'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

door
'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

Antwerp pakte de voorbije maanden al een paar keer groot uit met de aanstelling van technisch directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel, die vervolgens ook Nederlands international Vincent Janssen naar de Bosuil wisten te lokken. Er worden in de loop van de zomer nog grote namen bij de Great Old verwacht, maar intussen wordt ook nog naar andere opportuniteiten gezocht.


Antwerp heeft er mogelijk zo eentje gevonden in Frankrijk. Volgens Foot Mercato hebben ze namelijk hun oog laten vallen op Yvan Neyou, een 25-jarige middenvelder van Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde onlangs uit de Ligue 1 na een pijnlijke thuisnederlaag na strafschoppen tegen Auxerre in de barrages voor het behoud. Daarom zullen ze enkele spelers moeten verkopen en Neyou is één van de opties.

Er is immers heel wat interesse voor de Kameroense international, want naast Antwerp zouden ook Montpellier, Angers en enkele Turkse clubs hem nog volgen. Nochtans was Neyou afgelopen seizoen geen vaste waarde bij Saint-Etienne en kwam hij slechts zestien keer in actie. Met een contract tot 2024 en een door Transfermarkt geschatte waarde van 3 miljoen euro is hij zo wel een interessante optie om te verkopen voor de club.

ANDERLECHT EN STANDARD
In het verleden werd Neyou ook al gelinkt aan Anderlecht en Standard, maar dat bleken slechts geruchten te zijn. Op dat moment was hij nog een jonge speler die bij Sedan pas kwam piepen. Daarna zou hij nog uitkomen voor Laval en Sporting Braga, al zou hij bij de Portugese club niet verder raken dan het B-elftal. Daar ging Saint-Etienne hem in de zomer van 2020 huren om hem een halfjaar later al definitief over te nemen.

LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen
389

Moet Antwerp zijn middenveld versterken?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

36
36
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

44
44
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

52
52
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

78
78
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

22
22
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

69
69
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

318
318
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

47
47
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

50
50
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

105
105
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

191
191
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

124
124
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

92
92
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

609
609
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

310
310
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

109
109
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

43
43
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

101
101
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

92
92
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

64
64
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

552
552

Meer sportnieuws