Talent alweer uitblinker bij Essevee, Charleroi dankt jonkies

door
Talent alweer uitblinker bij Essevee, Charleroi dankt jonkies

Zaterdag is een drukke dag voor de teams uit de Jupiler Pro League, want een groot aantal van hen komt in actie ter voorbereiding van het nieuwe seizoen. Zo kwamen in de vroege avond ook nog Zulte Waregem, Charleroi en KV Oostende aan de bak. Zij konden allemaal hun vriendschappelijke wedstrijden met overwinningen afsluiten.


Essevee haalde het hardst uit, want zij gaven tweedenationaler Sparta Petegem zeven doelpunten om de oren. Uitblinker was alweer Youssuf Sylla (19), die in de vorige wedstrijden ook al vlot scoorde. Deze keer liet hij een hattrick noteren in het uurtje dat hij mocht spelen. Daarnaast wisten ook Braem, Vossen, Dompé en Gano nog hun doelpuntje mee te pikken.

Charleroi mocht ook zijn jongeren danken voor de zege in hun eerste wedstrijd van de voorbereiding. Tegen het Luxemburgse Racing FC moest Edward Still het nog met veel jeugd doen, maar zij bezorgden hem wel een 1-3-overwinning. Descotte scoorde voor rust en in de tweede helft diepten Tchatoucha en De Neve de score nog verder uit.

OOK OOSTENDE VLOT
Ten slotte wist ook KV Oostende zijn weekend op te fleuren met een zege. Tegen de buren van KM Torhout, dat in tweede nationale speelt, werd er iets minder vlot gescoord dan in de vorige matchen, maar werd het toch 1-3. Ambrose stond twee keer aan het kanon, Patoulidis maakte de score vol. Het is een opsteker voor de kustploeg, die vrijdag nog met 5-3 ging verliezen in Harelbeke.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Zal Sylla dit seizoen doorbreken bij Zulte Waregem?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

7
7
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

10
10
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

65
65
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

49
49
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

187
187
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

109
109
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

153
153
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

24
24
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

182
182
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

48
48
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

185
185
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

183
183
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

256
256
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

79
79
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

320
320
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

184
184
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

374
374
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

287
287
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

255
255
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

373
373
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

303
303
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

87
87
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

411
411
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

335
335
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

227
227

Meer sportnieuws