'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

door
'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

Wat brengt de toekomst voor Thorgan Hazard? Niemand die het luidop durft te zeggen. De speler van Borussia Dortmund is ondertussen wel grof wild.


In Engeland linken ze de Rode Duivel aan Newcastle United en ondertussen geraakte ook bekend dat Bayer Leverkusen zijn oog heeft laten vallen op de Belg. Voorlopig is Hazard echter niet zinnens om Dortmund te verlaten en hij hoopt er volgend jaar weer belangrijk te zijn nadat hij een moeizaam seizoen kende met heel wat blessureleed.

Dortmund betaalde in de zomer van 2019 nog ruim 25 miljoen euro aan Borussia Mönchengladbach om Hazard aan te trekken. Sindsdien was hij bij de Duitse topclub goed voor 15 goals en 20 assists in 98 wedstrijden, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn. Bij Mönchengladbach stond de teller op 46 treffers en 44 assists in 182 partijen. Een totale balans dus van 280 wedstrijden in Duitse loondienst met 61 doelpunten en 64 assists. Dat zijn best goede cijfers.

WK

Hazard heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 15 miljoen euro. De 29-jarige ex-speler van Chelsea, RC Lens en Zulte Waregem ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Borussia Dortmund. De kans is voorlopig het grootst dat hij er zal blijven en bij Dortmund zal hij zeker nog speelminuten vergaren. Enkele maanden voor het WK in Qatar zal de broer van Eden en Kylian Hazard geen groot risico willen nemen op een eventuele deelname aan dat WK. Een transfer lijkt dus voorlopig ook niet aan de orde te zijn, al kan dat zeer snel veranderen in een transferperiode.

LEES OOK: Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

Zal Hazard bij Dortmund blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

1
1
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

19
19
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

38
38
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

32
32
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

176
176
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

45
45
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

136
136
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

233
233
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

107
107
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

275
275
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

158
158
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

544
544
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

112
112
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

102
102
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

379
379
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

142
142
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

267
267
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

190
190
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

108
108
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

114
114
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

322
322
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

203
203

Meer sportnieuws