'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

door
'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge, want de transfermolen draait bij de landskampioen op volle toeren. Benik Afobe lijkt snel in het Jan Breydelstadion neer te strijken en Club bestudeert zelfs de optie om Andy Carroll aan te trekken, al lijkt de kans op een transfer klein. Daarnaast verkennen de Bruggelingen nog verschillende andere aanvallende opties, onder wie ook een oude bekende.


De voorbije weken viel de naam van Christos Tzolis opnieuw bij Club Brugge. Dat zoekt immers ook nog versterking op de flanken en de 20-jarige Griek was in januari 2021 al eens nadrukkelijk in beeld. Club zou toen zelfs een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij PAOK, maar dat werd geweigerd en Tzolis verkaste zeven maanden later naar Norwich City. Die transfer werd geen succes.

Tzolis kwam amper aan de bak en tot overmaat van ramp degradeerde Norwich uit de Premier League. Een vertrek dringt zich op en volgens The Athletic is Club nog steeds de meest waarschijnlijke bestemming voor de talentvolle winger. Ondanks interesse uit Nederland en Duitsland zou de speler zelf de voorkeur geven aan een overstap naar Blauw-Zwart, dat hij als de beste optie ziet om zijn carrière weer te lanceren.

CDK EN LANG
Club en Norwich onderhandelen ook al een maand lang over een overgang, waarbij de clubs afstevenen op een akkoord over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die optie zal zeer hoog liggen, want Norwich wil de 11 miljoen euro die het een jaar geleden betaalde volledig recupereren. Daarom zou Club de deal voorlopig nog in de koelkast zetten, tot het meer duidelijkheid heeft over het vertrek van Noa Lang en Charles De Ketelaere. Als de twee goudhaantjes voor enkele tientallen miljoenen vertrekken, zou Tzolis weleens snel in Brugge kunnen staan.

LEES OOK: Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

3
3
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

28
28
Albert verbaast weer: "Garcia moet De Bruyne niet oproepen"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

43
43
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

44
44
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

226
226
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

67
67
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

70
70
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

178
178
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

102
102
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

40
40
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

721
721
Vermant ziet WK-droom slinken door één ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

284
284
Anderlecht richting top zes, maar dit baart zorgen

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

262
262
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

48
48
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

103
103
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

279
279
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

90
90
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

318
318
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

58
58
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

191
191
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

134
134
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

264
264
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

381
381
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

46
46
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

446
446

Meer sportnieuws