'Beerschot stelt veto voor vertrekker'

165 stemmen
'Beerschot stelt veto voor vertrekker'

Beerschot was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt. Het stelde al zes nieuwe spelers voor en met Hervé Matthys zou nog een zevende aanwinst snel op het Kiel moeten neerstrijken. Dat was nodig ook, want daarvoor hadden heel wat sterkhouders de club verlaten. Dom, Holzhauser, Bourdin, Halaimia, Pietermaat en Suzuki beslisten allemaal om niet mee af te zakken naar 1B, terwijl Biebauw stopte.


Daarmee hoopt Beerschot wel dat de uittocht erop zit. De club lijkt in ieder geval niet van plan om nog mee te werken aan uitgaande transfers. Zo zou de club volgens The Scottish Sun zijn veto gesteld hebben tegen een vertrek van Lawrence Shankland. Hearts wou de spits terug naar Schotland halen, maar kreeg een resoluut njet te horen van Beerschot.

Beerschot betaalde vorige zomer nog 1,2 miljoen euro om Shankland binnen te halen, maar de targetspits kon de verwachtingen niet echt inlossen. Hij streek neer met adelbrieven als Schots international (vier caps, één goal) maar raakte niet verder dan vijf goals en vier assists in 28 matchen voor Beerschot. Desondanks rekent de club in 1B nog op hem.

GEEN ALTERNATIEVEN
Dat zal ook deels te maken hebben met schaarste, want Shankland is momenteel de enige spits die Beerschot nog in zijn kern heeft. Suzuki maakte gebruik van zijn degradatieclausule, Avenatti keerde na het verstrijken van zijn uitleenbeurt terug naar Standard, het aflopende contract van Noubissi werd niet verlengd en de jonge Mukuna-Trouet tekende bij AA Gent. Met Thibo Baeten kwam deze zomer wel al een extra puntaanvaller, maar hij lijkt nog te groen om de aanval al te dragen.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

🚀

Zal hij in 1B nuttig zijn voor Beerschot?

Meest recent

Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

17
17
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

19
19
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

155
155
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

16
16
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

313
313
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

220
220
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

219
219
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

101
101
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

53
53
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

92
92
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

79
79
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

41
41
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

190
190
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

224
224
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

123
123
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

74
74
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

696
696
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

486
486
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

258
258
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

104
104
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

77
77
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

345
345
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

835
835

Meer sportnieuws