Spitsencarrousel Club Brugge op gang: twee komen, eentje vertrekt

door
Spitsencarrousel Club Brugge op gang: twee komen, eentje vertrekt

Club Brugge geeft dit seizoen zijn hele voorhoede een make-over en de carrousel der aanvallers komt nu echt goed op gang in het Jan Breydelstadion. Bas Dost en Sargis Adamyan waren al vertrokken, Ferran Jutgla was al gekomen, maar nu beweegt er nog heel wat in het Belfius Basecamp. Eén spits is ook nog vertrokken, terwijl twee verrassende namen zeer snel in Brugge zullen staan.


Allereerst is Club eindelijk definitief verlost van Michael Krmencik. De Tsjechische spits was de voorbije dagen al op weg naar het Indonesische Persija Jakarta en Club laat weten dat die transfer nu helemaal rond is. Er komt zo een einde aan een passage van 2,5 jaar die volledig de mist in ging. De voorbije jaren verhuurde Club Krmencik al aan PAOK en Slavia Praag.

Aan inkomende zijde lijkt de komst van Benik Afobe dan weer zeer snel rond te zijn. The Athletic meldt dat er intussen een volledig akkoord is tussen alle partijen en dat de spits van Stoke City al in België is om zijn medische testen af te leggen. Daarna zal de 29-jarige zijn handtekening zetten onder een contract voor twee seizoenen. 

MERTENS
Wie weet zien we Afobe dus komend weekend al op training bij Club, waar hij nog een zeer opmerkelijke naam zal tegenkomen. Sacha Tavolieri weet immers dat Club op het punt staat om Lennart Mertens weg te halen bij Deinze. De 29-jarige zou zaterdag met de A-kern trainen, maar sluit daarna aan bij Club NXT. Mertens moet de Brugse jonkies met zijn goals en ervaring helpen om beter te doen dan tijdens hun vorige passage in 1B.


LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Doet Club daarmee goede zaken?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

3
3
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

41
41
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

39
39
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

134
134
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

53
53
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

303
303
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

113
113
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

743
743
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

160
160
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

664
664
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

68
68
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

176
176
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

580
580
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

267
267
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

566
566
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws