'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

477 stemmen
'Derde Duitse transfer voor Thorgan Hazard'

Wat brengt de toekomst voor Thorgan Hazard? Niemand die het luidop durft te zeggen. De speler van Borussia Dortmund is ondertussen wel grof wild.


In Engeland linken ze de Rode Duivel aan Newcastle United en ondertussen geraakte ook bekend dat Bayer Leverkusen zijn oog heeft laten vallen op de Belg. Voorlopig is Hazard echter niet zinnens om Dortmund te verlaten en hij hoopt er volgend jaar weer belangrijk te zijn nadat hij een moeizaam seizoen kende met heel wat blessureleed.

Dortmund betaalde in de zomer van 2019 nog ruim 25 miljoen euro aan Borussia Mönchengladbach om Hazard aan te trekken. Sindsdien was hij bij de Duitse topclub goed voor 15 goals en 20 assists in 98 wedstrijden, wat zeker geen verkeerde cijfers zijn. Bij Mönchengladbach stond de teller op 46 treffers en 44 assists in 182 partijen. Een totale balans dus van 280 wedstrijden in Duitse loondienst met 61 doelpunten en 64 assists. Dat zijn best goede cijfers.

WK

Hazard heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 15 miljoen euro. De 29-jarige ex-speler van Chelsea, RC Lens en Zulte Waregem ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Borussia Dortmund. De kans is voorlopig het grootst dat hij er zal blijven en bij Dortmund zal hij zeker nog speelminuten vergaren. Enkele maanden voor het WK in Qatar zal de broer van Eden en Kylian Hazard geen groot risico willen nemen op een eventuele deelname aan dat WK. Een transfer lijkt dus voorlopig ook niet aan de orde te zijn, al kan dat zeer snel veranderen in een transferperiode.

LEES OOK: Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Zal Hazard bij Dortmund blijven?

Meest recent

'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

8
8
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

48
48
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

49
49
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

161
161
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

197
197
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

19
19
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

808
808
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

31
31
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

33
33
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

78
78
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

336
336
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

123
123
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

138
138
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

65
65
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

101
101
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

61
61
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

58
58
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

235
235
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

143
143
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

121
121
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

40
40
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

300
300
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

192
192
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

65
65
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22

Meer sportnieuws