'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

door
'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

Wat brengt de toekomst voor Thorgan Hazard? Niemand die het luidop durft te zeggen. De speler van Borussia Dortmund is ondertussen wel grof wild.


In Engeland linken ze de Rode Duivel aan Newcastle United en ondertussen geraakte ook bekend dat Bayer Leverkusen zijn oog heeft laten vallen op de Belg. Voorlopig is Hazard echter niet zinnens om Dortmund te verlaten en hij hoopt er volgend jaar weer belangrijk te zijn nadat hij een moeizaam seizoen kende met heel wat blessureleed.

Dortmund betaalde in de zomer van 2019 nog ruim 25 miljoen euro aan Borussia Mönchengladbach om Hazard aan te trekken. Sindsdien was hij bij de Duitse topclub goed voor 15 goals en 20 assists in 98 wedstrijden, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn. Bij Mönchengladbach stond de teller op 46 treffers en 44 assists in 182 partijen. Een totale balans dus van 280 wedstrijden in Duitse loondienst met 61 doelpunten en 64 assists. Dat zijn best goede cijfers.

WK

Hazard heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 15 miljoen euro. De 29-jarige ex-speler van Chelsea, RC Lens en Zulte Waregem ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Borussia Dortmund. De kans is voorlopig het grootst dat hij er zal blijven en bij Dortmund zal hij zeker nog speelminuten vergaren. Enkele maanden voor het WK in Qatar zal de broer van Eden en Kylian Hazard geen groot risico willen nemen op een eventuele deelname aan dat WK. Een transfer lijkt dus voorlopig ook niet aan de orde te zijn, al kan dat zeer snel veranderen in een transferperiode.

LEES OOK: Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Zal Hazard bij Dortmund blijven?

Meest recent

Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

22
22
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

14
14
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

117
117
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

217
217
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

113
113
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

322
322
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

125
125
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

330
330
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

256
256
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

63
63
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

473
473
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

91
91
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

763
763
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

530
530
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

593
593
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

710
710
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

495
495
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

369
369
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

210
210
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

556
556
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

761
761
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

173
173
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

521
521
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

510
510

Meer sportnieuws