter dat niet enkel Overmars hem overtuigde. "Of ik hier had gezeten als Overmars er niet was geweest? Dat weet ik niet - hij zat er nu eenmaal wel. Het contact is ook altijd heel soepel verlopen. Maar ik vond vooral het plan van de club indrukwekkend en ik wilde daar deel van uitmaken", tekende Het Laatste Nieuws immers op. "Ik wil hier iets neerzetten, dat is mijn doel. Als je ziet hoe de club is uitgebouwd, dan is dat indrukwekkend. Ik heb de indruk dat iedereen hier ernaar snakt om successen neer te zetten."

DILEMMA
De komst van Janssen zal Van Bommel wel meteen voor een tactisch dilemma plaatsen. Vorig seizoen deed Michael Frey het immers nog zeer goed als diepe spits, maar Janssen en de Zwitser lijken min of meer dezelfde types. Het lijkt er dus op dat de nieuwe trainer meteen zal moeten kiezen tussen de topschutter van vorig seizoen en de steraankoop, tenzij hij alsnog probeert om hen samen uit te spelen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Zal Janssen een topper zijn voor de JPL?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

2
2
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

19
19
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

169
169
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

157
157
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

59
59
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

107
107
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

69
69
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

104
104
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

226
226
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

224
224
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

144
144
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

332
332
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

502
502
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

322
322
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

151
151
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

82
82
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

353
353
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

423
423
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

305
305
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

233
233
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

413
413
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

371
371
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

96
96
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

334
334
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

352
352

Meer sportnieuws