'Beerschot stelt veto voor vertrekker'

door
'Beerschot stelt veto voor vertrekker'

Beerschot was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt. Het stelde al zes nieuwe spelers voor en met Hervé Matthys zou nog een zevende aanwinst snel op het Kiel moeten neerstrijken. Dat was nodig ook, want daarvoor hadden heel wat sterkhouders de club verlaten. Dom, Holzhauser, Bourdin, Halaimia, Pietermaat en Suzuki beslisten allemaal om niet mee af te zakken naar 1B, terwijl Biebauw stopte.


Daarmee hoopt Beerschot wel dat de uittocht erop zit. De club lijkt in ieder geval niet van plan om nog mee te werken aan uitgaande transfers. Zo zou de club volgens The Scottish Sun zijn veto gesteld hebben tegen een vertrek van Lawrence Shankland. Hearts wou de spits terug naar Schotland halen, maar kreeg een resoluut njet te horen van Beerschot.

Beerschot betaalde vorige zomer nog 1,2 miljoen euro om Shankland binnen te halen, maar de targetspits kon de verwachtingen niet echt inlossen. Hij streek neer met adelbrieven als Schots international (vier caps, één goal) maar raakte niet verder dan vijf goals en vier assists in 28 matchen voor Beerschot. Desondanks rekent de club in 1B nog op hem.

GEEN ALTERNATIEVEN
Dat zal ook deels te maken hebben met schaarste, want Shankland is momenteel de enige spits die Beerschot nog in zijn kern heeft. Suzuki maakte gebruik van zijn degradatieclausule, Avenatti keerde na het verstrijken van zijn uitleenbeurt terug naar Standard, het aflopende contract van Noubissi werd niet verlengd en de jonge Mukuna-Trouet tekende bij AA Gent. Met Thibo Baeten kwam deze zomer wel al een extra puntaanvaller, maar hij lijkt nog te groen om de aanval al te dragen.

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Zal hij in 1B nuttig zijn voor Beerschot?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

24
24
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

51
51
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

38
38
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

214
214
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

130
130
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

337
337
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

327
327
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

320
320
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

126
126
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

206
206
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

164
164
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

176
176
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

661
661
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

688
688
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

319
319
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

168
168
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

292
292

Meer sportnieuws