Boskamp haalt uit naar RSCA-bestuurder: "Laf"

door
Boskamp haalt uit naar RSCA-bestuurder:

De meeste fans van RSC Anderlecht waren niet te spreken over het vertrek van Vincent Kompany. Johan Boskamp kent het huis maar al te goed en de Nederlander sprak in Het Belang van Limburg over het afscheid van Kompany.


Het is duidelijk dat vooral Wouter Vandenhaute Vincent Kompany een beetje beu was. Het was ook geen toeval dat Kompany sinds de komst van Vandenhaute heel wat macht verloor binnen Anderlecht. Nochtans deed Kompany het de afgelopen twee seizoenen goed bij Anderlecht, maar het bestuur eiste meer. Het kreeg daar al veel kritiek over. Boskamp gaat de voetbalvisie van Kompany missen, maar niet zijn uitleg. Hij is in de krant ook scherp voor Vandenhaute, want hij vindt het laf dat die in november achter de rug van Kompany een spelersraad bij elkaar riep om te praten over de coach. De spelers meldden dit aan de trainer en sindsdien was er duidelijk iets gebroken.

TRANSFERS

Boskamp laat ook weten dat hij de datagerichte transfers maar niets vindt. De Brusselaars hopen dat Ishaq Abdalrazak, die 4 miljoen euro inclusief bonussen kostte, wel slaagt. De afgelopen twee zomers vielen de twee duurste transfers van het huidige bestuur immer stevig door de mand.

Mustapha Bundu (2,8 miljoen euro) en Kristoffer Olsson (4 miljoen euro) bakten er tot op heden weinig van in het Lotto Park. Bundu is afgeschreven, Olsson krijgt nog een tweede kans. Onder Kompany kregen ze de nodige kansen, maar overtuigen deden ze veel te weinig.

LEES OOK: Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Slecht aangepakt van Vandenhaute?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

207
207
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

175
175
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

102
102
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

49
49
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

154
154
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

286
286
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

269
269
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

108
108
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

112
112
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

226
226
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

269
269
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

550
550
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

361
361
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

446
446
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

138
138
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

640
640
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

640
640
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

423
423
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

439
439
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

301
301
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2256
2256
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

153
153

Meer sportnieuws