'Torino wil bij Club Brugge komen shoppen'

door
'Torino wil bij Club Brugge komen shoppen'

Club Brugge staat nog voor een drukke transferperiode. Het is nog op zoek naar enkele versterkingen en ook aan uitgaande zijde lijkt er nog heel wat activiteit op til te staan. De landskampioen moet onder meer nog een oplossing vinden voor enkele overbodige spelers, want van de verhuurde spelers krijgen enkel Loïs Openda en Kamal Sowah nog een nieuwe kans.


De anderen hoeven zich niet meer te melden, onder wie ook David Okereke. De Nigeriaanse aanvaller was enkele jaren geleden nochtans nog de recordaankoop van Blauw-Zwart, maar heeft nu helemaal afgedaan. Ook een degelijk seizoen op huurbasis bij Venezia verandert daar niets aan. Zijn zeven goals bij de degradant uit de Serie A leveren hem wel de nodige Italiaanse interesse op.

De voorbije dagen werd Okereke al genoemd bij Lazio als mogelijke doublure voor Ciro Immobile, maar hij heeft ook nog andere opties. Volgens ToroNews trekt ook Torino aan de mouw van de spits. De club is volop bezig met het verlengen van de uitleenbeurt van Rode Duivel Dennis Praet, maar wil daarnaast ook zijn voorhoede nog versterken.

SOM RECUPEREREN
Okereke is daarvoor één van de namen op het lijstje van technisch directeur Davide Vagnati. Torino zal wel nog rond de tafel moeten gaan zitten met Club Brugge, dat ongetwijfeld zal hopen om nog een deel te recupereren van de 8 miljoen euro die ze in 2019 investeerden. Okereke gaat wel zijn laatste contractjaar in, waardoor ze niet al te veel meer kunnen eisen.

LEES OOK: Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Had Club hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

3
3
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

33
33
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

40
40
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

58
58
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

34
34
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

33
33
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

81
81
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

59
59
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

293
293
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

263
263
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

234
234
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

21
21
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

90
90
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

205
205
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

92
92
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

65
65
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

229
229
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

356
356
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

84
84
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

280
280
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

284
284
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

326
326
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

289
289
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

55
55

Meer sportnieuws