TU: 'Club lonkt naar Standard, Thorgan maakt Duitse transfer'

241 stemmen
TU: 'Club lonkt naar Standard, Thorgan maakt Duitse transfer'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge zoeken ze nog volop naar een nieuwe spits. Even leek Andy Carroll zowaar een oplossing te kunnen bieden, maar de gewezen Engelse international zal uiteindelijk niet komen. Nu is ook de reden daarvoor bekend. Club zou niet onder de indruk geweest zijn van de medische en psychologische testen van de 33-jarige, die de voorbije jaren mager presteerde.



Mogelijk gaat Club nu wel voor een andere verrassende naam. Ze zouden namelijk bij Standard Jackson Muleka willen wegplukken. De Congolees maakte het laatste halfjaar grote sier op huurbasis bij Kasimpasa, waarmee hij ook interesse lokte van Burnley, Turkse topclubs en uit Duitsland. Muleka zou een transfer naar Jan Breydel alvast zien zitten, maar wil ook zijn andere opties nog bestuderen.

Aan uitgaande zijde lijkt er schot te komen in een vertrek van Charles De Ketelaere. De Rode Duivel wordt het hof gemaakt door Leeds United, maar ook AC Milan zou nu in actie schieten. De Rossoneri zouden een afspraak gemaakt hebben met het management van de 21-jarige. Volgende week zouden beide partijen met elkaar rond de tafel zitten. Daarnaast groeit ook de interesse voor de overbodige David Okereke, die nu ook naar Torino zou kunnen.



Ondertussen blijft het ook afwachten wat er met Noah Mbamba zal gebeuren. Het 17-jarige toptalent lijkt met de aanstelling van Carl Hoefkens weer meer kansen te gaan krijgen, maar gaat wel zijn laatste contractjaar in. Als hij niet snel bijtekent, zal Club mogelijk genoodzaakt zijn mee te werken aan een transfer. Intussen zou zelfs FC Barcelona de jonge middenvelder op zijn verlanglijstje gezet hebben.

Wie niet naar Club lijkt te komen, is Wilfried Gnonto. De 18-jarige Italiaanse international stond ook on de belangstelling van Anderlecht, maar lijkt uiteindelijk voor Feyenoord te gaan kiezen. De Rotterdammers zouden al een persoonlijk akkoord hebben met de speler en ook met FC Zürich zouden ze er al bijna uit zijn. De Zwitsers zouden 4 miljoen euro incasseren en 35 procent bij een eventuele doorverkoop krijgen.



Anderlecht haalt wel een andere spits, want Sebastiano Esposito lijkt snel neer te kunnen strijken. Er is een akkoord om de 19-jarige voor een seizoen te huren van Internazionale, met aankoopoptie. Die zou rond de 7 miljoen euro liggen, al hebben de Nerazzurri ook een terugkoopoptie in de deal laten opnemen. Esposito zou maandag zijn medische testen komen afleggen en het zou weleens kunnen dat hij meteen de laatste zomeraanwinst van Paars-Wit zal worden.

Nochtans lijken er nog enkele jongens te kunnen vertrekken. Zo is Francis Amuzu gegeerd en lijkt een vertrek van de flankaanvaller niet uitgesloten. Troyes zou zich alvast gemeld hebben en de gesprekken met Anderlecht zelfs al opgestart hebben. Van een akkoord is echter nog lang geen sprake en ze zullen ook de speler zelf moeten overtuigen.



KRC Genk ziet nog een jonge speler vertrekken. Het lijkt afscheid te moeten nemen van Yentl Van Genechten, die het voorbije seizoen bij de beloften speelde. De 21-jarige rechtsachter zou Bernd Storck volgen en één dezer dagen zijn handtekening bij AS Eupen zetten. Daarnaast blijft ook een vertrek van Jhon Lucumi aan de orde. Atalanta zou zich weldra opnieuw kunnen melden voor de Colombiaan, wanneer ze Merih Demiral met winst doorverkocht hebben.

Antwerp wil na de komst van Vincent Janssen meteen een volgende stunt realiseren. Het blijft immers werk maken van de komst van Toby Alderweireld. De Rode Duivel ziet een transfer naar de Bosuil wel zitten en intussen zou ook zijn club Al-Duhail wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. De onderhandelingen tussen de clubs zouden volop aan de gang zijn. Antwerp hoopt de deal zelfs al rond te hebben voor de stage, die volgende week gepland staat.



BUITENLAND

Het lijkt er alsmaar meer op dat Thorgan Hazard deze zomer zal vertrekken bij Borussia Dortmund. De flankaanvaller werd al genoemd bij Newcastle United, maar hij zou ook gewoon in Duitsland kunnen blijven. Ook Bayer Leverkusen zou de Rode Duivel namelijk graag willen binnenhalen. Alleen zou Hazard zelf niet staan te springen voor een transfer en wil hij zijn plaats bij Dortmund verdedigen. Afwachten dus wat het wordt.

De toekomst van Neymar oogt ook onzeker. Bij PSG lijken ze niet gekant tegen een transfer en de Braziliaan zou zelf ook geïrriteerd zijn dat hij door de club publiekelijk niet onvoorwaardelijk gesteund wordt. Als ze hem in Parijs kwijt willen, zou de vedette een vertrek alsnog overwegen. Alleen zal dat wel moeilijk worden gezien zijn zware financiële eisen. Momenteel zouden slechts drie clubs in aanmerking kunnen komen: Manchester United, Chelsea en Newcastle United. Die laatste club zou Neymar echter al niet zien zitten.



Chelsea lijkt zijn zinnen echter gezet te hebben op een andere offensieve versterking. Thomas Tuchel zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op Raheem Sterling en de club zou al onderhandeld hebben met de Engelse aanvaller. Ze zouden ook een nieuw bod voorbereiden om Manchester City te overtuigen hem te laten vertrekken. Aangezien Sterling zijn laatste contractjaar ingaat, lijkt de kans reëel dat City bij een goed bod zal meewerken.

Anderzijds had Chelsea-eigenaar Todd Boehly enkele dagen geleden ook een gesprek met Jorge Mendes, de makelaar van Cristiano Ronaldo. Maar die meeting viel niet in goede aarde bij Manchester United. De club zou Ronaldo en zijn entourage laten weten hebben dat ze niet opgezet zijn met de meeting en dat de Portugees deze zomer onder geen beding mag vertrekken.

LEES OOK: Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Zou Muleka een goede spits zijn voor Club?

Meest recent

Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

19
19
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

53
53
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

82
82
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

156
156
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

238
238
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

47
47
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

225
225
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

307
307
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

379
379
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

210
210
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

299
299
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

167
167
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

152
152
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

318
318
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

299
299
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

128
128
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

625
625
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

215
215
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

453
453
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

559
559
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

197
197
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

248
248

Meer sportnieuws