'Anderlecht en AA Gent strijden om revelatie Seraing'

door
'Anderlecht en AA Gent strijden om revelatie Seraing'

Anderlecht kan deze zomer nog wel wat offensieve stootkracht gebruiken. Het haalde wel al Nilson Angulo en ook Sebastiano Esposito zou op het punt staan om neer te strijken, maar beide aanvallers zijn nog jong en de leemte na het vertrek van Christian Kouamé en Joshua Zirkzee is groot. Mogelijk vindt Paars-Wit nog een extra optie in de eigen competitie.


Volgens Foot Mercato staat Ablie Jallow op de lijst van Anderlecht. De 23-jarige Gambiaan werd de voorbije twee seizoenen door FC Metz verhuurd aan Seraing, waar hij zich afgelopen seizoen in de kijker speelde met zijn dribbels. Hij liet ook vijf goals en één assist optekenen in 26 wedstrijden. Hij was in januari ook één van de revelaties van de Africa Cup, waar hij twee keer scoorde en zo Gambia naar een knappe kwartfinale loodste.

Maar Anderlecht is lang niet alleen voor Jallow, want die zou nog heel wat andere bewonderaars hebben. Zo lonken in eigen land ook nog AA Gent en Zulte Waregem naar de flankaanvaller, terwijl in Frankrijk FC Nantes en FC Lorient interesse tonen. Daarnaast zou zelfs Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt hem in de gaten houden. De Duitsers zijn goed bekend met de Jupiler Pro League en haalden deze zomer al Aurelio Buta op bij Antwerp.

NOG TWEE JAAR VAST
Geïnteresseerde clubs zullen wel nog aan tafel moeten met FC Metz, waar Jallow nog een contract tot 2024 heeft. De aanvaller kan de pas gedegradeerde club nog een aardige som opleveren, al zal Jallow ook niet de hoofdprijs moeten kosten. Zijn waarde wordt door Transfermarkt immers geschat op 800.000 euro. Voor het financieel nog steeds beperkte Anderlecht zou dat een interessante prijs kunnen zijn.

LEES OOK: 'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

Zou hij een aanwinst zijn voor Anderlecht of AA Gent?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

1
1
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

9
9
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

29
29
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

66
66
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

67
67
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

30
30
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

152
152
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

106
106
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

319
319
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

109
109
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

137
137
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

170
170
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

305
305
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

301
301
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

64
64
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

364
364
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

302
302
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

182
182
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

326
326
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

311
311
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

242
242
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

49
49
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

112
112
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

253
253

Meer sportnieuws