Liverpool bewijst Origi nogmaals grote eer

108 stemmen
Liverpool bewijst Origi nogmaals grote eer

Het lijkt erop dat hij in de loop van volgende week zijn handtekening zal zetten bij AC Milan, maar officieel is Divock Origi nog enkele dagen een speler van Liverpool. De Rode Duivel neemt na zeven jaar deze zomer afscheid van de Reds, waar hij de voorbije jaren uitgegroeid was tot een cultheld. Het werd dan ook een emotioneel afscheid, met voor de laatste competitiematch een erehaag op Anfield.


Ook op zijn sociale media betuigde Liverpool de voorbije weken al ruimschoots eer aan Origi en nu gunt de club onze landgenoot een nieuwe bekroning. Naar aanleiding van de 130ste verjaardag van de club mochten de fans de 130 mooiste goals uit de clubgeschiedenis kiezen. Nu werd ook de top tien onthuld, waarbij Origi met stip op één staat.

Verder in de top tien vinden we onder meer de goal van Kenny Dalglish tegen Club Brugge in de finale van Europacup I in 1978, waardoor Blauw-Zwart uiteindelijk naast de beker met de grote oren greep, en de kopbal van Steven Gerrard die in de beruchte finale van 2005 tegen AC Milan de comeback inzette, waarbij Liverpool nog van 0-3 terugkwam tot 3-3. Maar met stip op één: de tweede goal van Divock Origi tegen FC Barcelona in 2019.

SLUWE ARNOLD
De iconische goal na een snel genomen hoekschop van Trent Alexander-Arnold bracht Liverpool toen naar de finale van de Champions League. Ze hadden de heenmatch in Camp Nou wel met 3-0 verloren, maar kwamen op Anfield dankzij die goal van Origi op 4-0 en stootten nog door. Liverpool zou uiteindelijk het kampioenenbal winnen nadat Origi ook in de finale tegen Tottenham nog eens scoorde.


LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Terecht dat Origi op één staat?

Meest recent

Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

0
0
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

54
54
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

46
46
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

48
48
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

65
65
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

177
177
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

188
188
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

76
76
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

38
38
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

69
69
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

470
470
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

173
173
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

431
431
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

459
459
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

157
157
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

85
85
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

234
234
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

133
133
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

85
85
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

331
331
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

253
253
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

272
272
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171

Meer sportnieuws