'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

376 stemmen
'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge, want de transfermolen draait bij de landskampioen op volle toeren. Benik Afobe lijkt snel in het Jan Breydelstadion neer te strijken en Club bestudeert zelfs de optie om Andy Carroll aan te trekken, al lijkt de kans op een transfer klein. Daarnaast verkennen de Bruggelingen nog verschillende andere aanvallende opties, onder wie ook een oude bekende.


De voorbije weken viel de naam van Christos Tzolis opnieuw bij Club Brugge. Dat zoekt immers ook nog versterking op de flanken en de 20-jarige Griek was in januari 2021 al eens nadrukkelijk in beeld. Club zou toen zelfs een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij PAOK, maar dat werd geweigerd en Tzolis verkaste zeven maanden later naar Norwich City. Die transfer werd geen succes.

Tzolis kwam amper aan de bak en tot overmaat van ramp degradeerde Norwich uit de Premier League. Een vertrek dringt zich op en volgens The Athletic is Club nog steeds de meest waarschijnlijke bestemming voor de talentvolle winger. Ondanks interesse uit Nederland en Duitsland zou de speler zelf de voorkeur geven aan een overstap naar Blauw-Zwart, dat hij als de beste optie ziet om zijn carrière weer te lanceren.

CDK EN LANG
Club en Norwich onderhandelen ook al een maand lang over een overgang, waarbij de clubs afstevenen op een akkoord over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die optie zal zeer hoog liggen, want Norwich wil de 11 miljoen euro die het een jaar geleden betaalde volledig recupereren. Daarom zou Club de deal voorlopig nog in de koelkast zetten, tot het meer duidelijkheid heeft over het vertrek van Noa Lang en Charles De Ketelaere. Als de twee goudhaantjes voor enkele tientallen miljoenen vertrekken, zou Tzolis weleens snel in Brugge kunnen staan.

LEES OOK: Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

17
17
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

26
26
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

176
176
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

110
110
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

205
205
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

261
261
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

115
115
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

551
551
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

174
174
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

474
474
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

141
141
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

710
710
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

231
231
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

740
740
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

521
521
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

196
196
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

370
370
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1243
1243
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

468
468
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

484
484
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

406
406
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

282
282
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

223
223
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

480
480

Meer sportnieuws