Jutgla drukt meteen zijn stempel bij Club, KVK klopt KVM

door
Jutgla drukt meteen zijn stempel bij Club, KVK klopt KVM

Zaterdagnamiddag werden er weer enkele oefenwedstrijden afgewerkt door eersteklassers. Zo kwamen bijvoorbeeld Club Brugge en KV Mechelen beiden een eerste keer in actie. De landskampioen haalde heet vlotjes tegen eerstenationaler Thes Sport, terwijl Malinwa kansloos onderuit ging tegen KV Kortrijk, dat al wat meer gerodeerd was.


Bij Club rekende Carl Hoefkens voor zijn officieuze debuut op een vertimmerd elftal. Hij leek wel te kiezen voor de sterkste elf die hij momenteel ter beschikking heeft, met onder meer Clinton Mata, Stanley Nsoki, Ruud Vormer én aanwinsten Bjorn Meijer en Ferran Jutgla meteen aan de aftrap. Die laatste kon ook direct zijn stempel drukken. Hij stond nog voor rust twee keer op de juiste plaats om een voorzet af te werken en zorgde ervoor dat Club met een dubbele voorsprong ging rusten.

In de tweede helft bracht Hoefkens een vrijwel volledig nieuw elftal tussen de lijnen, want enkel doelman Shinton bleef staan. Met heel wat jongeren kon Club de score pas in de slotminuten nog uitbreiden. Eder Balanta legde vanop de stip de eindstand vast op 3-0.

KVM KANSLOOS
KV Mechelen moest in zijn eerste wedstrijd dan weer zijn meerdere erkennen in KV Kortrijk. De Kerels maakten al voor rust het verschil, want dankzij twee goals van Gueye en eentje van Henen stonden ze halfweg al 3-0 voor. Malede kon in een kwartier voor tijd de eer nog redden, waarna de lat Engvall nog verhinderde om het helemaal spannend te maken.


LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Zal Jutgla een meerwaarde zijn voor Club?

Meest recent

‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

70
70
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

257
257
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

24
24
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

232
232
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

21
21
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

294
294
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

31
31
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

288
288
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

288
288
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

98
98
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

165
165
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

588
588
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

337
337
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

121
121
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

426
426
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

107
107
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

36
36
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

141
141
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

605
605
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

93
93
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

237
237
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

232
232
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

133
133
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

344
344
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

129
129

Meer sportnieuws