Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

door
Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

RSC Anderlecht zal nog een stevige kwaliteitsinjectie moeten krijgen als het echt wil meespelen voor de landstitel. Felice Mazzu moet vooral in de aanval nog versterking krijgen. Hij sprak daarover bij Mauve TV.


Anderlecht verloor Christian Kouamé en Joshua Zirkzee. Beiden werden gehuurd, maar er was geen aankoopoptie. RSCA hoopt Zirkzee te houden, maar door onder meer de interesse van Ajax lijkt het onmogelijk te worden om hem definitief weg te kapen bij Bayern München.

Felice Mazzu geeft de hoop niet op. "Als we ervan uitgaan dat Zirkzee en Kouame er niet meer zullen zijn, wat nog geen zekerheid is, hebben we dergelijke profielen nodig. Meneer Peter Verbeke heeft al twee transfers gedaan die ons veel verticaliteit geven, snelheid. Dat is belangrijk, want dat is net wat ik wil. Daar moeten we naar kijken in die linie”, zei hij in gesprek met Mauve TV.

NOOD AAN ERVARING

Anderlecht wordt met tal van spelers in verband gebracht, maar Sebastian Esposito van Internazionale is de topkandidaat om de aanval te versterken. Hij wordt wellicht gehuurd, al dan niet met aankoopoptie. Met Esposito, Raman en Stroeykens heeft Mazzu dan drie aanvallers, maar de Brusselaars zullen ook nood hebben aan een ervaren pion. Vorig jaar was Kouamé de meest ervaren speler en hij was een belangrijke schakel in de ploeg van Vincent Kompany. Anderlecht lijkt echter niet meteen de middelen te hebben om een ervaren spits aan te trekken. De Brusselaars zullen daarvoor wellicht wat extra centen moeten zien te vinden, onder meer via een Europese kwalificatie voor de groepsfase of een uitgaande transfer.

LEES OOK: Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Moet RSCA Zirkzee stilaan vergeten?

Meest recent

'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

6
6
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

16
16
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

14
14
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

143
143
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

79
79
Vierde Gouden Schoen op komst? Vanaken tipt opvallende concurrent

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

147
147
'Hayen moet slikken: publiekslieveling plots naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

166
166
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

233
233
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

157
157
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

39
39
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

147
147
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

394
394
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

179
179
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

196
196
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

66
66
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

173
173
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

225
225
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

638
638
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

244
244
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

61
61
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

477
477
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

448
448
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

89
89
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1300
1300
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

690
690

Meer sportnieuws