'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

door
'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge, want de transfermolen draait bij de landskampioen op volle toeren. Benik Afobe lijkt snel in het Jan Breydelstadion neer te strijken en Club bestudeert zelfs de optie om Andy Carroll aan te trekken, al lijkt de kans op een transfer klein. Daarnaast verkennen de Bruggelingen nog verschillende andere aanvallende opties, onder wie ook een oude bekende.


De voorbije weken viel de naam van Christos Tzolis opnieuw bij Club Brugge. Dat zoekt immers ook nog versterking op de flanken en de 20-jarige Griek was in januari 2021 al eens nadrukkelijk in beeld. Club zou toen zelfs een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij PAOK, maar dat werd geweigerd en Tzolis verkaste zeven maanden later naar Norwich City. Die transfer werd geen succes.

Tzolis kwam amper aan de bak en tot overmaat van ramp degradeerde Norwich uit de Premier League. Een vertrek dringt zich op en volgens The Athletic is Club nog steeds de meest waarschijnlijke bestemming voor de talentvolle winger. Ondanks interesse uit Nederland en Duitsland zou de speler zelf de voorkeur geven aan een overstap naar Blauw-Zwart, dat hij als de beste optie ziet om zijn carrière weer te lanceren.

CDK EN LANG
Club en Norwich onderhandelen ook al een maand lang over een overgang, waarbij de clubs afstevenen op een akkoord over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die optie zal zeer hoog liggen, want Norwich wil de 11 miljoen euro die het een jaar geleden betaalde volledig recupereren. Daarom zou Club de deal voorlopig nog in de koelkast zetten, tot het meer duidelijkheid heeft over het vertrek van Noa Lang en Charles De Ketelaere. Als de twee goudhaantjes voor enkele tientallen miljoenen vertrekken, zou Tzolis weleens snel in Brugge kunnen staan.

LEES OOK: Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Tzolis & Karetsas zorgen voor thriller, Zwitsers bijna zeker

Er werden zaterdagavond geen extra WK-tickets meer uitgedeeld. Zwitserland is wel zo goed als zeker ...

18
18
Raskin noemt bizarre verklaring voor Duivelse zeperd

De valiezen stonden bijna klaar voor het WK, want de verwachting was dat de Rode Duivels zaterdag in ...

18
18
'Barça dropt ferme transferbom: 120 miljoen'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over de defensie van FC Barcelona, nadat ze eerst op Club ...

32
32
'Alles op het WK: verguisde Duivel maakt wintertransfer'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

56
56
Eén lichtpuntje bij Duivels: "Verrast, maar ook een eer"

De Rode Duivels beleefden een pijnlijke namiddag in Kazachstan, want ze raakten niet verder dan een ...

108
108
2 Duivels vallen door maand: Boeckx noemt vervanger

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Kazachstan. Veel goeds zit ...

187
187
Groot probleem bij Duivels? "Even verontrustend als draw"

Iedereen verwachtte dat de Rode Duivels zaterdag hun ticket voor het WK veilig zouden stellen, maar ...

69
69
Blunderende Theate reageert giftig op kritiek

De Rode Duivels slagen er maar niet in om een lijn te krijgen in hun prestaties. Zaterdag ging het ...

260
260
Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Om 18u stonden er een aantal duels in de WK-kwalificatiecampagne op het programma. Spanje hoopte ...

74
74
Martinez dient Gattuso van antwoord: "Dat zie je in Europa niet"

Italië was ooit het grootste voetballand, maar dat is het al vele jaren niet meer. De Serie A ...

53
53
Fichaux scherp voor Duivels: "Daarover moeten we praten"

Geen Rudi Garcia op de bank bij de Rode Duivels tegen Kazachstan. Hij zat een schorsingsdag uit en ...

124
124
'De Cat krijgt concurrentie: twee rivalen voor megatransfer'

Nathan De Cat lokt interesse van Bayern München, Borussia Dortmund en ook Bayer Leverkusen. ...

110
110
Deschacht predikt rust na blamage: "Hem niet afschrijven"

Het was een povere prestatie van de Rode Duivels in en tegen Kazachstan. Het duel eindigde op 1-1 en ...

123
123
Vanaken verklaart offday: "Dat ontbrak misschien"

België speelde 1-1 tegen Kazachstan. Nog geen WK-ticket voor de Rode Duivels. Teleurstellend, ...

117
117
Doku messcherp: "Dan hebben we niks te zoeken op het WK"

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Kazachstan. Jérémy Doku was vooral in de tweede ...

125
125
Boeckx ziet gigantisch Duivels-probleem: "Wie vervangt hem?"

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Kazachstan. De Belgen kregen kansen genoeg om te winnen, ...

286
286
Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

506
506
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

144
144
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

74
74
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

104
104
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

353
353
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

114
114
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

113
113
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

82
82
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

125
125

Meer sportnieuws