'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

door
'Club Brugge zet peperdure aanvaller in de wachtkamer'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge, want de transfermolen draait bij de landskampioen op volle toeren. Benik Afobe lijkt snel in het Jan Breydelstadion neer te strijken en Club bestudeert zelfs de optie om Andy Carroll aan te trekken, al lijkt de kans op een transfer klein. Daarnaast verkennen de Bruggelingen nog verschillende andere aanvallende opties, onder wie ook een oude bekende.


De voorbije weken viel de naam van Christos Tzolis opnieuw bij Club Brugge. Dat zoekt immers ook nog versterking op de flanken en de 20-jarige Griek was in januari 2021 al eens nadrukkelijk in beeld. Club zou toen zelfs een bod van 10 miljoen euro neergelegd hebben bij PAOK, maar dat werd geweigerd en Tzolis verkaste zeven maanden later naar Norwich City. Die transfer werd geen succes.

Tzolis kwam amper aan de bak en tot overmaat van ramp degradeerde Norwich uit de Premier League. Een vertrek dringt zich op en volgens The Athletic is Club nog steeds de meest waarschijnlijke bestemming voor de talentvolle winger. Ondanks interesse uit Nederland en Duitsland zou de speler zelf de voorkeur geven aan een overstap naar Blauw-Zwart, dat hij als de beste optie ziet om zijn carrière weer te lanceren.

CDK EN LANG
Club en Norwich onderhandelen ook al een maand lang over een overgang, waarbij de clubs afstevenen op een akkoord over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die optie zal zeer hoog liggen, want Norwich wil de 11 miljoen euro die het een jaar geleden betaalde volledig recupereren. Daarom zou Club de deal voorlopig nog in de koelkast zetten, tot het meer duidelijkheid heeft over het vertrek van Noa Lang en Charles De Ketelaere. Als de twee goudhaantjes voor enkele tientallen miljoenen vertrekken, zou Tzolis weleens snel in Brugge kunnen staan.

LEES OOK: Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Zou dat een goede transfer zijn voor Club?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

53
53
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

18
18
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

32
32
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

142
142
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

199
199
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

170
170
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

263
263
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

173
173
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

176
176
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

953
953
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

115
115
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

339
339
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

483
483
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

49
49
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

239
239
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

431
431
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

715
715

Meer sportnieuws