'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

355 stemmen
'Antwerp wil profiteren van ondergang traditieclub'

Antwerp pakte de voorbije maanden al een paar keer groot uit met de aanstelling van technisch directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel, die vervolgens ook Nederlands international Vincent Janssen naar de Bosuil wisten te lokken. Er worden in de loop van de zomer nog grote namen bij de Great Old verwacht, maar intussen wordt ook nog naar andere opportuniteiten gezocht.


Antwerp heeft er mogelijk zo eentje gevonden in Frankrijk. Volgens Foot Mercato hebben ze namelijk hun oog laten vallen op Yvan Neyou, een 25-jarige middenvelder van Saint-Etienne. De Franse traditieclub degradeerde onlangs uit de Ligue 1 na een pijnlijke thuisnederlaag na strafschoppen tegen Auxerre in de barrages voor het behoud. Daarom zullen ze enkele spelers moeten verkopen en Neyou is één van de opties.

Er is immers heel wat interesse voor de Kameroense international, want naast Antwerp zouden ook Montpellier, Angers en enkele Turkse clubs hem nog volgen. Nochtans was Neyou afgelopen seizoen geen vaste waarde bij Saint-Etienne en kwam hij slechts zestien keer in actie. Met een contract tot 2024 en een door Transfermarkt geschatte waarde van 3 miljoen euro is hij zo wel een interessante optie om te verkopen voor de club.

ANDERLECHT EN STANDARD
In het verleden werd Neyou ook al gelinkt aan Anderlecht en Standard, maar dat bleken slechts geruchten te zijn. Op dat moment was hij nog een jonge speler die bij Sedan pas kwam piepen. Daarna zou hij nog uitkomen voor Laval en Sporting Braga, al zou hij bij de Portugese club niet verder raken dan het B-elftal. Daar ging Saint-Etienne hem in de zomer van 2020 huren om hem een halfjaar later al definitief over te nemen.

LEES OOK: Antwerp teert op revanche: van Vandenhaute tot Frey

Moet Antwerp zijn middenveld versterken?

Meest recent

Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

11
11
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

33
33
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

469
469
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

601
601
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

105
105
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

239
239
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

425
425
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

206
206
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

402
402
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

156
156
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

84
84
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

502
502
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

290
290
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1497
1497
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

83
83
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

59
59
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

495
495
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

439
439
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

336
336
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

373
373
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

68
68
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

257
257
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

124
124
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

543
543

Meer sportnieuws