OH Leuven plukt jeugdinternational weg bij AA Gent

door
OH Leuven plukt jeugdinternational weg bij AA Gent

Bij OH Leuven hebben ze zich deze zomer al zeer actief getoond op de transfermarkt. Ze haalden Joren Dom en Raphael Holzhauser gratis weg bij het gedegradeerde Beerschot en strikten met Valentin Cojocaru en Nordin Jackers ook al twee nieuwe doelmannen. Dat was nodig ook, want de uitleenbeurt van Alex Runarsson werd niet verlengd en Rafael Romo koos voor een Amerikaans avontuur bij DC United.


Omdat er ook op Kawin Thamsatchanan niet gerekend wordt, bleef zo enkel nog de jonge Oregan Ravet over. Het doelmannenbestand is nu echter weer compleet aangevuld, want naast de twee potentiële titularissen heeft OHL nu ook nog eens een jonge keeper gestrikt. Owen Jochmans keert terug van AA Gent, zo laat de speler zelf weten.

De 19-jarige Jochmans was zes jaar lang actief bij de Buffalo's, die hem in 2016 weggeplukt hadden aan Den Dreef. De voorbije twee seizoenen haalde hij bij de A-ploeg regelmatig de bank in Europese wedstrijden. In november 2020 leek hij zelfs te gaan debuteren op Rode Ster Belgrado omdat Sinan Bolat en Davy Roef allebei out waren, maar uiteindelijk zag Jochmans zijn debuut in het water vallen omdat Gent op het laatste moment nog Colin Coosemans speelgerechtigd kreeg.

NIEUWE KEEPERS
Afgelopen seizoen zag Jochmans zijn perspectieven op een definitieve doorstroming naar de A-kern drastisch slinken, want met Louis Fortin (Standard) en Celestin De Schrevel (OH Leuven) haalde Gent vorige zomer twee nieuwe jonge keepers. Zij mochten in de slotmatch ook allebei debuteren. Jochmans, die al Belgisch jeugdinternational was bij de U17 en U19, lijkt daaruit zijn conclusies getrokken te hebben en gaat het nu opnieuw bij OHL proberen.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Zal hij bij OHL wel doorbreken?

Meest recent

'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

14
14
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

61
61
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

98
98
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

74
74
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

314
314
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

343
343
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

31
31
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

276
276
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

141
141
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

189
189
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

154
154
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

346
346
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

482
482
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

129
129
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

104
104
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

56
56
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

67
67
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1640
1640
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

290
290
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

163
163
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126

Meer sportnieuws