Buijs: "Zij beslissen over transfer van Storm"

door
Buijs:

Nikola Storm wil KV Mechelen dolgraag verlaten en een stap hogerop zetten. Ploegen als KRC Genk en Basaksehirspor toonden al interesse. Voorlopig ligt de vraagprijs nog aan de hoge kant.


KV Mechelen zag Hugo Cuypers al voor vier miljoen euro naar AA Gent verkassen en de Maneblussers deden financieel dus al een goede zaak. Storm moet nog iets meer opbrengen dan Cuypers en de club wacht rustig af. Storm liet afgelopen weekend nog weten dat hij hoopt dat de club geen onrealistische prijs vraag. Voorlopig ligt de prijs nog wat hoog, maar Storm moet ook nog niet wanhopen. De transfermarkt is officieel nog niet geopend en de komende weken en maanden gaat er nog héél wat gebeuren in Europa.

KRC GENK

Danny Buijs hoopt dat zijn smaakmaker in Mechelen blijft. "Elke speler mag dromen van een stap hogerop”, sprak hij bij Het Laatste Nieuws. “Zolang hij maar alles geeft voor de ploeg. En dat doet Nikola - hij heeft deze week uitstekend getraind. Niko kan vinden dat hij voor een bepaald bedrag weg kan, maar uiteindelijk zijn er twee mensen die beslissen of een transfer doorgaat: Tom (TD Caluwé, red.) en de CEO (Frank Lagast, red.).”

Wouter Vrancken zou Storm graag meenemen naar KRC Genk, maar voorlopig bewoog er daar nog niets. De Limburgers hebben al een zeer ruime kern en zij moeten eerste een aantal dure spelers van de hand gaan doen, vooraleer ze zich echt gaan kunnen roeren op de transfermarkt.

LEES OOK: ‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

Zal Storm nog vertrekken?

Meest recent

‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

5
5
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

27
27
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

98
98
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

67
67
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

194
194
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

107
107
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

77
77
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

47
47
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

444
444
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

169
169
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

66
66
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

112
112
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

112
112
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

133
133
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

157
157
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

84
84
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

97
97
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

70
70
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

171
171
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

166
166
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

198
198
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

350
350
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

187
187
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

118
118
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

388
388

Meer sportnieuws