Brys geeft overbodige Antwerp-pion hoop op transfer

door
Brys geeft overbodige Antwerp-pion hoop op transfer

Oud-Heverlee Leuven zat niet stil op de transfermarkt en Marc Brys wil er nog versterking bij. De komende weken gaat hij een beslissing nemen over een mogelijke transfer. Dat bevestigde hij aan Het Nieuwsblad.


Sander Coopman test momenteel bij OHL en Brys liet weten dat hij even moest wennen aan de zware trainingen. Als Coopman de komende weken goed weet te doorstaan, kan hij zeker hopen op een contract. Dat laat Brys weten in de krant. Coopman is eigendom van Royal Antwerp FC, maar daar rekenen ze niet meer op de speler die er nog tot woensdag onder contract ligt. De aanvallende middenvelder kende de afgelopen twee seizoenen bijzonder veel pech. De voormalige speler van Club Brugge, Zulte Waregem en KV Oostende kwam de afgelopen twee seizoenen niet aan de bak wegens zwaar blessureleed.

STEVIG INGEKOCHT

OHL deed al de nodige zaken voor komend seizoen. Brys mocht met Ewoud Pletinckx (Zulte Waregem), Valentin Cojocaru (Dnipro), Joren Dom en Raphael Holzhauser (beiden Beerschot) en Nordin Jackers (Waasland-Beveren) al vijf nieuwe spelers verwelkomen. De trainer hoopt dat er weldra ook een nieuwe spits naar Den Dreef komt, maar die zoektocht verloopt een heel stuk moeilijker.

OHL zoekt al sinds het vertrek van Thomas Henry naar een nieuwe goalgetter, Sory Kaba werd niet aan boord gehouden. Brys maakt zich eind juni nog geen zorgen, maar het is duidelijk dat de spits niet meer te lang op zich mag laten wachten. OHL wil dit seizoen immers de top acht halen en een goede start is daarbij noodzakelijk.

LEES OOK: OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

Zal Coopman een contract tekenen bij OHL?

Meest recent

Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

21
21
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

13
13
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

362
362
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

28
28
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

14
14
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

59
59
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

387
387
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

88
88
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

39
39
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

364
364
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

129
129
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

146
146
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

303
303
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

87
87
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

116
116
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

165
165
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

198
198
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

232
232
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

86
86
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1195
1195
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

147
147
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

362
362
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

421
421
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

292
292

Meer sportnieuws