The Athletic komt met groot De Ketelaere-nieuws

door
The Athletic komt met groot De Ketelaere-nieuws

Club Brugge speelt zaterdagnamiddag zijn eerste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen Thes Sport, maar zoek daarbij nog niet naar Charles De Ketelaere. Het Brugse paradepaardje kreeg wat extra vakantie nadat hij zich nog bij de Rode Duivels moest melden en sluit pas op 4 juli aan, wanneer Club op stage naar Wageningen trekt. Het is echter alsmaar meer de vraag of de De Ketelaere daar nog van de partij zal zijn.


Hoewel Carl Hoefkens op zijn eerste training aangaf dat hij hoopt dat de 21-jarige aanvaller alsnog zal blijven, lijkt de lokroep van het buitenland stilaan toch onweerstaanbaar te worden. In Italië wordt De Ketelaere al wekenlang richting AC Milan geschreven, maar de Rossoneri lijken zich toch te moeten haasten. De Premier League lonkt immers ook alsmaar meer.

Zo stelt The Athletic, dat de voorbije dagen er ook vaak als eerste bij was in de ontwikkelingen rond Benik Afobe, dat het Leeds United menens is om De Ketelaere naar Engeland te lokken. De club staat op het punt om Raphinha deze zomer voor veel geld te verkopen en wil met dat geld naast een nieuwe flankaanvaller - Noa Lang werd al genoemd - ook De Ketelaere naar Elland Road halen.

VALSE NEGEN
Bij Leeds willen ze de polyvalente De Ketelaere gaan uitspelen als valse negen of schaduwspits, als ze erin slagen hem te overtuigen om de nummer zeventien uit de Premier League te verkiezen boven de Italiaanse kampioen. Bovendien zullen ze ook een akkoord moeten zien te vinden met Club, dat hoog mikt. Een transfersom van 40 miljoen euro blijft genoemd worden als mikpunt voor Blauw-Zwart.


LEES OOK: 'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Zou Leeds een goede stap zijn voor De Ketelaere?

Meest recent

Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

16
16
Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

39
39
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

58
58
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

67
67
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

89
89
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

17
17
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

170
170
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

38
38
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

165
165
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

124
124
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

83
83
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

244
244
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

58
58
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

85
85
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

144
144
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

207
207
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

111
111
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

207
207
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

43
43
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

120
120
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

136
136
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

235
235
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

76
76

Meer sportnieuws