Westerlo bindt nu ook sterkhouder langer aan zich

door
Westerlo bindt nu ook sterkhouder langer aan zich

De voorbije jaren wisten de nieuwkomers in de Jupiler Pro League regelmatig uit te groeien tot sensaties, denk maar aan Union vorig seizoen en Beerschot het jaar daarvoor. Het wordt dus uitkijken naar wat Westerlo komend seizoen vermag. De Kemphanen keren na vijf jaar afwezigheid terug op het hoogste niveau en maakten vrijdag al een statement door AA Gent met 6-2 in de pan te hakken.


Er lijkt dus al een stevig team te staan in het Kuipje. Er streken al de nodige versterkingen neer met Sinan Bolat, Nick Gillekens, Byran Reynolds en Ravil Tagir, terwijl ze ook de ploeg van vorig seizoen bijeen wisten te houden. De aankoopopties van Bernat en Foster werden gelicht, de uitleenbeurten van De Cuyper en Van den Keybus verlengd en ook enkele contracten werden verlengd.

Zo gaat Westerlo nu ook langer door met Rubin Seigers. De 24-jarige verdediger streek in januari 2021 neer bij Westerlo, dat hem wegplukte bij KRC Genk. Seigers had zijn jeugdopleiding genoten bij de Limburgers en gold er als een talent nadat hij met de Belgische U17 in 2015 brons pakte op het WK, maar de volledige doorbraak kwam er nooit. Ook een uitleenbeurt aan Beerschot ging de mist in door blessures.

VASTE WAARDE
Bij Westerlo kwam Seigers wel aan de oppervlakte. Hij was vorig seizoen indien fit altijd van de partij en kwam in competitie en beker 28 keer in actie. Hij wordt nu beloond door nog eens twee seizoenen toe te voegen aan zijn lopende contract, waardoor hij voortaan tot 2026 vastligt.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Zal hij ook in 1A een sterkhouder zijn?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

0
0
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

9
9
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

52
52
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

37
37
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

169
169
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

104
104
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

142
142
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

23
23
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

173
173
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

45
45
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

183
183
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

180
180
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

249
249
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

77
77
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

315
315
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

181
181
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

356
356
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

284
284
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

251
251
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

368
368
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

301
301
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

86
86
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

407
407
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

331
331
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

226
226

Meer sportnieuws