'Openda hakt knoop door over toekomst bij Club Brugge'

door
'Openda hakt knoop door over toekomst bij Club Brugge'

Club Brugge is momenteel druk bezig met het versterken van zijn voorhoede. Het plukte eerder al Ferran Jutgla weg bij FC Barcelona en nu lijkt ook Benik Afobe van Stoke City nog op komst. Daarnaast dook donderdag zowaar Andy Carroll op in het Belfius Basecamp, al lijkt de kans voorlopig eerder klein dat de Engelse ex-international aangetrokken zal worden. Hoe dan ook valt het op hoe hard Cllub aan zijn aanval werkt.


Dat was nodig ook, want de landskampioen dreigt zowat al zijn aanvallers van vorig seizoen te verliezen. Bas Dost en Sargis Adamyan zijn al weg nadat er geen vervolg gegeven werd aan hun aflopende overeenkomsten, terwijl ook Noa Lang en Charles De Ketelaere deze zomer een transfer lijken te gaan maken. Daardoor bleef alleen nog de jonge Daniel Perez over, naast de van een uitleenbeurt terugkerende Loïs Openda.

De 22-jarige ontplofte de voorbije twee seizoenen helemaal in Nederland en dat leverde hem in juni zelfs een debuut bij de Rode Duivels op. Hij scoorde daarbij meteen ook tegen Polen. Carl Hoefkens wou de explosieve spits dan ook bijzonder graag aan zijn kern toevoegen, maar krijgt volgens Het Nieuwsblad nul op het rekest. Openda zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer.

BUITENLANDSE INTERESSE
Club ziet hem dus mogelijk niet meer terug, als hij erin slaagt voor 4 juli een nieuwe club te vinden. Op die dag zou hij in principe samen met de andere internationals aansluiten op stage in Wageningen. Er zal wellicht de nodige buitenlandse interesse zijn nadat Openda vorig seizoen 23 keer scoorde voor Vitesse en zijn internationale debuut zal zijn waarde alleen maar omhoog gestuwd hebben. Die wordt door Transfermarkt nu al op 7,5 miljoen euro geschat. Club zal dus een mooie som kunnen vangen.

LEES OOK: 'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Is een vertrek het beste voor Openda?

Meest recent

United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

0
0
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

116
116
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

125
125
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

188
188
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

378
378
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

127
127
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

66
66
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

618
618
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

338
338
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

143
143
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

319
319
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

871
871
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

138
138
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

334
334
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

121
121
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

350
350
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

35
35
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

230
230
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

348
348
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

137
137
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

177
177
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

336
336
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74

Meer sportnieuws