Liverpool bewijst Origi nogmaals grote eer

108
Liverpool bewijst Origi nogmaals grote eer

Het lijkt erop dat hij in de loop van volgende week zijn handtekening zal zetten bij AC Milan, maar officieel is Divock Origi nog enkele dagen een speler van Liverpool. De Rode Duivel neemt na zeven jaar deze zomer afscheid van de Reds, waar hij de voorbije jaren uitgegroeid was tot een cultheld. Het werd dan ook een emotioneel afscheid, met voor de laatste competitiematch een erehaag op Anfield.


Ook op zijn sociale media betuigde Liverpool de voorbije weken al ruimschoots eer aan Origi en nu gunt de club onze landgenoot een nieuwe bekroning. Naar aanleiding van de 130ste verjaardag van de club mochten de fans de 130 mooiste goals uit de clubgeschiedenis kiezen. Nu werd ook de top tien onthuld, waarbij Origi met stip op één staat.

Verder in de top tien vinden we onder meer de goal van Kenny Dalglish tegen Club Brugge in de finale van Europacup I in 1978, waardoor Blauw-Zwart uiteindelijk naast de beker met de grote oren greep, en de kopbal van Steven Gerrard die in de beruchte finale van 2005 tegen AC Milan de comeback inzette, waarbij Liverpool nog van 0-3 terugkwam tot 3-3. Maar met stip op één: de tweede goal van Divock Origi tegen FC Barcelona in 2019.

SLUWE ARNOLD
De iconische goal na een snel genomen hoekschop van Trent Alexander-Arnold bracht Liverpool toen naar de finale van de Champions League. Ze hadden de heenmatch in Camp Nou wel met 3-0 verloren, maar kwamen op Anfield dankzij die goal van Origi op 4-0 en stootten nog door. Liverpool zou uiteindelijk het kampioenenbal winnen nadat Origi ook in de finale tegen Tottenham nog eens scoorde.


Terecht dat Origi op één staat?

Meest recent

Romario verdedigt Ronaldo: "Loop naar de maan!"

Romário heeft zich uitgesproken over de rel rond Cristiano Ronaldo en bondscoach Jorge Jesus. ...

25
25
Euvrard ziet nieuwe JPL-uitblinker: "Kwaliteit!"

Standard speelt namiddag de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches staan al zeven punten ...

16
16
Kompany heeft duidelijke boodschap na blunder Neuer

Bayern München speelde 2-2 op het veld van FC Augsburg. Dat was een tegenvaller en dat kwam ook ...

45
45
De Bruyne schittert met twee goals, Godts basispion

Vanavond stonden nog een aantal interessante matchen op het programma in het buitenland. Zo kwamen ...

45
45
AA Gent blijft doorstomen: ook Essevee gaat voor de bijl

Rik De Mil en co zijn het verliezen helemaal verleerd bij AA Gent. De Buffalo's wonnen nu ook aan de ...

47
47
Racing Genk dankt Heymans in zege tegen hulpeloze Kerels

KV Kortrijk heeft dan wel een nieuwe coach, de pijnpunten werden in een dol Genks openingskwartier ...

27
27
Haalt RSCA kampioenenmaker terug als coach?

Cheikhou Kouyaté heeft zijn schoenen aan de haak gehangen. De ex-speler van RSC Anderlecht ...

160
160
Beerschot doet Kiel ontploffen na knotsgek spektakel

De Mannekes wilden na een sterke reeks opnieuw naast Dender aan kop van de Challenger Pro League ...

140
140
Club Brugge-pion wil meer: "Hopelijk nog meer in de basis"

Club Brugge won gemakkelijk met 1-4 op het veld van La Louvière. Jorne Spileers en Jan ...

103
103
Zorgen bij Club Brugge om blessure Forbs: Leko geeft update

Club Brugge won eenvoudig met 1-4 op het veld van La Louvière. Een grote tegenvaller was dat ...

175
175
Cercle Brugge likt zijn wonden: "Dit is een mokerslag"

Cercle Brugge leek na 85 minuten op weg naar een verdiende zege tegen een zwak RSC Anderlecht. Maar ...

85
85
Tottenham krijgt Old Trafford stil, Barça onklopbaar

In de vroege avond stonden er heel wat interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

35
35
Euvrard looft aanwinst: "Gaf zijn visitekaartje af"

Standard speelt zondag voor gesloten deuren de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. Vincent ...

51
51
Geen roest bij Club: landskampioen flitst voorbij moedige Wolven

Er zit voorlopig geen roest op de vormcurve van Club Brugge na de interlandbreak. Blauw-Zwart ...

82
82
Boskamp ziet probleem bij JPL-topclub: "Wat is er loos?"

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal op de voet voor Het Belang van Limburg. De voormalige ...

52
52
Bruno verklaart: "Daarom spelen Stroeykens en Bertaccini"

Anderlecht won met 1-2 op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kwamen héél goed ...

455
455
Club Brugge met voorsprong rust in: "Onze grote man"

Club Brugge heeft zijn eerste 45 minuten achter de rug liggen op het veld van La Louvière. ...

102
102
Thorup aan zet: toptalent KRC Genk wacht op zijn kans

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen. De club mag dan weliswaar meer en meer op ...

95
95
Anderlecht komt goed weg: "Dit was krankzinnig"

RSC Anderlecht heeft met 1-2 gewonnen van Cercle Brugge. Dat was echter compleet onverdiend. Toch ...

173
173
CPL zindert: Lierse herademt, ongezien Hasselts spektakelstuk

De Challenger Pro League zorgde deze namiddag opnieuw voor heel wat spektakel. Lierse hoopte op ...

90
90
De Cuyper met goal matchwinnaar, Chelsea haalt uit

Om 16u begonnen er vier matchen in de Premier League. Onder meer Chelsea en Aston Villa moesten aan ...

69
69
Anderlecht ontsnapt op Jan Breydel met perfecte hold-up

Een dramatisch Anderlecht is deze namiddag enorm goed weggekomen op Jan Breydel. De Vereniging stond ...

172
172
Gigantische blunder Neuer zorgt voor puntenverlies Bayern

In de Bundesliga was het namiddag uitkijken naar de prestatie van Bayern München op het veld ...

37
37
Leko maakt één wissel bekend in basisploeg Club Brugge

Club Brugge neemt het om 18u15 op tegen La Louvière. Een partij die de landskampioen altijd ...

118
118
Dramatisch Anderlecht in Brugge, één speler krijgt volle laag

RSC Anderlecht is om 16u begonnen aan zijn match op het veld van Cercle Brugge. De eerste 45 minuten ...

172
172

Meer sportnieuws