'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

door
'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

Antwerp pakte de voorbije maanden al een paar keer groot uit met de aanstelling van technisch directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel, die vervolgens ook Nederlands international Vincent Janssen naar de Bosuil wisten te lokken. Er worden in de loop van de zomer nog grote namen bij de Great Old verwacht, maar intussen wordt ook nog naar andere opportuniteiten gezocht.


Antwerp heeft er mogelijk zo eentje gevonden in Frankrijk. Volgens Foot Mercato hebben ze namelijk hun oog laten vallen op Yvan Neyou, een 25-jarige middenvelder van Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde onlangs uit de Ligue 1 na een pijnlijke thuisnederlaag na strafschoppen tegen Auxerre in de barrages voor het behoud. Daarom zullen ze enkele spelers moeten verkopen en Neyou is één van de opties.

Er is immers heel wat interesse voor de Kameroense international, want naast Antwerp zouden ook Montpellier, Angers en enkele Turkse clubs hem nog volgen. Nochtans was Neyou afgelopen seizoen geen vaste waarde bij Saint-Etienne en kwam hij slechts zestien keer in actie. Met een contract tot 2024 en een door Transfermarkt geschatte waarde van 3 miljoen euro is hij zo wel een interessante optie om te verkopen voor de club.

ANDERLECHT EN STANDARD
In het verleden werd Neyou ook al gelinkt aan Anderlecht en Standard, maar dat bleken slechts geruchten te zijn. Op dat moment was hij nog een jonge speler die bij Sedan pas kwam piepen. Daarna zou hij nog uitkomen voor Laval en Sporting Braga, al zou hij bij de Portugese club niet verder raken dan het B-elftal. Daar ging Saint-Etienne hem in de zomer van 2020 huren om hem een halfjaar later al definitief over te nemen.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Moet Antwerp zijn middenveld versterken?

Meest recent

Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

14
14
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

82
82
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

36
36
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

18
18
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

164
164
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

254
254
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

548
548
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

56
56
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

17
17
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

107
107
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

109
109
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

635
635
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

337
337
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

371
371
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

164
164
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

416
416
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

274
274
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1176
1176
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

127
127
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

160
160
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

289
289
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

103
103
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

183
183
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

201
201

Meer sportnieuws