'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

door
'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

Wat brengt de toekomst voor Thorgan Hazard? Niemand die het luidop durft te zeggen. De speler van Borussia Dortmund is ondertussen wel grof wild.


In Engeland linken ze de Rode Duivel aan Newcastle United en ondertussen geraakte ook bekend dat Bayer Leverkusen zijn oog heeft laten vallen op de Belg. Voorlopig is Hazard echter niet zinnens om Dortmund te verlaten en hij hoopt er volgend jaar weer belangrijk te zijn nadat hij een moeizaam seizoen kende met heel wat blessureleed.

Dortmund betaalde in de zomer van 2019 nog ruim 25 miljoen euro aan Borussia Mönchengladbach om Hazard aan te trekken. Sindsdien was hij bij de Duitse topclub goed voor 15 goals en 20 assists in 98 wedstrijden, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn. Bij Mönchengladbach stond de teller op 46 treffers en 44 assists in 182 partijen. Een totale balans dus van 280 wedstrijden in Duitse loondienst met 61 doelpunten en 64 assists. Dat zijn best goede cijfers.

WK

Hazard heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 15 miljoen euro. De 29-jarige ex-speler van Chelsea, RC Lens en Zulte Waregem ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Borussia Dortmund. De kans is voorlopig het grootst dat hij er zal blijven en bij Dortmund zal hij zeker nog speelminuten vergaren. Enkele maanden voor het WK in Qatar zal de broer van Eden en Kylian Hazard geen groot risico willen nemen op een eventuele deelname aan dat WK. Een transfer lijkt dus voorlopig ook niet aan de orde te zijn, al kan dat zeer snel veranderen in een transferperiode.

Zal Hazard bij Dortmund blijven?

Meest recent

Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

3
3
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

113
113
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

74
74
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

115
115
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

317
317
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

85
85
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

584
584
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

222
222
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

209
209
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

438
438
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

108
108
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

353
353
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

259
259
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

621
621
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

181
181
'Chelsea wil opnieuw megaslag slaan in Genk'

De voorbije jaren kwam Chelsea al regelmatig vissen in Genk. Het waren de Blues die een vijftiental ...

586
586
Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

111
111
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

97
97
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

253
253
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

69
69
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

176
176
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

206
206
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

99
99
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

347
347
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

595
595

Meer sportnieuws