Reden voor doorsturen van Carroll bij Club Brugge bekend

491 stemmen
Reden voor doorsturen van Carroll bij Club Brugge bekend

Club Brugge pakte uit met een vreemde kronkel door Andy Carroll medische testen te laten afleggen. De 33-jarige spits bakte er nochtans al vele jaren niets meer van. Het was dan ook een grote opluchting voor de fans dat Blauw-Zwart besliste om niet met hem in zee te gaan.


Carroll werkte zijn medische testen af bij Club Brugge, maar volgens Le Soir was de landskampioen allerminst onder de indruk van zijn medische en psychologische testen. Dat is geen verrassing, aangezien Carroll de afgelopen jaren vooral negatief in het nieuws kwam met allerlei zaken. Club Brugge zoekt naar een topspits om het waarschijnlijke vertrek van Charles De Ketelaere op te vangen. Blauw-Zwart heeft het nodige geld, maar Benik Afobe komt ook al niet naar Jan Breydelstadion.

Ook zijn transfer zou zéér opvallend geweest zijn. De 29-jarige aanvaller is niet bepaald een veelscorende spits. In zijn carrière wist hij in de competitie slechts drie keer meer dan tien goals te maken. Dat gebeurde afgelopen seizoen bij Millawall (12 goals) en eerder bij Milyon Keynes (10 goals in de derde klasse) en Wolverhampton (13 treffers). Afobe speelde in zijn carrière 63 matchen in de Premier League en scoorde daarin 10 keer. Club Brugge moet dus op zoek gaan naar een nieuwe aanvaller, maar voorlopig verloopt die zoektocht dus bijzonder moeizaam.

In tegenstelling tot andere Belgische topclubs heeft Club de nodige tijd. Het moet pas in september Europees aan de bak in de Champions League. De komende weken zal er sowieso een nieuwe spits neerstrijken in Brugge.

LEES OOK: Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Zal Club een grote vis vangen?

Meest recent

Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

12
12
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

7
7
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

88
88
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

25
25
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

135
135
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

74
74
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

295
295
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

87
87
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

597
597
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

175
175
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

291
291
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

508
508
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

140
140
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

91
91
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

560
560
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

231
231
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

557
557
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

410
410
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

179
179
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

746
746
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

225
225
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

630
630
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

170
170
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

893
893
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

282
282

Meer sportnieuws