Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

277 stemmen
Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

RSC Anderlecht zal nog een stevige kwaliteitsinjectie moeten krijgen als het echt wil meespelen voor de landstitel. Felice Mazzu moet vooral in de aanval nog versterking krijgen. Hij sprak daarover bij Mauve TV.


Anderlecht verloor Christian Kouamé en Joshua Zirkzee. Beiden werden gehuurd, maar er was geen aankoopoptie. RSCA hoopt Zirkzee te houden, maar door onder meer de interesse van Ajax lijkt het onmogelijk te worden om hem definitief weg te kapen bij Bayern München.

Felice Mazzu geeft de hoop niet op. "Als we ervan uitgaan dat Zirkzee en Kouame er niet meer zullen zijn, wat nog geen zekerheid is, hebben we dergelijke profielen nodig. Meneer Peter Verbeke heeft al twee transfers gedaan die ons veel verticaliteit geven, snelheid. Dat is belangrijk, want dat is net wat ik wil. Daar moeten we naar kijken in die linie”, zei hij in gesprek met Mauve TV.

NOOD AAN ERVARING

Anderlecht wordt met tal van spelers in verband gebracht, maar Sebastian Esposito van Internazionale is de topkandidaat om de aanval te versterken. Hij wordt wellicht gehuurd, al dan niet met aankoopoptie. Met Esposito, Raman en Stroeykens heeft Mazzu dan drie aanvallers, maar de Brusselaars zullen ook nood hebben aan een ervaren pion. Vorig jaar was Kouamé de meest ervaren speler en hij was een belangrijke schakel in de ploeg van Vincent Kompany. Anderlecht lijkt echter niet meteen de middelen te hebben om een ervaren spits aan te trekken. De Brusselaars zullen daarvoor wellicht wat extra centen moeten zien te vinden, onder meer via een Europese kwalificatie voor de groepsfase of een uitgaande transfer.

LEES OOK: 'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Moet RSCA Zirkzee stilaan vergeten?

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

113
113
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

38
38
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

39
39
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

48
48
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

71
71
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

62
62
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

101
101
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

248
248
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

557
557
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

203
203
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

420
420
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

343
343
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

200
200
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

89
89
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

86
86
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

152
152
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

173
173
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

345
345
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

349
349
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

280
280
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

498
498
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

148
148
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

698
698
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

70
70

Meer sportnieuws