Spitsencarrousel Club Brugge op gang: twee komen, eentje vertrekt

door
Spitsencarrousel Club Brugge op gang: twee komen, eentje vertrekt

Club Brugge geeft dit seizoen zijn hele voorhoede een make-over en de carrousel der aanvallers komt nu echt goed op gang in het Jan Breydelstadion. Bas Dost en Sargis Adamyan waren al vertrokken, Ferran Jutgla was al gekomen, maar nu beweegt er nog heel wat in het Belfius Basecamp. Eén spits is ook nog vertrokken, terwijl twee verrassende namen zeer snel in Brugge zullen staan.


Allereerst is Club eindelijk definitief verlost van Michael Krmencik. De Tsjechische spits was de voorbije dagen al op weg naar het Indonesische Persija Jakarta en Club laat weten dat die transfer nu helemaal rond is. Er komt zo een einde aan een passage van 2,5 jaar die volledig de mist in ging. De voorbije jaren verhuurde Club Krmencik al aan PAOK en Slavia Praag.

Aan inkomende zijde lijkt de komst van Benik Afobe dan weer zeer snel rond te zijn. The Athletic meldt dat er intussen een volledig akkoord is tussen alle partijen en dat de spits van Stoke City al in België is om zijn medische testen af te leggen. Daarna zal de 29-jarige zijn handtekening zetten onder een contract voor twee seizoenen. 

MERTENS
Wie weet zien we Afobe dus komend weekend al op training bij Club, waar hij nog een zeer opmerkelijke naam zal tegenkomen. Sacha Tavolieri weet immers dat Club op het punt staat om Lennart Mertens weg te halen bij Deinze. De 29-jarige zou zaterdag met de A-kern trainen, maar sluit daarna aan bij Club NXT. Mertens moet de Brugse jonkies met zijn goals en ervaring helpen om beter te doen dan tijdens hun vorige passage in 1B.


LEES OOK: Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Doet Club daarmee goede zaken?

Meest recent

Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

4
4
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

14
14
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

57
57
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

23
23
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

69
69
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

225
225
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

66
66
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

294
294
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

200
200
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

43
43
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

16
16
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

82
82
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

74
74
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

121
121
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

816
816
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

166
166
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

274
274
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

568
568
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

204
204
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

176
176
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

59
59
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

99
99
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

322
322
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

409
409

Meer sportnieuws