'Eerste gegadigde meldt zich voor Vanzeir'

325 stemmen
'Eerste gegadigde meldt zich voor Vanzeir'

Het belooft nog een hete zomer te worden voor Union, dat na zijn sprookjesachtige debuut op het hoogste niveau te maken krijgt met de keerzijde van dat succes. Moederclub Brighton kwam al Profvoetballer van het Jaar Deniz Undav ophalen en Anderlecht kaapte trainer Felice Mazzu weg en mogelijk zullen nog een aantal sterkhouders het Dudenpark verlaten.


Er werd de voorbije weken al aan de mouw van Casper Nielsen getrokken en de Deen zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Nu lijkt ook de strijd om Dante Vanzeir los te barsten. De 24-jarige aanvaller vormde een koningskoppel met Undav en was vorig seizoen goed voor vijftien goals en tien assists in 36 wedstrijden. Het leverde hem zelfs een plaats in de selectie van de Rode Duivels op. In november mocht Vanzeir als invaller in Wales debuteren.

Na Nieuwjaar viel hij wel wat stil, onder meer door een lange schorsing na een vuistslag aan Ozornwafor in de match op Charleroi. Desondanks blijft hij wel gegeerd en nu zou een eerste club zich ook melden voor zijn diensten. Volgens Calcioline heeft Sassuolo namelijk zijn oog laten vallen Vanzeir. De Italianen zouden ook in de nabije toekomst met een bod kunnen komen.

5 MILJOEN
Ze denken aan 5 miljoen euro genoeg te hebben om Vanzeir los te weken, maar de kans lijkt klein dat zo'n bedrag voldoende zal zijn om Union te overtuigen. De Brusselaars vragen al 7 miljoen voor Nielsen en Vanzeir lijkt toch een grotere marktwaarde te vertegenwoordigen, want hij is jonger, international én een aanvaller. Ook een uitleenbeurt met aankoopoptie of -verplichting wordt onderzocht, maar dat lijkt al helemaal een kansloos voorstel te zijn.

LEES OOK: Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

Zou Vanzeir goed in de Serie A passen?

Meest recent

Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

1
1
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

22
22
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

20
20
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

65
65
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

221
221
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

247
247
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

81
81
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

125
125
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

74
74
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

428
428
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

187
187
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

51
51
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

148
148
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

66
66
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

79
79
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

191
191
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

91
91
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

203
203
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

401
401
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

347
347
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

275
275
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

119
119
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

367
367
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

93
93

Meer sportnieuws