'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

477 stemmen
'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

Wat brengt de toekomst voor Thorgan Hazard? Niemand die het luidop durft te zeggen. De speler van Borussia Dortmund is ondertussen wel grof wild.


In Engeland linken ze de Rode Duivel aan Newcastle United en ondertussen geraakte ook bekend dat Bayer Leverkusen zijn oog heeft laten vallen op de Belg. Voorlopig is Hazard echter niet zinnens om Dortmund te verlaten en hij hoopt er volgend jaar weer belangrijk te zijn nadat hij een moeizaam seizoen kende met heel wat blessureleed.

Dortmund betaalde in de zomer van 2019 nog ruim 25 miljoen euro aan Borussia Mönchengladbach om Hazard aan te trekken. Sindsdien was hij bij de Duitse topclub goed voor 15 goals en 20 assists in 98 wedstrijden, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn. Bij Mönchengladbach stond de teller op 46 treffers en 44 assists in 182 partijen. Een totale balans dus van 280 wedstrijden in Duitse loondienst met 61 doelpunten en 64 assists. Dat zijn best goede cijfers.

WK

Hazard heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 15 miljoen euro. De 29-jarige ex-speler van Chelsea, RC Lens en Zulte Waregem ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Borussia Dortmund. De kans is voorlopig het grootst dat hij er zal blijven en bij Dortmund zal hij zeker nog speelminuten vergaren. Enkele maanden voor het WK in Qatar zal de broer van Eden en Kylian Hazard geen groot risico willen nemen op een eventuele deelname aan dat WK. Een transfer lijkt dus voorlopig ook niet aan de orde te zijn, al kan dat zeer snel veranderen in een transferperiode.

Zal Hazard bij Dortmund blijven?

Meest recent

Spanje verbaast iedereen: "Ze doen het makkelijk lijken"

Spanje heeft zich dinsdagavond als eerste verzekerd van zijn finaleticket voor het WK. La Roja deed ...

34
34
Rode Duivels kunnen zich optrekken aan bijzondere statistiek

De Rode Duivels zijn intussen weer thuis nadat hun WK eindigde in de kwartfinale. Daarmee wisten ze ...

73
73
'Verrassende transfer Bakayoko: prijskaartje bekend'

Johan Bakayoko moest deze zomer het WK vanuit zijn zetel volgen en dat had enkele jaren geleden toch ...

64
64
Spanje is eerste finalist: bleek Frankrijk vlot voor de bijl

Spanje heeft zich als eerste verzekerd van de finale op het WK. De regerende Europese kampioen ...

50
50
Toekomst De Bruyne en Lukaku: Allegri maakt statement

Nu het WK voor de Rode Duivels voorbij is, komen de transferdossiers van heel wat spelers in gang. ...

223
223
'Standard tast in buidel: details miljoenentransfer bekend'

Bij Standard is het al een zeer actieve transferzomer geweest. Daarbij wisten de Rouches ook stevig ...

115
115
Opmerkelijke teaser Genk: Courtois brengt 'verrassing'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, want de Limburgers zijn volop in de weer met het oog op volgend ...

227
227
'Club Brugge richt pijlen nu ook op Premier League'

De zomermercato van Club Brugge lijkt helemaal losgebarsten te zijn. Lange tijd was de ...

303
303
OH Leuven pakt uit met transfer bij Celtic

Bij OH Leuven willen ze straks beter doen na een ontgoochelend seizoen. Met Timmy Simons werd al een ...

42
42
Hoe het WK ons nog eens ouderwets liet genieten

Het WK gaat zijn laatste dagen in. Er zijn nog vier ploegen die strijden om de wereldtitel. Dit WK ...

40
40
‘Tresoldi-exit dreigt: Club Brugge heeft opvolger al beet’

Club Brugge houdt rekening met het vertrek van Nicolo Tresoldi, die bijzonder goed in de markt ligt. ...

203
203
Manchester United stelt Tielemans voor, RSCA profiteert

Youri Tielemans heeft zijn droomtransfer naar Manchester United beet. De Engelse club heeft zijn ...

366
366
KRC Genk strikt Thorup én is Engelse club te snel af

KRC Genk heeft zeer snel gehandeld na het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley. De Limburgers ...

200
200
Obbi Oulare stunt met nieuwe Belgische club

Obbi Oulare leek ooit op weg naar een grote carrière, maar verkeerde keuzes en blessureleed ...

180
180
AA Gent rondt héél opvallende transfer officieel af

AA Gent heeft zopas een heel vreemde transfer afgerond. De Buffalo's hebben een van de grote ...

129
129
'Club Brugge tast diep in buidel: bod van 10 miljoen'

Club Brugge stelde met Cheveyo Tsawa en Yann Sommer ondertussen al twee nieuwkomers voor, terwijl er ...

396
396
'Arsenal all-in: Tzolis-deal in stroomversnelling'

Voorlopig vertrok enkel Aleksandar Stankovic, al lijkt dat louter stilte voor de storm. Tenslotte ...

333
333
Nieuws rond Karel Snoeckx beroert heel de voetbalwereld

Voor Karel Snoeckx en zijn familie waren het angstaanjagende weken na een zwaar geval van ...

264
264
'Witte rook in Genk: opvolger Hayen geeft jawoord'

Als een donderslag bij heldere hemel vertrok Nicky Hayen plots naar Burnley, waarop KRC Genk in ...

220
220
'Topclubs duwen door: Club Brugge verplettert record'

Terwijl het op inkomend vlak stilaan een versnelling hoger schakelt, draait de geruchtenmolen ook op ...

475
475
Peter Vandenbempt emotioneel diep geraakt door vrouw

Voor het grote publiek is Peter Vandenbempt de vertrouwde stem bij de grootste voetbalmomenten. Maar ...

241
241
Anderlecht pakt uit: Sibierski overtuigt goudhaantje

Op inkomend vlak staat zijn teller intussen al op drie nieuwkomers, maar naar eigen zeggen wil ...

470
470
'Club in nauwe schoentjes: Tresoldi flirt met transfer'

Dat onder meer Joel Ordonez en Christos Tzolis andere oorden zullen opzoeken is geen verrassing, ...

392
392
Scheidsrechter Bram Van Driessche in diepe rouw gedompeld

Bram Van Driessche beleeft bijzonder zware dagen. De Belgische topscheidsrechter deelde een ...

261
261
Club Brugge legt Belgische jeugdinternational vast

Club Brugge is volop bezig om de selectie op orde te krijgen. Met Yann Sommer werd er alvast een ...

186
186

Meer sportnieuws