'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

355
'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

Antwerp pakte de voorbije maanden al een paar keer groot uit met de aanstelling van technisch directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel, die vervolgens ook Nederlands international Vincent Janssen naar de Bosuil wisten te lokken. Er worden in de loop van de zomer nog grote namen bij de Great Old verwacht, maar intussen wordt ook nog naar andere opportuniteiten gezocht.


Antwerp heeft er mogelijk zo eentje gevonden in Frankrijk. Volgens Foot Mercato hebben ze namelijk hun oog laten vallen op Yvan Neyou, een 25-jarige middenvelder van Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde onlangs uit de Ligue 1 na een pijnlijke thuisnederlaag na strafschoppen tegen Auxerre in de barrages voor het behoud. Daarom zullen ze enkele spelers moeten verkopen en Neyou is één van de opties.

Er is immers heel wat interesse voor de Kameroense international, want naast Antwerp zouden ook Montpellier, Angers en enkele Turkse clubs hem nog volgen. Nochtans was Neyou afgelopen seizoen geen vaste waarde bij Saint-Etienne en kwam hij slechts zestien keer in actie. Met een contract tot 2024 en een door Transfermarkt geschatte waarde van 3 miljoen euro is hij zo wel een interessante optie om te verkopen voor de club.

ANDERLECHT EN STANDARD
In het verleden werd Neyou ook al gelinkt aan Anderlecht en Standard, maar dat bleken slechts geruchten te zijn. Op dat moment was hij nog een jonge speler die bij Sedan pas kwam piepen. Daarna zou hij nog uitkomen voor Laval en Sporting Braga, al zou hij bij de Portugese club niet verder raken dan het B-elftal. Daar ging Saint-Etienne hem in de zomer van 2020 huren om hem een halfjaar later al definitief over te nemen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Moet Antwerp zijn middenveld versterken?

Meest recent

‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

82
82
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

31
31
Club Brugge stunt in CL: top 8 binnen handbereik

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

20
20
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

42
42
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

19
19
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

218
218
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

276
276
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

188
188
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

248
248
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

173
173
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

60
60
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

273
273
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

94
94
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

119
119
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

38
38
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

266
266
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

182
182
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

191
191
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1140
1140
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

94
94
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

53
53
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

106
106

Meer sportnieuws