Hoefkens pakt uit met opvallend experiment bij Club Brugge

door
Hoefkens pakt uit met opvallend experiment bij Club Brugge

Voor Club Brugge zal de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas echt beginnen wanneer op 4 juli ook de vele internationals aansluiten op stage in Wageningen. Tot dan zal Carl Hoefkens in zijn eerste weken als hoofdtrainer wellicht vooral jonge spelers kansen geven, zoals hij ook deed in de eerste oefenmatch tegen Thes Sport. De coach pakte daarin ook uit met een opvallend experiment.


Hoefkens bracht tegen de eerstenationaler de beste elf aan de aftrap die hij op dit moment ter beschikking heeft, met daarin twee zeer opvallende namen. Ten eerste de 17-jarige Chemsdine Talbi, die als trainee de voorbereiding meemaakt en de rechterflank voor zijn rekening mocht nemen. Maar daarnaast had Hoefkens in zijn eerste basiself ook een plaatsje voor Owen Otasowie.

De Amerikaan krijgt een nieuwe kans nadat vorig seizoen helemaal de mist in ging. Het Laatste Nieuws zag dat hij zowaar centraal in een driemansdefensie uitgespeeld werd, hoewel Otasowie van opleiding een defensieve middenvelder is. Op die positie koos Hoefkens echter voor Noah Mbamba, die een gretige indruk maakte. Mata en Nsoki moesten rechts en links Otasowie in goede banen leiden.

DRIEST
Heel erg veel kon Otasowie echter niet laten zien voor hij net als alle andere veldspelers bij de rust gewisseld werd. Volgens HLN viel hij vooral op door enkele keren stevig in de tackle te gaan. Geen al te inspirerende comeback dus, maar wellicht ligt er volgende week een nieuwe kans. Op zaterdag 2 juli komt Beerschot immers op bezoek in het Belfius Basecamp.

LEES OOK: Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

Zal Otasowie nog slagen bij Club Brugge?

Meest recent

'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

17
17
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

65
65
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

157
157
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

40
40
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

90
90
Opvolger voor Mignolet: één grote favoriet, vier outsiders

Vlak voor het Belgische clubvoetbal zich straks weer op gang trekt, wordt de winnaar van de Gouden ...

153
153
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

147
147
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

41
41
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

242
242
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

78
78
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

60
60
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

22
22
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

206
206
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

402
402
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

147
147
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

160
160
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

84
84
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

147
147
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

510
510
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

177
177
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

103
103
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

682
682
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

198
198
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

53
53
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

988
988

Meer sportnieuws