Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

door
Mazzu blijft hopen op verlengd verblijf van huurling

RSC Anderlecht zal nog een stevige kwaliteitsinjectie moeten krijgen als het echt wil meespelen voor de landstitel. Felice Mazzu moet vooral in de aanval nog versterking krijgen. Hij sprak daarover bij Mauve TV.


Anderlecht verloor Christian Kouamé en Joshua Zirkzee. Beiden werden gehuurd, maar er was geen aankoopoptie. RSCA hoopt Zirkzee te houden, maar door onder meer de interesse van Ajax lijkt het onmogelijk te worden om hem definitief weg te kapen bij Bayern München.

Felice Mazzu geeft de hoop niet op. "Als we ervan uitgaan dat Zirkzee en Kouame er niet meer zullen zijn, wat nog geen zekerheid is, hebben we dergelijke profielen nodig. Meneer Peter Verbeke heeft al twee transfers gedaan die ons veel verticaliteit geven, snelheid. Dat is belangrijk, want dat is net wat ik wil. Daar moeten we naar kijken in die linie”, zei hij in gesprek met Mauve TV.

NOOD AAN ERVARING

Anderlecht wordt met tal van spelers in verband gebracht, maar Sebastian Esposito van Internazionale is de topkandidaat om de aanval te versterken. Hij wordt wellicht gehuurd, al dan niet met aankoopoptie. Met Esposito, Raman en Stroeykens heeft Mazzu dan drie aanvallers, maar de Brusselaars zullen ook nood hebben aan een ervaren pion. Vorig jaar was Kouamé de meest ervaren speler en hij was een belangrijke schakel in de ploeg van Vincent Kompany. Anderlecht lijkt echter niet meteen de middelen te hebben om een ervaren spits aan te trekken. De Brusselaars zullen daarvoor wellicht wat extra centen moeten zien te vinden, onder meer via een Europese kwalificatie voor de groepsfase of een uitgaande transfer.

LEES OOK: Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

Moet RSCA Zirkzee stilaan vergeten?

Meest recent

Wilmots haalt snoeihard uit naar refs: "Ze verpesten alles"

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen heel wat voer voor ...

257
257
Standard ontsnapt: toch geen forfaitnederlaag

De openingswedstrijd van de elfde speeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaid op een fiasco. De ...

333
333
Keeperskwestie laait weer op bij Cercle: Cinel duidelijk

Cercle Brugge staat dit weekend voor een stevige uitdaging. Zondag krijgt het immers het bezoek van ...

67
67
Sclessin brandt en ziet wedstrijd gestaakt worden na wangedrag

Standard leek vanavond lange tijd op weg naar een heroïsche overwinning. De Rouches stonden al ...

350
350
Strasbourg kan na fout Penders stunt niet vasthouden

RC Strasbourg heeft vrijdagavond in de Ligue 1 net naast een enorme stunt gegrepen. Het slaagde er ...

50
50
Ophef over rode kaart Standard: "Het is héél streng"

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League werd vrijdagavond afgetrapt met een interessante ...

202
202
Beerschot zorgt voor primeur in CPL na intense topper

Na een spannende topper heeft Beerschot voor een primeur gezorgd. De Ratten hielden SK Beveren in ...

170
170
'Zweden verrast vriend en vijand met nieuwe bondscoach'

Vorige week wist Engeland zich als eerste Europese land te plaatsen voor het WK van volgende zomer. ...

42
42
'Genk verliest man in vorm maar krijgt ook goed nieuws'

KRC Genk kende een zeer lastig seizoensbegin, maar pakte in de laatste competitiewedstrijden voor de ...

170
170
Volgende stap voor Vermant: vader Sven oordeelt

De komende weken zal Nicky Hayen knopen moeten doorhakken bij Club Brugge. Dat zal onder meer moeten ...

115
115
Grote veranderingen bij Union? Hubert schept duidelijkheid

Union neemt zaterdag een nieuwe start. Niet omdat het hun eerste wedstrijd na de interlandbreak is, ...

63
63
'Knaltransfer in de maak: Onyedika kent voorwaarde'

Het lijkt in de komende mercato's voor Club Brugge weer een helse klus te worden om een uittocht te ...

144
144
De Mil waarschuwt Charleroi na mislukte flirt met Union

Komend weekend staan er enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Op ...

143
143
Hasi voorspelt nu al: "Kan eerste spits worden bij RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag op Stayen tegen STVV. Dat belooft een zware dobber te worden voor de ...

286
286
KV Mechelen overweegt toptransfer: terugkeer cultheld?

Bij KV Mechelen gaan ze misschien nog een aanwinst voorstellen. Trainer Frederik Vanderbiest was op ...

178
178
Fink zet puntjes op de i: "Anders kan je beter zwijgen"

Bij KRC Genk moesten ze vorig week nog een officiële boodschap meedelen omtrent een onjuist ...

231
231
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht maakte van de interlandbreak niet alleen gebruik om een nieuwe structuur op poten te ...

121
121
Opvolger Mignolet? Club Brugge legt jonge doelman vast

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, waar Nordin Jackers vervolgens ...

172
172
'Schokeffect bij Anderlecht: killer in de box op komst'

Anderlecht wil in januari knallen met een pure afwerker: geen Dolberg-kopie, wel een diepte- en ...

329
329
Pro League bibbert: DAZN dreigt met drastische stappen

De soap omtrent de mediarechten blijft de gemoederen beroeren. Zo geraakte vrijdag bekend dat de Pro ...

353
353
Club Brugge fel gehavend: volgende sterkhouder valt uit

Club Brugge geeft zaterdag in Leuven het startschot voor een razend drukke periode, waarin de ...

610
610
VTM deelt opvallende waarschuwing uit aan Marc Coucke

Marc Coucke kreeg gisteren een onverwachte publieke vermaning van… VTM zelf. De ...

179
179
Mannaert negeert Hasi: Anderlecht op ramkoers met KBVB

RSC Anderlecht hervat de competitie na de interlandbreak met een verplaatsing naar STVV. Ook op het ...

380
380
Garcia verrast bij Rode Duivels: Tielemans én Vanaken out?

Mathematisch kan het nog mislopen, maar behoudens een mirakel gaan de Rode Duivels volgende zomer ...

549
549
DAZN voert druk op: Pro League vreest rampscenario

Terwijl de discussie rond het competitieformat weer oplaait blijft ook het televisiecontract het ...

630
630

Meer sportnieuws