'Turkse topclub zet zijn zinnen op Storm'

141
'Turkse topclub zet zijn zinnen op Storm'

KV Mechelen lijkt na Wouter Vrancken en Hugo Cuypers deze zomer ook nog eens Nikola Storm te gaan verliezen. De aanvaller speelde zich de voorbije twee seizoenen in de kijker door in totaal 26 competitiegoals te maken en daarna nog eens elf assists te leveren, wat hem zelfs bijna een selectie voor de Rode Duivels opleverde. De 27-jarige heeft nu ook zijn zinnen gezet op een transfer.


Storm sprak afgelopen weekend zijn vertrekwens openlijk uit en nu lijkt de strijd om zijn diensten ook los te barsten. Zijn naam viel deze zomer al meermaals bij KRC Genk, maar voorlopig lijkt een andere piste het meest concreet te zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Istanbul Basaksehir een prioriteit gemaakt van de komst van Storm deze zomer.

De ambitieuze club eindigde afgelopen seizoen als vierde in de Turkse Süper Lig en Storm zou er kunnen gaan spelen aan de zijde van onder meer Nacer Chadli, Lucas Biglia en Stefano Okaka. Ze zouden al in actie geschoten zijn om hem binnen te halen en legden in het weekend zelfs al een tweede officiële aanbieding neer. Die werd net als het eerste bod vorige week echter van tafel geveegd, omdat ze nog ver onder de vraagprijs van KVM zou liggen.

EERSTE BUITENLANDS AVONTUUR
Die vraagprijs wordt geschat op 6 à 7 miljoen euro, ondanks dat Storm enkele dagen geleden nog de hoop uitsprak dat de club vrede zou nemen met een lager bedrag. De speler zou zelf alvast zeer graag naar Turkije vertrekken. Het zou voor hem zijn eerste buitenlandse avontuur worden, want voor KV Mechelen was Storm aan de slag bij Club Brugge, Zulte Waregem en OH Leuven.

LEES OOK: Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Zou dat een mooie transfer zijn voor Storm?

Meest recent

Barça-Real zindert na: spelleiding ging in de fout

De Spaanse scheidsrechterscommissie CTA heeft toegegeven dat João Cancelo tijdens de ...

0
0
'Waanzinnig bod van Europese topclub op Alvarez'

Gaat Julian Alvarez Arsenal dan toch verlaten in 2027? De Argentijnse aanvaller was graag naar FC ...

11
11
Dé teleurstelling in JPL tot dusver? "Met zo'n goede ploeg..."

Komend weekend zijn we al toe aan de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. Dat betekent dat de ...

16
16
Beerput bij KVDO? Apache legt gevoelige rol Vannieuwkerke bloot

Karl Vannieuwkerke is veel meer dan een bekend televisiegezicht in het verhaal rond KV Diksmuide ...

24
24
Spaanse bond grijpt in na treinramp: geen bekervoetbal

In Spanje wordt er woensdag even niet aan voetbal gedacht. Normaal zou er gevoetbald worden in de ...

0
0
Anderlecht kondigt terugkeer icoon bij RSCA Women aan

Van 2018 tot 2024 werd RSCA Women maar liefst zeven keer op rij landskampioen in de Lotto Super ...

18
18
Hét geheim achter de trainersschool van Club onthuld?

De voorbije jaren zette Club Brugge enorme stappen vooruit met zijn jeugdwerking. Club NXT levert ...

82
82
'Na njet Tresoldi: Arsenal gaat voor ex-speler van Cercle'

Arsenal beleefde dinsdagavond een zware afgang, want in de League Cup werd het uitgeschakeld door ...

38
38
Charleroi bevestigt domper en haalt verschroeiend uit

Komend weekend kunnen de fans zich verwarmen aan de tiende speeldag in de Jupiler Pro League, maar ...

33
33
Joos trekt pijnlijke vergelijking tussen Anderlecht en Gent

Zaterdag krijgt Anderlecht op de tiende speeldag van de Jupiler Pro League het bezoek van Westerlo ...

70
70
Union paste voor Belg: "Ze hebben niet gebeld"

Union heeft dit seizoen zijn zaakjes weer goed op orde, want het draait netjes mee bovenaan het ...

51
51
'Floptransfer? Club Brugge neemt standpunt in'

Bij Club Brugge draait het dit seizoen vooralsnog uitstekend, want zowel in de competitie als ...

187
187
‘Miljardair kaapt Tresoldi weg: Verhaeghe machteloos’

Club Brugge zegt het met zoveel woorden: Nicolò Tresoldi is niet te koop, voor geen enkele ...

501
501
TRANSFERUURTJE: 'Club kan 70 miljoen vangen, dilemma bij Genk'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

110
110
‘Duivelse-revelatie Lavia plots in zak en as bij Chelsea’

Romeo Lavia was afgelopen interlandperiode dé grote revelatie bij de Rode Duivels. De ...

211
211
Laatste knaltransfer De Bruyne? Defour onthult onvrede

Kevin De Bruyne heeft bij Napoli plots een andere rol gekregen. Onder Massimiliano Allegri staat de ...

72
72
Rooney spaart Tielemans en Lammens niet: ongeziene uithaal

Manchester United ligt zwaar onder vuur. De club zit in een desastreuze reeks, maar toch zal Michael ...

82
82
'Kane hakt transferknoop door: Romano meldt akkoord'

Harry Kane heeft de Ballon d'Or gewonnen. De aanvaller speelt al jaren op een énorm hoog ...

129
129
"Of ik de woorden van Defour hoorde? Ja en het raakte het me"

Steven Defour liet onlangs in een podcast weten dat Norman Bassette in zijn tijd bij KV Mechelen ...

69
69
Crisis bij Standard? Andi Zeqiri velt zijn oordeel

Standard zit na vier nederlagen op rij met een pijnlijke 0 op 12. Toch weigert Andi Zeqiri om van ...

100
100
Nederland in de ban van Belg: "Gemiste kans voor Ajax"

Charles Vanhoutte maakt indruk in Nederland. De Belgische middenvelder van Feyenoord werd tijdens ...

140
140
'Grootmacht is gek op Kane: spectaculair transferplan'

FC Barcelona zou komende zomer drie bekende namen willen verkopen om de komst van Harry Kane te ...

148
148
Vader Yamal in opspraak: 'Spuwde haar in het gezicht'

Niet alleen Lamine Yamal haalde het nieuws in Spanje. Ook zijn vader Mounir Nasraoui deed de ...

325
325
Jackpot Club Brugge? 'Forbs in beeld bij Europese topclub'

Carlos Forbs is bezig aan een geweldig seizoen. De Portugese flankaanvaller zal Club Brugge na het ...

645
645
Standard maakt opvallende financiële cijfers bekend

Standard is een club die al jaren financieel niet rendabel is. De Rouches hebben nog steeds veel ...

146
146

Meer sportnieuws