Westerlo haalt uit: sleutelpion komt definitief over

door
Westerlo haalt uit: sleutelpion komt definitief over

KVC Westerlo begint volgend seizoen aan een nieuw avontuur op het hoogste niveau. De Kemphanen werden overtuigend kampioen in 1B en dat laat het beste verhopen. In een oefenduel legden ze AA Gent alvast vlot over de knie. Naast het veld wordt er nu hard gewerkt aan de kern van trainer Jonas De Roeck.


Die zal tevreden zijn, want met Jan Bernat (21) blijft een sterkhouder aan boord in het Kuipje. De Slovaak wordt definitief overgenomen van MSK Zilina, dat hem sinds de zomer van vorig jaar uitleende aan Westerlo. Dat maakt de club bekend op haar officiële kanalen. Bernat tekende vrijdag een contract tot 2025. Het is niet duidelijk hoeveel geld er gemoeid is met de transfer.

Bernat had een belangrijk aandeel in de titel in 1B. De middenvelder scoorde 9 keer en gaf ook 4 assists in 27 competitieduels. Hij zal zijn talent nu nog wat langer kunnen laten bewonderen in de Kempen. Dat doet hij trouwens ook voor de Slovaakse U21, waarvoor hij al 19 keer speelde (5 goals).

BOLAT EN REYNOLDS

Westerlo toonde zich al actief op de transfermarkt. Het haalde bijvoorbeeld al Sinan Bolat binnen. De Turkse doelman kwam transfervrij over van AA Gent. Daarnaast werd ook Bryan Reynolds al aan de kern toegevoegd. De Amerikaanse verdediger wordt gehuurd van AS Roma. Het voorbije half jaar verdedigde Reynolds de kleuren van KV Kortrijk. Donderdag werd ook al de jonge Turk Ravil Tagir voorgesteld.

LEES OOK: Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Zal hij flitsen in 1A?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

140
140
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

77
77
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

153
153
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

112
112
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

88
88
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

207
207
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

212
212
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

44
44
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

395
395
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

247
247
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

492
492
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

440
440
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

474
474
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

148
148
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

363
363
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

253
253
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

328
328
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

108
108
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

509
509
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

528
528
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

678
678

Meer sportnieuws