'Club Brugge vindt oplossing voor Okereke'

342 stemmen
'Club Brugge vindt oplossing voor Okereke'

Bij Club Brugge ligt er nog heel wat transferwerk op tafel de komende weken. Niet alleen zoekt de landskampioen nog versterking op enkele posities, er lijken ook nog de nodige spelers te gaan vertrekken. Niet alleen zijn er gegeerde goudhaantjes als Noa Lang en Charles De Ketelaere, maar er zal ook onderdak gevonden moeten worden voor enkele overbodige spelers.


David Okereke is één van de spelers die absoluut moet vertrekken. De recordaankoop hoefde zich niet meer te melden voor de hervatting van de trainingen, want hij zal geen nieuwe kans krijgen ondanks dat de Brugse aanval deze zomer leegloopt. Nochtans werkte Okereke een meer dan degelijk seizoen af op huurbasis bij Venezia, waar hij degradatie uit de Serie A niet kon vermijden maar toch zeven keer scoorde.

Die prestaties volstaan mogelijk wel om hem een verlengd verblijf in Italië op te leveren. DirettaGoal meldt namelijk dat Lazio de aanvaller op zijn verlanglijstje heeft gezet. In Rome wordt Okereke als een goede optie gezien om volgend seizoen de doublure te worden van topschutter Ciro Immobile. Mogelijk zullen ze de onderhandelingen met Club snel aanknopen.

VERLIES
In Brugge heeft Okereke immers nog een jaar contract en dus kan Blauw-Zwart nog een deeltje van zijn investering recupereren. Het zal wel vrede moeten nemen met een flink verlies, want in 2019 werd nog meer dan 8 miljoen euro neergeteld om Okereke bij Spezia weg te kapen. De Nigeriaan kon de hoge verwachtingen echter nooit inlossen en strandde op 71 wedstrijden en vijftien goals in het shirt van Club.

LEES OOK: 'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Had hij nog een kans moeten krijgen bij Club?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

2
2
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

10
10
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

9
9
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

51
51
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

85
85
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

62
62
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

199
199
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

50
50
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

368
368
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

338
338
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

276
276
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

138
138
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

613
613
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

39
39
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

72
72
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

97
97
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

197
197
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

176
176
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

93
93
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

707
707
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

208
208

Meer sportnieuws