Reden voor doorsturen van Carroll bij Club Brugge bekend

door
Reden voor doorsturen van Carroll bij Club Brugge bekend

Club Brugge pakte uit met een vreemde kronkel door Andy Carroll medische testen te laten afleggen. De 33-jarige spits bakte er nochtans al vele jaren niets meer van. Het was dan ook een grote opluchting voor de fans dat Blauw-Zwart besliste om niet met hem in zee te gaan.


Carroll werkte zijn medische testen af bij Club Brugge, maar volgens Le Soir was de landskampioen allerminst onder de indruk van zijn medische en psychologische testen. Dat is geen verrassing, aangezien Carroll de afgelopen jaren vooral negatief in het nieuws kwam met allerlei zaken. Club Brugge zoekt naar een topspits om het waarschijnlijke vertrek van Charles De Ketelaere op te vangen. Blauw-Zwart heeft het nodige geld, maar Benik Afobe komt ook al niet naar Jan Breydelstadion.

Ook zijn transfer zou zéér opvallend geweest zijn. De 29-jarige aanvaller is niet bepaald een veelscorende spits. In zijn carrière wist hij in de competitie slechts drie keer meer dan tien goals te maken. Dat gebeurde afgelopen seizoen bij Millawall (12 goals) en eerder bij Milyon Keynes (10 goals in de derde klasse) en Wolverhampton (13 treffers). Afobe speelde in zijn carrière 63 matchen in de Premier League en scoorde daarin 10 keer. Club Brugge moet dus op zoek gaan naar een nieuwe aanvaller, maar voorlopig verloopt die zoektocht dus bijzonder moeizaam.

In tegenstelling tot andere Belgische topclubs heeft Club de nodige tijd. Het moet pas in september Europees aan de bak in de Champions League. De komende weken zal er sowieso een nieuwe spits neerstrijken in Brugge.

LEES OOK: Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Zal Club een grote vis vangen?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

258
258
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

226
226
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

121
121
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

59
59
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

177
177
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

328
328
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

286
286
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

122
122
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

44
44
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

115
115
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

237
237
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

292
292
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

570
570
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

373
373
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

459
459
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

674
674
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

665
665
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

431
431
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

449
449
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

306
306
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2319
2319
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

156
156

Meer sportnieuws