'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

door
'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge, want de transfermolen draait bij de landskampioen op volle toeren. Benik Afobe lijkt snel in het Jan Breydelstadion neer te strijken en Club bestudeert zelfs de optie om Andy Carroll aan te trekken, al lijkt de kans op een transfer klein. Daarnaast verkennen de Bruggelingen nog verschillende andere aanvallende opties, onder wie ook een oude bekende.


De voorbije weken viel de naam van Christos Tzolis opnieuw bij Club Brugge. Dat zoekt immers ook nog versterking op de flanken en de 20-jarige Griek was in januari 2021 al eens nadrukkelijk in beeld. Club zou toen zelfs een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij PAOK, maar dat werd geweigerd en Tzolis verkaste zeven maanden later naar Norwich City. Die transfer werd geen succes.

Tzolis kwam amper aan de bak en tot overmaat van ramp degradeerde Norwich uit de Premier League. Een vertrek dringt zich op en volgens The Athletic is Club nog steeds de meest waarschijnlijke bestemming voor de talentvolle winger. Ondanks interesse uit Nederland en Duitsland zou de speler zelf de voorkeur geven aan een overstap naar Blauw-Zwart, dat hij als de beste optie ziet om zijn carrière weer te lanceren.

CDK EN LANG
Club en Norwich onderhandelen ook al een maand lang over een overgang, waarbij de clubs afstevenen op een akkoord over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die optie zal zeer hoog liggen, want Norwich wil de 11 miljoen euro die het een jaar geleden betaalde volledig recupereren. Daarom zou Club de deal voorlopig nog in de koelkast zetten, tot het meer duidelijkheid heeft over het vertrek van Noa Lang en Charles De Ketelaere. Als de twee goudhaantjes voor enkele tientallen miljoenen vertrekken, zou Tzolis weleens snel in Brugge kunnen staan.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

25
25
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

122
122
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

173
173
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

562
562
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

243
243
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

197
197
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

99
99
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

108
108
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

720
720
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

193
193
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

327
327
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws