'KV Oostende ziet miljoenentransfer door de neus geboord'

58
'KV Oostende ziet miljoenentransfer door de neus geboord'

Bij KV Oostende kunnen ze voorlopig al redelijk tevreden zijn over de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De kustploeg won drie van zijn vier eerste oefenwedstrijden. Het hield schietoefeningen tegen provincialers Oudenburg (12-0) en Zwevezele (15-0) en klopte ook tweedenationaler KM Torhout (1-3). Tussendoor ging het wel onderuit tegen Harelbeke (5-3).


KVO moest het in die laatste twee wedstrijden wel met een behoorlijk gehavend elftal doen. Onder meer Makhtar Gueye was een opvallende afwezige. De Senegalese spits blesseerde zich vorige week op training aan de enkel en Oostende vreest nu het ergste. Maandag gaat hij volgens Het Nieuwsblad onder de scanner om te kijken hoe ernstig zijn blessure precies is.

Als die scan duidelijk zou maken dat de ligamenten geraakt zijn, dan zit Oostende met een stevig probleem. Dan zou Gueye immers weken out zijn en lijkt hij de rest van de voorbereiding te moeten missen. In dat geval lijkt ook een transfer in het water te gaan vallen, terwijl de club net gehoopt had zijn aanvaller deze zomer voor enkele miljoenen te kunnen verkopen.

STREEP DOOR DE REKENING
Het wordt voor Oostende dus bang afwachten, want als het een streep moet zetten door een verkoop van Gueye zou dat ook invloed kunnen hebben op de plannen op inkomend vlak kunnen wijzigen. Het is overigens al de tweede miljoenentransfer die Oostende deze zomer in het water zien vallen. Ook Maxime D'Arpino zou in principe deze zomer verkocht worden, maar de middenvelder liep in april een zware knieblessure op.

LEES OOK: Vannieuwkerke slaat keihard terug na ongeziene soap aan kust

Zal KV Oostende hem nog te gelde kunnen maken?

Meest recent

Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

2
2
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

24
24
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

629
629
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

14
14
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

91
91
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

56
56
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

37
37
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

252
252
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

114
114
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

64
64
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

146
146
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

220
220
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

167
167
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

103
103
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

203
203
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

42
42
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

117
117
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

71
71
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

31
31
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

82
82
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

152
152
Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Koni De Winter zat afgelopen WK in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger ...

25
25
Crisis bij Man Utd: Tielemans duidelijk over ontslag Carrick

Vorig seizoen leek Manchester United goed op weg om weer de aansluiting met de Engelse top te maken, ...

74
74
Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

De voorbije jaren kwam Chelsea zeer graag in België shoppen en met Mike Penders en Roméo ...

34
34
Transfers Sibierski gebuisd? Bornauw geeft zijn rapport

De povere resultaten van de laatste weken hebben ervoor gezorgd dat alles bij Anderlecht in vraag ...

154
154

Meer sportnieuws