'Danjuma keert terug in de Premier League'

door
'Danjuma keert terug in de Premier League'

Arnaut Danjuma groeide afgelopen seizoen uit tot één van de sensaties van Europa. De gewezen flankaanvaller van Club Brugge had vorige zomer na een sterk seizoen in de Championship bij Bournemouth een transfer versierd naar Villarreal en met die club schopte hij het verrassend tot de halve finale van de Champions League. Met zes goals had hij daar ook een groot aandeel in en in La Liga lapte hij er nog eens tien doelpunten bij.


Die straffe prestaties leverden Danjuma niet alleen een terugkeer in Oranje op, maar ook de interesse van heel wat Europese grootmachten. Een terugkeer naar de Premier League zou eraan kunnen komen, want volgens The Guardian heeft West Ham zijn zinnen gezet op de Nederlander. De Hammers streden afgelopen seizoen lange tijd mee voor de vierde plaats, maar eindigden uiteindelijk zevende en moeten zo vrede nemen met een ticket voor de Conference League.

De ambitieuze Londense club wil volgend seizoen echter wél de strijd om een Champions League-ticket tot een goed einde brengen en rekent daarvoor op Danjuma. Trainer David Moyes zou naast de Nederlander bovendien Jesse Lingard (einde contract bij Man Utd), Armando Broja (Chelsea) en Alphonse Areola (PSG) aan boord halen, terwijl Nayef Aguerd al weggeplukt werd bij Rennes.

PRESTIGE
Het is echter nog de vraag of Danjuma haalbaar zal blijken voor West Ham. De Nederlander wordt immers ook het hof gemaakt door meer prestigieuze clubs na zijn wonderjaar in Spanje. Met het oog op het WK in Qatar later dit jaar zal de 25-jarige evenwel sowieso de juiste keuze willen maken.

Zou West Ham een goede stap zijn voor Danjuma?

Meest recent

Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

3
3
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

29
29
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

26
26
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

102
102
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

14
14
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

298
298
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

41
41
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

62
62
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

155
155
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

232
232
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

81
81
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

74
74
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

234
234
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

477
477
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

135
135
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

488
488
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

160
160
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

247
247
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

73
73
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

372
372
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

91
91
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

262
262

Meer sportnieuws