'Club, RSCA én Genk willen Braziliaans toptalent'

door
'Club, RSCA én Genk willen Braziliaans toptalent'

In België opent de transfermarkt op 1 juli, maar in Brazilië is het nog even wachten tot 18 juli. Desondanks willen de Braziliaanse clubs reeds deals afsluiten voor het verkopen van spelers. En dat is het geval bij Flamengo, waar Lázaro grof wild is bij de Belgische topclubs.


Volgens ‘Torcedores.com’ tonen zowel RSC Anderlecht, Club Brugge als KRC Genk interesse in Lázaro. Dat is een 20-jarige aanvallende middenvelder van Flamengo, de club waarvoor hij ondertussen al 43 wedstrijden voor speelde. Daarnaast telt hij ook 5 jeugdcaps voor Brazilië (2 voor de U16 en 3 voor de U17).

Volgens het medium bevindt de interesse van de Belgische topclubs zich in een vroeg stadium. Anderlecht zou als eerste een bod hebben uitgebracht, maar dat werd nog niet geformaliseerd bij Flamengo. Club Brugge voerde voorzichtige gesprekken, terwijl KRC Genk een vertegenwoordiger heeft die bijna dagelijks praat met de Brazilianen.

6 MILJOEN

Flamengo zou nog geen vraagprijs gehanteerd hebben voor het jonge talent, maar volgens de gespecialiseerde website Transfermarkt zou de waarde van Lázaro zo’n 6 miljoen euro bedragen. Flamengo zou in elk geval een percentage op een eventuele doorverkoop willen afdwingen. Maar de clubleiding wacht sowieso een eerste concrete aanbieding af.

POLL: Wie moet Lázaro halen?

Meest recent

Barça dient Real na knotsgekke finale tik uit en pakt Copa

De finale van de Copa del Rey heeft zaterdagavond een spetterend spektakelstuk gebracht. De Clasico ...

57
57
Geen euforie: De Mil waarschuwt Standard stevig

In de Europe Play-Off is Charleroi stilaan de grote favoriet om het laken naar zich toe te trekken. ...

27
27
STVV bestolen? Ex-ref ziet Kanaries 3 keer benadeeld

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League heeft zaterdagavond nog maar eens een nieuwe ...

134
134
'Degradatie beslecht: titanenstrijd in PL barst helemaal los'

Zaterdag viel het doek over de degradatiestrijd in de Premier League. Ipswich Town ging met 3-0 ...

33
33
Cruciale zege voor Cercle, Charleroi grijpt de macht

In de Relegation Play-Off heeft Cercle Brugge drie cruciale punten gepakt tegen STVV. Het herstelt ...

62
62
Simons looft 3 spelers na late comeback Westerlo

Westerlo is nog steeds volop in de running voor de eindwinst in de Europe Play-Off. Enkele dagen ...

24
24
Fofana schittert alweer bij Lyon met heerlijke goal

Eén van de Belgische spelers om in de gaten te houden tijdens de komende zomermercato, wordt ...

31
31
’Rode Duivel krijgt slecht nieuws bij Sevilla’

Bij Sevilla zijn er dit seizoen maar liefst drie Belgen aan de slag. Dodi Lukebakio en de jonge ...

82
82
Emotionele Raman niet mals voor KV Mechelen

KV Mechelen is er zaterdagavond opnieuw niet in geslaagd om te winnen. Het beleefde opnieuw een ...

99
99
Record voor OHL? "Denk dat we al in Guinness Book staan"

In de Europe Play-Off noteren we tot dusver vooral veel gelijke spelen. Van de zeventien matchen die ...

32
32
Onherkenbaar Aston Villa mag FA Cup op zijn buik schrijven

Youri Tielemans en Amadou Onana zullen dit seizoen met Aston Villa de FA Cup niet winnen. De halve ...

73
73
Nieuwe domper: KV Mechelen geeft zege in slotseconden weg

KV Mechelen heeft enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag een nieuwe domper moeten slikken. Het ...

91
91
Standard wint wéér niet: Leko legt vinger op de wonde

Standard speelde 1-1 tegen OH Leuven. De Luikenaars blijven zo op zoek naar een eerste zege in de ...

98
98
Peter Maes uit felle kritiek op Belgische spitsen

Bij Willem II vechten ze voor het behoud. Peter Maes was bij Voetbal International scherp voor zijn ...

141
141
Megadeal voor Westerlo: "Hij is niet de enige"

KVC Westerlo gaat in de zomer een aantal spelers verkopen. Zo is er het dossier van Matija Frigan ...

87
87
Duivel maakt indruk: "Indien fit, één van de beste middenvelders"

Chelsea won na een zeer povere partij met 1-0 van Everton. The Blues waren ook heel tevreden dat ...

135
135
"Ooit de nummer één": Kuyt doet boekje open over groot talent

Bij Beerschot mocht Emile Doucouré aantreden tegen KV Kortrijk. De jonge keeper deed het goed ...

158
158
Club Brugge krijgt belangrijk nieuws voor clash met Union

Club Brugge staat onder druk. De Bruggelingen verloren in eigen huis van Union SG en verloren ...

938
938
Standard zet beschamende reeks verder bij OH Leuven

Standard is al 25 matchen op rij op zoek naar een zege in de Play-Offs. Konden ze deze keer winnen ...

55
55
Newcastle zet enorme stap naar CL na zege

Chelsea won eerder op de dag na een doodsaaie wedstrijd met 1-0 van Everton. Het was hopen op meer ...

14
14

Meer sportnieuws