'Eerste gegadigde meldt zich voor Vanzeir'

door
'Eerste gegadigde meldt zich voor Vanzeir'

Het belooft nog een hete zomer te worden voor Union, dat na zijn sprookjesachtige debuut op het hoogste niveau te maken krijgt met de keerzijde van dat succes. Moederclub Brighton kwam al Profvoetballer van het Jaar Deniz Undav ophalen en Anderlecht kaapte trainer Felice Mazzu weg en mogelijk zullen nog een aantal sterkhouders het Dudenpark verlaten.


Er werd de voorbije weken al aan de mouw van Casper Nielsen getrokken en de Deen zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer. Nu lijkt ook de strijd om Dante Vanzeir los te barsten. De 24-jarige aanvaller vormde een koningskoppel met Undav en was vorig seizoen goed voor vijftien goals en tien assists in 36 wedstrijden. Het leverde hem zelfs een plaats in de selectie van de Rode Duivels op. In november mocht Vanzeir als invaller in Wales debuteren.

Na Nieuwjaar viel hij wel wat stil, onder meer door een lange schorsing na een vuistslag aan Ozornwafor in de match op Charleroi. Desondanks blijft hij wel gegeerd en nu zou een eerste club zich ook melden voor zijn diensten. Volgens Calcioline heeft Sassuolo namelijk zijn oog laten vallen Vanzeir. De Italianen zouden ook in de nabije toekomst met een bod kunnen komen.

5 MILJOEN
Ze denken aan 5 miljoen euro genoeg te hebben om Vanzeir los te weken, maar de kans lijkt klein dat zo'n bedrag voldoende zal zijn om Union te overtuigen. De Brusselaars vragen al 7 miljoen voor Nielsen en Vanzeir lijkt toch een grotere marktwaarde te vertegenwoordigen, want hij is jonger, international én een aanvaller. Ook een uitleenbeurt met aankoopoptie of -verplichting wordt onderzocht, maar dat lijkt al helemaal een kansloos voorstel te zijn.

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Zou Vanzeir goed in de Serie A passen?

Meest recent

Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

43
43
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

30
30
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

118
118
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

53
53
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

90
90
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

69
69
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

76
76
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

244
244
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

33
33
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

430
430
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

265
265
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

101
101
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

139
139
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

242
242
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

101
101
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

72
72
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

154
154
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

41
41
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

354
354
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

139
139
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

470
470
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

137
137
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

250
250

Meer sportnieuws