'Torino wil bij Club Brugge komen shoppen'

door
'Torino wil bij Club Brugge komen shoppen'

Club Brugge staat nog voor een drukke transferperiode. Het is nog op zoek naar enkele versterkingen en ook aan uitgaande zijde lijkt er nog heel wat activiteit op til te staan. De landskampioen moet onder meer nog een oplossing vinden voor enkele overbodige spelers, want van de verhuurde spelers krijgen enkel Loïs Openda en Kamal Sowah nog een nieuwe kans.


De anderen hoeven zich niet meer te melden, onder wie ook David Okereke. De Nigeriaanse aanvaller was enkele jaren geleden nochtans nog de recordaankoop van Blauw-Zwart, maar heeft nu helemaal afgedaan. Ook een degelijk seizoen op huurbasis bij Venezia verandert daar niets aan. Zijn zeven goals bij de degradant uit de Serie A leveren hem wel de nodige Italiaanse interesse op.

De voorbije dagen werd Okereke al genoemd bij Lazio als mogelijke doublure voor Ciro Immobile, maar hij heeft ook nog andere opties. Volgens ToroNews trekt ook Torino aan de mouw van de spits. De club is volop bezig met het verlengen van de uitleenbeurt van Rode Duivel Dennis Praet, maar wil daarnaast ook zijn voorhoede nog versterken.

SOM RECUPEREREN
Okereke is daarvoor één van de namen op het lijstje van technisch directeur Davide Vagnati. Torino zal wel nog rond de tafel moeten gaan zitten met Club Brugge, dat ongetwijfeld zal hopen om nog een deel te recupereren van de 8 miljoen euro die ze in 2019 investeerden. Okereke gaat wel zijn laatste contractjaar in, waardoor ze niet al te veel meer kunnen eisen.

LEES OOK: 'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Had Club hem nog een kans moeten geven?

Meest recent

'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

43
43
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

25
25
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

39
39
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

10
10
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

212
212
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

312
312
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

279
279
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

345
345
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

104
104
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

206
206
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

254
254
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

298
298
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

221
221
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

131
131
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

466
466
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

332
332
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

109
109
’Verrassende Belgische transfer bij Anderlecht’

De eerste week van de mercato in de Jupiler Pro League ligt bijna achter de rug. Bij RSC Anderlecht ...

521
521
Analisten vellen verdict: Jashari verdiende Gouden Schoen?

De Gouden Schoen 2025 heeft een grote verrassing opgeleverd. Christos Tzolis maakte zijn ...

259
259
Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

De eregast op het Gala van de Gouden Schoen was niemand minder dan Kevin De Bruyne. De spelmaker van ...

124
124
Prijs met donker randje: hommeles Coosemans en Anderlecht

Colin Coosemans beleefde zondagavond één van de mooiste momenten uit zijn ...

388
388
Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Club Brugge heeft opnieuw de Gouden Schoen gewonnen. Tenminste toch een ex-speler van Blauw-Zwart. ...

357
357
Barça wint wéér finale van Real: Spanjaarden fileren Courtois

FC Barcelona heeft zichzelf opgevolgd als winnaar van de Supercopa de España. In de finale ...

334
334
Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

871
871

Meer sportnieuws