'Openda hakt knoop door over toekomst bij Club Brugge'

door
'Openda hakt knoop door over toekomst bij Club Brugge'

Club Brugge is momenteel druk bezig met het versterken van zijn voorhoede. Het plukte eerder al Ferran Jutgla weg bij FC Barcelona en nu lijkt ook Benik Afobe van Stoke City nog op komst. Daarnaast dook donderdag zowaar Andy Carroll op in het Belfius Basecamp, al lijkt de kans voorlopig eerder klein dat de Engelse ex-international aangetrokken zal worden. Hoe dan ook valt het op hoe hard Cllub aan zijn aanval werkt.


Dat was nodig ook, want de landskampioen dreigt zowat al zijn aanvallers van vorig seizoen te verliezen. Bas Dost en Sargis Adamyan zijn al weg nadat er geen vervolg gegeven werd aan hun aflopende overeenkomsten, terwijl ook Noa Lang en Charles De Ketelaere deze zomer een transfer lijken te gaan maken. Daardoor bleef alleen nog de jonge Daniel Perez over, naast de van een uitleenbeurt terugkerende Loïs Openda.

De 22-jarige ontplofte de voorbije twee seizoenen helemaal in Nederland en dat leverde hem in juni zelfs een debuut bij de Rode Duivels op. Hij scoorde daarbij meteen ook tegen Polen. Carl Hoefkens wou de explosieve spits dan ook bijzonder graag aan zijn kern toevoegen, maar krijgt volgens Het Nieuwsblad nul op het rekest. Openda zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer.

BUITENLANDSE INTERESSE
Club ziet hem dus mogelijk niet meer terug, als hij erin slaagt voor 4 juli een nieuwe club te vinden. Op die dag zou hij in principe samen met de andere internationals aansluiten op stage in Wageningen. Er zal wellicht de nodige buitenlandse interesse zijn nadat Openda vorig seizoen 23 keer scoorde voor Vitesse en zijn internationale debuut zal zijn waarde alleen maar omhoog gestuwd hebben. Die wordt door Transfermarkt nu al op 7,5 miljoen euro geschat. Club zal dus een mooie som kunnen vangen.

LEES OOK: Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Is een vertrek het beste voor Openda?

Meest recent

Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

3
3
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

16
16
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

13
13
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

74
74
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

51
51
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

189
189
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

280
280
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

77
77
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

139
139
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

310
310
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

149
149
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

322
322
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

134
134
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

323
323
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

311
311
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

286
286
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

564
564
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

586
586
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

104
104
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

208
208
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

556
556
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

560
560
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

270
270
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

81
81

Meer sportnieuws