'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

door
'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

Antwerp pakte de voorbije maanden al een paar keer groot uit met de aanstelling van technisch directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel, die vervolgens ook Nederlands international Vincent Janssen naar de Bosuil wisten te lokken. Er worden in de loop van de zomer nog grote namen bij de Great Old verwacht, maar intussen wordt ook nog naar andere opportuniteiten gezocht.


Antwerp heeft er mogelijk zo eentje gevonden in Frankrijk. Volgens Foot Mercato hebben ze namelijk hun oog laten vallen op Yvan Neyou, een 25-jarige middenvelder van Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde onlangs uit de Ligue 1 na een pijnlijke thuisnederlaag na strafschoppen tegen Auxerre in de barrages voor het behoud. Daarom zullen ze enkele spelers moeten verkopen en Neyou is één van de opties.

Er is immers heel wat interesse voor de Kameroense international, want naast Antwerp zouden ook Montpellier, Angers en enkele Turkse clubs hem nog volgen. Nochtans was Neyou afgelopen seizoen geen vaste waarde bij Saint-Etienne en kwam hij slechts zestien keer in actie. Met een contract tot 2024 en een door Transfermarkt geschatte waarde van 3 miljoen euro is hij zo wel een interessante optie om te verkopen voor de club.

ANDERLECHT EN STANDARD
In het verleden werd Neyou ook al gelinkt aan Anderlecht en Standard, maar dat bleken slechts geruchten te zijn. Op dat moment was hij nog een jonge speler die bij Sedan pas kwam piepen. Daarna zou hij nog uitkomen voor Laval en Sporting Braga, al zou hij bij de Portugese club niet verder raken dan het B-elftal. Daar ging Saint-Etienne hem in de zomer van 2020 huren om hem een halfjaar later al definitief over te nemen.

LEES OOK: Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Moet Antwerp zijn middenveld versterken?

Meest recent

Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

7
7
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

61
61
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

27
27
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

92
92
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

174
174
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

222
222
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

223
223
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

123
123
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

116
116
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

462
462
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

254
254
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

554
554
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

72
72
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

108
108
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

65
65
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

179
179
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

314
314
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

723
723
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

545
545
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

1116
1116
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

615
615
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

1345
1345
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

726
726
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

698
698

Meer sportnieuws