'Union hoopt op aanwinst van 8 miljoen'

door
'Union hoopt op aanwinst van 8 miljoen'

Union staat voor een bijzonder boeiend jaar, want het wordt uitkijken of de Brusselaars zullen kunnen bevestigen nadat ze vorig seizoen ei zo na kampioen werden. Het is ook nog niet helemaal duidelijk met welk elftal ze dat zullen doen, want met Felice Mazzu en Deniz Undav verloren ze al twee belangrijke pionnen en er zullen er mogelijk nog volgen. Maar Union was de voorbije dagen ook druk bezig met versterking.


Het heeft inmiddels al vier nieuwe spelers gestrikt voor volgend seizoen, met Viktor Boone (Deinze), Arnaud Dony (STVV), Ross Sykes (Accrington) en Dennis Eckert Ayensa (FC Ingolstadt). Maar ook van moederclub Brighton zal Union de komende weken wellicht nog een helpende hand krijgen. Zo weet Het Laatste Nieuws dat ze mogen hopen op een speler van 8 miljoen.

Brighton rondde immers voor dat bedrag vrijdag de komst van Simon Adingra af en het zou de speler meteen kunnen doorverhuren aan Union. In januari deden de Engelsen dat ook al eens met Kacper Kozlowski, die toen voor zelfs 10 miljoen gestrikt werd. De jonge Pool kon bij Union evenwel geen basisplaats afdwingen en keerde deze zomer terug naar Brighton.

WINGER
Met Adingra zou Union er een flitsende flankspeler bijkrijgen. De 20-jarige Ivoriaan brak afgelopen seizoen helemaal door bij FC Nordsjaelland, waar hij veelbelovende cijfers liet optekenen. Hij was er in 40 wedstrijden goed voor twaalf goals en vier assists.

LEES OOK: Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Zou hij een aanwinst zijn voor Union?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

6
6
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

38
38
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

70
70
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

134
134
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

204
204
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

74
74
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

57
57
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

151
151
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

464
464
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

185
185
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

709
709
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

175
175
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

124
124
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

147
147
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

222
222
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

646
646
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

63
63
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

361
361
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

301
301
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

416
416
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

200
200
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

52
52
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

313
313

Meer sportnieuws