'Anderlecht haalt slag thuis met jonge Belg'

460 stemmen
'Anderlecht haalt slag thuis met jonge Belg'

RSC Anderlecht haalt vooral jonkies binnen en het blijft wachten op ervaren versterking. Peter Verbeke lijkt wel een belangrijk dossier goed te kunnen afsluiten. Er is immers een nieuwe contractverlenging op til.


Mario Stroeykens ligt nog maar één jaar onder contract en Anderlecht werkt al maanden aan een nieuwe overeenkomst. Volgens La Capitale gaat het dossier zijn afrondende fase in en de 17-jarige aanvaller zou zijn verblijf in Brussel gaan verlengen. Vincent Kompany geloofde heel erg in Stroeykens en liet hem debuteren in het eerste elftal. In de docuserie Mauve liet de ex-coach weten dat hij dit seizoen meer speelkansen zou gaan krijgen, al is afwachten hoe Felice Mazzu dat ziet.

NOG EEN SPITS?

Stroeykens mag alvast hopen op de nodige kansen, want Joshua Zirkzee en Christian Kouamé verdwenen. Sebastiano Esposito tekent weldra bij Anderlecht, maar de spoeling bij RSCA is voorlopig dun in de spits. Naast Stroeykens en Esposito is er enkel nog Benito Raman. Lucas Stassin is nog piepjong en zal eerst ervaring moeten opdoen bij RSCA Futures.

Nilson Angulo is ook een optie in de aanval, maar hij lijkt toch eerder een flankaanvaller te zijn. Al lijkt het er steeds meer op dat Angulo in het huidige systeem een concurrent gaat worden van Raman. In een ideale wereld blijft Joshua Zirkzee bij Anderlecht, maar de kans wordt met de dag groter dat de Nederlander volgend seizoen niet in het Lotto Park zal voetballen.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Moet RSCA nog een spits halen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

7
7
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

43
43
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

63
63
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

54
54
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

128
128
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

264
264
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

37
37
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

130
130
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

98
98
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

204
204
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

106
106
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

341
341
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

153
153
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

142
142
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

283
283
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

123
123
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

236
236
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

673
673
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

141
141
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

721
721
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

318
318
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

708
708
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

196
196
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

467
467
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

227
227

Meer sportnieuws