Liverpool bewijst Origi nogmaals grote eer

108 stemmen
Liverpool bewijst Origi nogmaals grote eer

Het lijkt erop dat hij in de loop van volgende week zijn handtekening zal zetten bij AC Milan, maar officieel is Divock Origi nog enkele dagen een speler van Liverpool. De Rode Duivel neemt na zeven jaar deze zomer afscheid van de Reds, waar hij de voorbije jaren uitgegroeid was tot een cultheld. Het werd dan ook een emotioneel afscheid, met voor de laatste competitiematch een erehaag op Anfield.


Ook op zijn sociale media betuigde Liverpool de voorbije weken al ruimschoots eer aan Origi en nu gunt de club onze landgenoot een nieuwe bekroning. Naar aanleiding van de 130ste verjaardag van de club mochten de fans de 130 mooiste goals uit de clubgeschiedenis kiezen. Nu werd ook de top tien onthuld, waarbij Origi met stip op één staat.

Verder in de top tien vinden we onder meer de goal van Kenny Dalglish tegen Club Brugge in de finale van Europacup I in 1978, waardoor Blauw-Zwart uiteindelijk naast de beker met de grote oren greep, en de kopbal van Steven Gerrard die in de beruchte finale van 2005 tegen AC Milan de comeback inzette, waarbij Liverpool nog van 0-3 terugkwam tot 3-3. Maar met stip op één: de tweede goal van Divock Origi tegen FC Barcelona in 2019.

SLUWE ARNOLD
De iconische goal na een snel genomen hoekschop van Trent Alexander-Arnold bracht Liverpool toen naar de finale van de Champions League. Ze hadden de heenmatch in Camp Nou wel met 3-0 verloren, maar kwamen op Anfield dankzij die goal van Origi op 4-0 en stootten nog door. Liverpool zou uiteindelijk het kampioenenbal winnen nadat Origi ook in de finale tegen Tottenham nog eens scoorde.


Terecht dat Origi op één staat?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Pech voor Anderlecht en Club, Union casht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

3
3
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat een volgende toptransfer afronden. De club staat op het punt om Leandro Rousseau ...

12
12
Topscheidsrechter neemt ingrijpende beslissing na WK-finale

Het WK 2026 zit er al meer dan een week op. Spanje won het mondiale landentornooi na een spannende ...

16
16
Italië op stelten: ‘Pirlo-ramp, Maldini en co furieus'

Het gaat van kwaad naar erger met de Italiaanse ploeg. Afgelopen WK zagen we de Europese grootmacht ...

41
41
‘Nieuwe Karetsas-wending: grootmacht plots in de running’

Konstantinos Karetsas is op weg naar een zomerse knaltransfer. De clubs staan in de rij voor het ...

157
157
'Maziz verlaat OHL voor droombestemming'

Youssef Maziz vertrok een maandje geleden geruisloos bij OH Leuven. De aanvallende middenvelder zijn ...

26
26
Hayen komt met bizarre uitspraken na match tegen Ajax

Nicky Hayen werkt bij Burnley volop aan het klaarstomen van zijn team voor het seizoen in de ...

85
85
PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

175
175
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

42
42
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

163
163
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

479
479
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

133
133
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

108
108
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

616
616
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

1541
1541
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

229
229
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

221
221
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

952
952
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

552
552
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

131
131
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

872
872
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

169
169
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

56
56
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

200
200
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

419
419

Meer sportnieuws