'Perugia aast op Belgische aanvaller'

door
'Perugia aast op Belgische aanvaller'

De Belgische clubs speuren vooral rond in het buitenland naar aanvallende versterking. Misschien kunnen ze in Italië eens polsen bij een Belgische aanvaller? Hij deed het vorig seizoen immers zeer goed en er is ondertussen steeds meer interesse in hem.


Jari Vandeputte speelde dit seizoen op huurbasis voor de Italiaanse derdeklasser Catanzaro en met 7 goals en 16 assists in 34 wedstrijden deed hij het er bijzonder goed. De speler is eigendom van Vicenza en die club, die degradeerde naar de Serie C, wil hem dolgraag aan boord houden. Maar Vandeputte heeft meer opties. De Belgische aanvaller kan immers ook rekenen op interesse van tweedeklasser Perugia, de voormalige club van Bruno Versavel en Marc Emmers.

Vandeputte zit in een goede positie, want hij heeft nog maar één jaar contract bij Vicenza. Zij willen dat openbreken, maar de speler kijkt wellicht eerst of er nog andere opties zijn.

EX-AA GENT EN ROESELARE

De 26-jarige Vandeputte speelde in België voor AA Gent en Roeselare, maar net als zoveel Belgen trok hij naar Nederland om meer aan bod te komen. Via FC Eindhoven kon hij zich in de kijker spelen van het Italiaanse Viterbese. Daar plukte Vicenza hem in de zomer van 2019 voor amper 80.000 euro weg. Momenteel is hij volgens Transfermarkt 550.000 euro waard, waardoor hij voor tal van Belgische clubs een zeer haalbare kaart is. Misschien toch maar eens tijd om voluit voor Vandeputte te gaan?

Moeten de Belgische clubs eens polsen?

Meest recent

'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

22
22
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

156
156
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

125
125
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

122
122
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

62
62
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

82
82
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

155
155
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

35
35
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

40
40
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

420
420
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

157
157
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

212
212
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

194
194
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

563
563
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

267
267
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

176
176
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

86
86
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

164
164
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

233
233
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

479
479
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

338
338
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

133
133
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

209
209
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

732
732
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

386
386

Meer sportnieuws