Hoefkens pakt uit met opvallend experiment bij Club Brugge

door
Hoefkens pakt uit met opvallend experiment bij Club Brugge

Voor Club Brugge zal de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas echt beginnen wanneer op 4 juli ook de vele internationals aansluiten op stage in Wageningen. Tot dan zal Carl Hoefkens in zijn eerste weken als hoofdtrainer wellicht vooral jonge spelers kansen geven, zoals hij ook deed in de eerste oefenmatch tegen Thes Sport. De coach pakte daarin ook uit met een opvallend experiment.


Hoefkens bracht tegen de eerstenationaler de beste elf aan de aftrap die hij op dit moment ter beschikking heeft, met daarin twee zeer opvallende namen. Ten eerste de 17-jarige Chemsdine Talbi, die als trainee de voorbereiding meemaakt en de rechterflank voor zijn rekening mocht nemen. Maar daarnaast had Hoefkens in zijn eerste basiself ook een plaatsje voor Owen Otasowie.

De Amerikaan krijgt een nieuwe kans nadat vorig seizoen helemaal de mist in ging. Het Laatste Nieuws zag dat hij zowaar centraal in een driemansdefensie uitgespeeld werd, hoewel Otasowie van opleiding een defensieve middenvelder is. Op die positie koos Hoefkens echter voor Noah Mbamba, die een gretige indruk maakte. Mata en Nsoki moesten rechts en links Otasowie in goede banen leiden.

DRIEST
Heel erg veel kon Otasowie echter niet laten zien voor hij net als alle andere veldspelers bij de rust gewisseld werd. Volgens HLN viel hij vooral op door enkele keren stevig in de tackle te gaan. Geen al te inspirerende comeback dus, maar wellicht ligt er volgende week een nieuwe kans. Op zaterdag 2 juli komt Beerschot immers op bezoek in het Belfius Basecamp.

LEES OOK: Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Zal Otasowie nog slagen bij Club Brugge?

Meest recent

'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

22
22
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

57
57
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

141
141
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

145
145
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

27
27
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

74
74
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

143
143
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

87
87
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

148
148
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

159
159
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

358
358
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

328
328
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

152
152
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

123
123
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

217
217
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

76
76
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

381
381
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

123
123
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

411
411
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

178
178
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

280
280
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

733
733
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

223
223

Meer sportnieuws