'Turkse topclub zet zijn zinnen op Storm'

door
'Turkse topclub zet zijn zinnen op Storm'

KV Mechelen lijkt na Wouter Vrancken en Hugo Cuypers deze zomer ook nog eens Nikola Storm te gaan verliezen. De aanvaller speelde zich de voorbije twee seizoenen in de kijker door in totaal 26 competitiegoals te maken en daarna nog eens elf assists te leveren, wat hem zelfs bijna een selectie voor de Rode Duivels opleverde. De 27-jarige heeft nu ook zijn zinnen gezet op een transfer.


Storm sprak afgelopen weekend zijn vertrekwens openlijk uit en nu lijkt de strijd om zijn diensten ook los te barsten. Zijn naam viel deze zomer al meermaals bij KRC Genk, maar voorlopig lijkt een andere piste het meest concreet te zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Istanbul Basaksehir een prioriteit gemaakt van de komst van Storm deze zomer.

De ambitieuze club eindigde afgelopen seizoen als vierde in de Turkse Süper Lig en Storm zou er kunnen gaan spelen aan de zijde van onder meer Nacer Chadli, Lucas Biglia en Stefano Okaka. Ze zouden al in actie geschoten zijn om hem binnen te halen en legden in het weekend zelfs al een tweede officiële aanbieding neer. Die werd net als het eerste bod vorige week echter van tafel geveegd, omdat ze nog ver onder de vraagprijs van KVM zou liggen.

EERSTE BUITENLANDS AVONTUUR
Die vraagprijs wordt geschat op 6 à 7 miljoen euro, ondanks dat Storm enkele dagen geleden nog de hoop uitsprak dat de club vrede zou nemen met een lager bedrag. De speler zou zelf alvast zeer graag naar Turkije vertrekken. Het zou voor hem zijn eerste buitenlandse avontuur worden, want voor KV Mechelen was Storm aan de slag bij Club Brugge, Zulte Waregem en OH Leuven.

LEES OOK: 'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

Zou dat een mooie transfer zijn voor Storm?

Meest recent

Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

0
0
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

4
4
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

15
15
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

66
66
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

223
223
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

166
166
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

84
84
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

148
148
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

20
20
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

342
342
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

669
669
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

73
73
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

271
271
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

42
42
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

474
474
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

102
102
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

411
411
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

64
64
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

188
188
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

167
167
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

85
85
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

334
334
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

134
134
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

725
725
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

436
436

Meer sportnieuws