Brys geeft overbodige Antwerp-pion hoop op transfer

door
Brys geeft overbodige Antwerp-pion hoop op transfer

Oud-Heverlee Leuven zat niet stil op de transfermarkt en Marc Brys wil er nog versterking bij. De komende weken gaat hij een beslissing nemen over een mogelijke transfer. Dat bevestigde hij aan Het Nieuwsblad.


Sander Coopman test momenteel bij OHL en Brys liet weten dat hij even moest wennen aan de zware trainingen. Als Coopman de komende weken goed weet te doorstaan, kan hij zeker hopen op een contract. Dat laat Brys weten in de krant. Coopman is eigendom van Royal Antwerp FC, maar daar rekenen ze niet meer op de speler die er nog tot woensdag onder contract ligt. De aanvallende middenvelder kende de afgelopen twee seizoenen bijzonder veel pech. De voormalige speler van Club Brugge, Zulte Waregem en KV Oostende kwam de afgelopen twee seizoenen niet aan de bak wegens zwaar blessureleed.

STEVIG INGEKOCHT

OHL deed al de nodige zaken voor komend seizoen. Brys mocht met Ewoud Pletinckx (Zulte Waregem), Valentin Cojocaru (Dnipro), Joren Dom en Raphael Holzhauser (beiden Beerschot) en Nordin Jackers (Waasland-Beveren) al vijf nieuwe spelers verwelkomen. De trainer hoopt dat er weldra ook een nieuwe spits naar Den Dreef komt, maar die zoektocht verloopt een heel stuk moeilijker.

OHL zoekt al sinds het vertrek van Thomas Henry naar een nieuwe goalgetter, Sory Kaba werd niet aan boord gehouden. Brys maakt zich eind juni nog geen zorgen, maar het is duidelijk dat de spits niet meer te lang op zich mag laten wachten. OHL wil dit seizoen immers de top acht halen en een goede start is daarbij noodzakelijk.

LEES OOK: Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Zal Coopman een contract tekenen bij OHL?

Meest recent

Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

0
0
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

47
47
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

56
56
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

62
62
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

164
164
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

64
64
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

162
162
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

56
56
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

108
108
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

24
24
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

87
87
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

58
58
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

166
166
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

203
203
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

78
78
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

152
152
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

506
506
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

361
361
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

44
44
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

119
119
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

112
112
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

204
204
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

114
114
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

333
333
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

158
158

Meer sportnieuws