'Beerschot stelt veto voor vertrekker'

165 stemmen
'Beerschot stelt veto voor vertrekker'

Beerschot was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt. Het stelde al zes nieuwe spelers voor en met Hervé Matthys zou nog een zevende aanwinst snel op het Kiel moeten neerstrijken. Dat was nodig ook, want daarvoor hadden heel wat sterkhouders de club verlaten. Dom, Holzhauser, Bourdin, Halaimia, Pietermaat en Suzuki beslisten allemaal om niet mee af te zakken naar 1B, terwijl Biebauw stopte.


Daarmee hoopt Beerschot wel dat de uittocht erop zit. De club lijkt in ieder geval niet van plan om nog mee te werken aan uitgaande transfers. Zo zou de club volgens The Scottish Sun zijn veto gesteld hebben tegen een vertrek van Lawrence Shankland. Hearts wou de spits terug naar Schotland halen, maar kreeg een resoluut njet te horen van Beerschot.

Beerschot betaalde vorige zomer nog 1,2 miljoen euro om Shankland binnen te halen, maar de targetspits kon de verwachtingen niet echt inlossen. Hij streek neer met adelbrieven als Schots international (vier caps, één goal) maar raakte niet verder dan vijf goals en vier assists in 28 matchen voor Beerschot. Desondanks rekent de club in 1B nog op hem.

GEEN ALTERNATIEVEN
Dat zal ook deels te maken hebben met schaarste, want Shankland is momenteel de enige spits die Beerschot nog in zijn kern heeft. Suzuki maakte gebruik van zijn degradatieclausule, Avenatti keerde na het verstrijken van zijn uitleenbeurt terug naar Standard, het aflopende contract van Noubissi werd niet verlengd en de jonge Mukuna-Trouet tekende bij AA Gent. Met Thibo Baeten kwam deze zomer wel al een extra puntaanvaller, maar hij lijkt nog te groen om de aanval al te dragen.

LEES OOK: “We praten nog met hem”: Beerschot houdt kaarten tegen de borst

🚀

Zal hij in 1B nuttig zijn voor Beerschot?

Meest recent

'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

21
21
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

558
558
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

127
127
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

200
200
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

79
79
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

388
388
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

77
77
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

28
28
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

206
206
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

234
234
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

209
209
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

543
543
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

158
158
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

186
186
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

192
192
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

261
261
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

360
360
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

199
199
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

474
474
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

195
195
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

135
135
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

606
606
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

267
267
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

111
111
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

82
82

Meer sportnieuws