The Athletic: 'Club Brugge grijpt alsnog naast spits'

door
The Athletic: 'Club Brugge grijpt alsnog naast spits'

Club Brugge kwam de afgelopen dagen veelvuldig in de media vanwege een aantal spitsen. Blauw-Zwart liet Andy Carroll links liggen, maar het hoopte wel een ander dossier af te ronden. Dat zal nu toch niet gebeuren.


Het doorgaans zeer betrouwbare The Athletic meldt dat Benik Afobe dan toch niet naar Club Brugge zal verkassen. De afgelopen dagen leek de 29-jarige aanvaller van Stoke City op weg naar het Jan Breydelstadion en hij legde zelfs zijn medische testen af bij de Bruggelingen. Hij was ook rond met Club omtrent een contract van twee jaar, maar de transfer is alsnog afgesprongen.

Stoke City en Club Brugge vonden maar geen akkoord over een transfersom en daardoor lijkt de deal (voorlopig?) van de baan. De spits is ondertussen al terug op weg naar Stoke City en daar zoeken ze een andere oplossing. Bij die club lijkt de aanvaller geen toekomst meer te hebben. Millwall, dat hem vorig seizoen huurde, zou hem graag aan boord houden.

MOEILIJKE ZOEKTOCHT

Club Brugge moet zo dus op zoek gaan naar een nieuwe fysiek sterke aanvaller en die zoektocht blijft dus moeilijk verlopen. Club zoekt al jaren naar zo een type sinds het vertrek van Wesley Moraes. Jongens als Mbaye Diagne, Michael Krmencik, opnieuw Wesley Moraes en Bas Dost waren geen schot in de roos. Club heeft echter altijd een schaduwlijstje en de kans is bijzonder groot dat het zijn vizier ondertussen al gericht heeft op een ander dossier. Andere namen deden voorlopig nog niet de ronde, maar daar komt wellicht snel verandering in.

LEES OOK: 'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Een verlies voor Club?

Meest recent

Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

150
150
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

31
31
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

55
55
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

139
139
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

310
310
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

219
219
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

162
162
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

60
60
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

182
182
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

191
191
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

170
170
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

66
66
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

334
334
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

164
164
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

561
561
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

285
285
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

524
524
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

751
751
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

347
347
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

818
818
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

128
128
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

410
410
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

646
646
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

47
47
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

569
569

Meer sportnieuws