Buijs: "Zij beslissen over transfer van Storm"

door
Buijs:

Nikola Storm wil KV Mechelen dolgraag verlaten en een stap hogerop zetten. Ploegen als KRC Genk en Basaksehirspor toonden al interesse. Voorlopig ligt de vraagprijs nog aan de hoge kant.


KV Mechelen zag Hugo Cuypers al voor vier miljoen euro naar AA Gent verkassen en de Maneblussers deden financieel dus al een goede zaak. Storm moet nog iets meer opbrengen dan Cuypers en de club wacht rustig af. Storm liet afgelopen weekend nog weten dat hij hoopt dat de club geen onrealistische prijs vraag. Voorlopig ligt de prijs nog wat hoog, maar Storm moet ook nog niet wanhopen. De transfermarkt is officieel nog niet geopend en de komende weken en maanden gaat er nog héél wat gebeuren in Europa.

KRC GENK

Danny Buijs hoopt dat zijn smaakmaker in Mechelen blijft. "Elke speler mag dromen van een stap hogerop”, sprak hij bij Het Laatste Nieuws. “Zolang hij maar alles geeft voor de ploeg. En dat doet Nikola - hij heeft deze week uitstekend getraind. Niko kan vinden dat hij voor een bepaald bedrag weg kan, maar uiteindelijk zijn er twee mensen die beslissen of een transfer doorgaat: Tom (TD Caluwé, red.) en de CEO (Frank Lagast, red.).”

Wouter Vrancken zou Storm graag meenemen naar KRC Genk, maar voorlopig bewoog er daar nog niets. De Limburgers hebben al een zeer ruime kern en zij moeten eerste een aantal dure spelers van de hand gaan doen, vooraleer ze zich echt gaan kunnen roeren op de transfermarkt.

LEES OOK: 'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Zal Storm nog vertrekken?

Meest recent

'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

31
31
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

13
13
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

119
119
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

54
54
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

270
270
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

80
80
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

151
151
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

121
121
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

316
316
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

253
253
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

136
136
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

361
361
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

160
160
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1163
1163
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

194
194
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

132
132
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

31
31
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

633
633
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

832
832
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

425
425
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

454
454
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

157
157
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

253
253
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

419
419

Meer sportnieuws