OH Leuven plukt jeugdinternational weg bij AA Gent

door
OH Leuven plukt jeugdinternational weg bij AA Gent

Bij OH Leuven hebben ze zich deze zomer al zeer actief getoond op de transfermarkt. Ze haalden Joren Dom en Raphael Holzhauser gratis weg bij het gedegradeerde Beerschot en strikten met Valentin Cojocaru en Nordin Jackers ook al twee nieuwe doelmannen. Dat was nodig ook, want de uitleenbeurt van Alex Runarsson werd niet verlengd en Rafael Romo koos voor een Amerikaans avontuur bij DC United.


Omdat er ook op Kawin Thamsatchanan niet gerekend wordt, bleef zo enkel nog de jonge Oregan Ravet over. Het doelmannenbestand is nu echter weer compleet aangevuld, want naast de twee potentiële titularissen heeft OHL nu ook nog eens een jonge keeper gestrikt. Owen Jochmans keert terug van AA Gent, zo laat de speler zelf weten.

De 19-jarige Jochmans was zes jaar lang actief bij de Buffalo's, die hem in 2016 weggeplukt hadden aan Den Dreef. De voorbije twee seizoenen haalde hij bij de A-ploeg regelmatig de bank in Europese wedstrijden. In november 2020 leek hij zelfs te gaan debuteren op Rode Ster Belgrado omdat Sinan Bolat en Davy Roef allebei out waren, maar uiteindelijk zag Jochmans zijn debuut in het water vallen omdat Gent op het laatste moment nog Colin Coosemans speelgerechtigd kreeg.

NIEUWE KEEPERS
Afgelopen seizoen zag Jochmans zijn perspectieven op een definitieve doorstroming naar de A-kern drastisch slinken, want met Louis Fortin (Standard) en Celestin De Schrevel (OH Leuven) haalde Gent vorige zomer twee nieuwe jonge keepers. Zij mochten in de slotmatch ook allebei debuteren. Jochmans, die al Belgisch jeugdinternational was bij de U17 en U19, lijkt daaruit zijn conclusies getrokken te hebben en gaat het nu opnieuw bij OHL proberen.


LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Zal hij bij OHL wel doorbreken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

401
401
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

41
41
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

7
7
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

33
33
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

37
37
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

60
60
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

340
340
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

193
193
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

107
107
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

89
89
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

348
348
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

469
469
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

304
304
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

124
124
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

93
93
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

77
77
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

138
138
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

29
29
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1296
1296
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

77
77
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

185
185
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

317
317
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

48
48
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

77
77
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

195
195

Meer sportnieuws