Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

door
Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

RSC Anderlecht zal nog een stevige kwaliteitsinjectie moeten krijgen als het echt wil meespelen voor de landstitel. Felice Mazzu moet vooral in de aanval nog versterking krijgen. Hij sprak daarover bij Mauve TV.


Anderlecht verloor Christian Kouamé en Joshua Zirkzee. Beiden werden gehuurd, maar er was geen aankoopoptie. RSCA hoopt Zirkzee te houden, maar door onder meer de interesse van Ajax lijkt het onmogelijk te worden om hem definitief weg te kapen bij Bayern München.

Felice Mazzu geeft de hoop niet op. "Als we ervan uitgaan dat Zirkzee en Kouame er niet meer zullen zijn, wat nog geen zekerheid is, hebben we dergelijke profielen nodig. Meneer Peter Verbeke heeft al twee transfers gedaan die ons veel verticaliteit geven, snelheid. Dat is belangrijk, want dat is net wat ik wil. Daar moeten we naar kijken in die linie”, zei hij in gesprek met Mauve TV.

NOOD AAN ERVARING

Anderlecht wordt met tal van spelers in verband gebracht, maar Sebastian Esposito van Internazionale is de topkandidaat om de aanval te versterken. Hij wordt wellicht gehuurd, al dan niet met aankoopoptie. Met Esposito, Raman en Stroeykens heeft Mazzu dan drie aanvallers, maar de Brusselaars zullen ook nood hebben aan een ervaren pion. Vorig jaar was Kouamé de meest ervaren speler en hij was een belangrijke schakel in de ploeg van Vincent Kompany. Anderlecht lijkt echter niet meteen de middelen te hebben om een ervaren spits aan te trekken. De Brusselaars zullen daarvoor wellicht wat extra centen moeten zien te vinden, onder meer via een Europese kwalificatie voor de groepsfase of een uitgaande transfer.

LEES OOK: 'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

Moet RSCA Zirkzee stilaan vergeten?

Meest recent

‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

761
761
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

69
69
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

83
83
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

293
293
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

323
323
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

193
193
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

227
227
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

86
86
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

188
188
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

866
866
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

195
195
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

50
50
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

42
42
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

327
327
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

289
289
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

168
168
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

400
400
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

353
353
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

233
233
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

69
69
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

393
393
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

134
134
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

75
75
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

252
252
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

445
445

Meer sportnieuws