Reden voor doorsturen van Carroll bij Club Brugge bekend

door
Reden voor doorsturen van Carroll bij Club Brugge bekend

Club Brugge pakte uit met een vreemde kronkel door Andy Carroll medische testen te laten afleggen. De 33-jarige spits bakte er nochtans al vele jaren niets meer van. Het was dan ook een grote opluchting voor de fans dat Blauw-Zwart besliste om niet met hem in zee te gaan.


Carroll werkte zijn medische testen af bij Club Brugge, maar volgens Le Soir was de landskampioen allerminst onder de indruk van zijn medische en psychologische testen. Dat is geen verrassing, aangezien Carroll de afgelopen jaren vooral negatief in het nieuws kwam met allerlei zaken. Club Brugge zoekt naar een topspits om het waarschijnlijke vertrek van Charles De Ketelaere op te vangen. Blauw-Zwart heeft het nodige geld, maar Benik Afobe komt ook al niet naar Jan Breydelstadion.

Ook zijn transfer zou zéér opvallend geweest zijn. De 29-jarige aanvaller is niet bepaald een veelscorende spits. In zijn carrière wist hij in de competitie slechts drie keer meer dan tien goals te maken. Dat gebeurde afgelopen seizoen bij Millawall (12 goals) en eerder bij Milyon Keynes (10 goals in de derde klasse) en Wolverhampton (13 treffers). Afobe speelde in zijn carrière 63 matchen in de Premier League en scoorde daarin 10 keer. Club Brugge moet dus op zoek gaan naar een nieuwe aanvaller, maar voorlopig verloopt die zoektocht dus bijzonder moeizaam.

In tegenstelling tot andere Belgische topclubs heeft Club de nodige tijd. Het moet pas in september Europees aan de bak in de Champions League. De komende weken zal er sowieso een nieuwe spits neerstrijken in Brugge.

LEES OOK: Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Zal Club een grote vis vangen?

Meest recent

Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

0
0
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

30
30
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

33
33
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

129
129
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

233
233
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

64
64
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

120
120
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

276
276
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

141
141
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

292
292
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

126
126
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

298
298
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

292
292
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

267
267
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

543
543
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

576
576
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

100
100
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

197
197
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

528
528
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

549
549
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

326
326
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

264
264
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

287
287
Club Brugge in nesten: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

262
262

Meer sportnieuws