The Athletic komt met groot De Ketelaere-nieuws

door
The Athletic komt met groot De Ketelaere-nieuws

Club Brugge speelt zaterdagnamiddag zijn eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen Thes Sport, maar zoek daarbij nog niet naar Charles De Ketelaere. Het Brugse paradepaardje kreeg wat extra vakantie nadat hij zich nog bij de Rode Duivels moest melden en sluit pas op 4 juli aan, wanneer Club op stage naar Wageningen trekt. Het is echter alsmaar meer de vraag of de De Ketelaere daar nog van de partij zal zijn.


Hoewel Carl Hoefkens op zijn eerste training aangaf dat hij hoopt dat de 21-jarige aanvaller alsnog zal blijven, lijkt de lokroep van het buitenland stilaan toch onweerstaanbaar te worden. In Italië wordt De Ketelaere al wekenlang richting AC Milan geschreven, maar de Rossoneri lijken zich toch te moeten haasten. De Premier League lonkt immers ook alsmaar meer.

Zo stelt The Athletic, dat de voorbije dagen er ook vaak als eerste bij was in de ontwikkelingen rond Benik Afobe, dat het Leeds United menens is om De Ketelaere naar Engeland te lokken. De club staat op het punt om Raphinha deze zomer voor veel geld te verkopen en wil met dat geld naast een nieuwe flankaanvaller - Noa Lang werd al genoemd - ook De Ketelaere naar Elland Road halen.

VALSE NEGEN
Bij Leeds willen ze de polyvalente De Ketelaere gaan uitspelen als valse negen of schaduwspits, als ze erin slagen hem te overtuigen om de nummer zeventien uit de Premier League te verkiezen boven de Italiaanse kampioen. Bovendien zullen ze ook een akkoord moeten zien te vinden met Club, dat hoog mikt. Een transfersom van 40 miljoen euro blijft genoemd worden als mikpunt voor Blauw-Zwart.


LEES OOK: Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Zou Leeds een goede stap zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

55
55
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

79
79
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

7
7
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

98
98
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

27
27
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

142
142
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

157
157
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

193
193
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

69
69
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

266
266
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

158
158
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

298
298
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

255
255
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

222
222
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

336
336
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

279
279
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

79
79
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

364
364
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

304
304
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

212
212
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

270
270
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

152
152
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

544
544
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

164
164

Meer sportnieuws