The Athletic komt met groot De Ketelaere-nieuws

door
The Athletic komt met groot De Ketelaere-nieuws

Club Brugge speelt zaterdagnamiddag zijn eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen Thes Sport, maar zoek daarbij nog niet naar Charles De Ketelaere. Het Brugse paradepaardje kreeg wat extra vakantie nadat hij zich nog bij de Rode Duivels moest melden en sluit pas op 4 juli aan, wanneer Club op stage naar Wageningen trekt. Het is echter alsmaar meer de vraag of de De Ketelaere daar nog van de partij zal zijn.


Hoewel Carl Hoefkens op zijn eerste training aangaf dat hij hoopt dat de 21-jarige aanvaller alsnog zal blijven, lijkt de lokroep van het buitenland stilaan toch onweerstaanbaar te worden. In Italië wordt De Ketelaere al wekenlang richting AC Milan geschreven, maar de Rossoneri lijken zich toch te moeten haasten. De Premier League lonkt immers ook alsmaar meer.

Zo stelt The Athletic, dat de voorbije dagen er ook vaak als eerste bij was in de ontwikkelingen rond Benik Afobe, dat het Leeds United menens is om De Ketelaere naar Engeland te lokken. De club staat op het punt om Raphinha deze zomer voor veel geld te verkopen en wil met dat geld naast een nieuwe flankaanvaller - Noa Lang werd al genoemd - ook De Ketelaere naar Elland Road halen.

VALSE NEGEN
Bij Leeds willen ze de polyvalente De Ketelaere gaan uitspelen als valse negen of schaduwspits, als ze erin slagen hem te overtuigen om de nummer zeventien uit de Premier League te verkiezen boven de Italiaanse kampioen. Bovendien zullen ze ook een akkoord moeten zien te vinden met Club, dat hoog mikt. Een transfersom van 40 miljoen euro blijft genoemd worden als mikpunt voor Blauw-Zwart.


LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Zou Leeds een goede stap zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

16
16
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

10
10
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

101
101
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

43
43
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

148
148
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

20
20
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

115
115
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

273
273
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

105
105
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

301
301
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

48
48
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

177
177
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

466
466
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1317
1317
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

124
124
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

454
454
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

468
468
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

343
343
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

280
280
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

390
390
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

506
506
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

76
76
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

317
317
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

540
540
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

633
633

Meer sportnieuws