Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

277 stemmen
Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

RSC Anderlecht zal nog een stevige kwaliteitsinjectie moeten krijgen als het echt wil meespelen voor de landstitel. Felice Mazzu moet vooral in de aanval nog versterking krijgen. Hij sprak daarover bij Mauve TV.


Anderlecht verloor Christian Kouamé en Joshua Zirkzee. Beiden werden gehuurd, maar er was geen aankoopoptie. RSCA hoopt Zirkzee te houden, maar door onder meer de interesse van Ajax lijkt het onmogelijk te worden om hem definitief weg te kapen bij Bayern München.

Felice Mazzu geeft de hoop niet op. "Als we ervan uitgaan dat Zirkzee en Kouame er niet meer zullen zijn, wat nog geen zekerheid is, hebben we dergelijke profielen nodig. Meneer Peter Verbeke heeft al twee transfers gedaan die ons veel verticaliteit geven, snelheid. Dat is belangrijk, want dat is net wat ik wil. Daar moeten we naar kijken in die linie”, zei hij in gesprek met Mauve TV.

NOOD AAN ERVARING

Anderlecht wordt met tal van spelers in verband gebracht, maar Sebastian Esposito van Internazionale is de topkandidaat om de aanval te versterken. Hij wordt wellicht gehuurd, al dan niet met aankoopoptie. Met Esposito, Raman en Stroeykens heeft Mazzu dan drie aanvallers, maar de Brusselaars zullen ook nood hebben aan een ervaren pion. Vorig jaar was Kouamé de meest ervaren speler en hij was een belangrijke schakel in de ploeg van Vincent Kompany. Anderlecht lijkt echter niet meteen de middelen te hebben om een ervaren spits aan te trekken. De Brusselaars zullen daarvoor wellicht wat extra centen moeten zien te vinden, onder meer via een Europese kwalificatie voor de groepsfase of een uitgaande transfer.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Moet RSCA Zirkzee stilaan vergeten?

Meest recent

'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

60
60
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

13
13
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

166
166
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

26
26
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

138
138
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

372
372
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

400
400
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

112
112
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

76
76
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

371
371
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

369
369
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

132
132
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

662
662
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

80
80
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

147
147
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

281
281
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

316
316
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

319
319
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128

Meer sportnieuws