Brys geeft overbodige Antwerp-pion hoop op transfer

260 stemmen
Brys geeft overbodige Antwerp-pion hoop op transfer

Oud-Heverlee Leuven zat niet stil op de transfermarkt en Marc Brys wil er nog versterking bij. De komende weken gaat hij een beslissing nemen over een mogelijke transfer. Dat bevestigde hij aan Het Nieuwsblad.


Sander Coopman test momenteel bij OHL en Brys liet weten dat hij even moest wennen aan de zware trainingen. Als Coopman de komende weken goed weet te doorstaan, kan hij zeker hopen op een contract. Dat laat Brys weten in de krant. Coopman is eigendom van Royal Antwerp FC, maar daar rekenen ze niet meer op de speler die er nog tot woensdag onder contract ligt. De aanvallende middenvelder kende de afgelopen twee seizoenen bijzonder veel pech. De voormalige speler van Club Brugge, Zulte Waregem en KV Oostende kwam de afgelopen twee seizoenen niet aan de bak wegens zwaar blessureleed.

STEVIG INGEKOCHT

OHL deed al de nodige zaken voor komend seizoen. Brys mocht met Ewoud Pletinckx (Zulte Waregem), Valentin Cojocaru (Dnipro), Joren Dom en Raphael Holzhauser (beiden Beerschot) en Nordin Jackers (Waasland-Beveren) al vijf nieuwe spelers verwelkomen. De trainer hoopt dat er weldra ook een nieuwe spits naar Den Dreef komt, maar die zoektocht verloopt een heel stuk moeilijker.

OHL zoekt al sinds het vertrek van Thomas Henry naar een nieuwe goalgetter, Sory Kaba werd niet aan boord gehouden. Brys maakt zich eind juni nog geen zorgen, maar het is duidelijk dat de spits niet meer te lang op zich mag laten wachten. OHL wil dit seizoen immers de top acht halen en een goede start is daarbij noodzakelijk.

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

🚀

Zal Coopman een contract tekenen bij OHL?

Meest recent

'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

19
19
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

26
26
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

33
33
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

401
401
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

52
52
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

56
56
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

51
51
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

38
38
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

110
110
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

102
102
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

102
102
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

87
87
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

124
124
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

103
103
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

193
193
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

249
249
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

588
588
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

69
69
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

190
190
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

538
538
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

912
912
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

129
129
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

395
395
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

185
185

Meer sportnieuws