'Openda hakt knoop door over toekomst bij Club Brugge'

594 stemmen
'Openda hakt knoop door over toekomst bij Club Brugge'

Club Brugge is momenteel druk bezig met het versterken van zijn voorhoede. Het plukte eerder al Ferran Jutgla weg bij FC Barcelona en nu lijkt ook Benik Afobe van Stoke City nog op komst. Daarnaast dook donderdag zowaar Andy Carroll op in het Belfius Basecamp, al lijkt de kans voorlopig eerder klein dat de Engelse ex-international aangetrokken zal worden. Hoe dan ook valt het op hoe hard Cllub aan zijn aanval werkt.


Dat was nodig ook, want de landskampioen dreigt zowat al zijn aanvallers van vorig seizoen te verliezen. Bas Dost en Sargis Adamyan zijn al weg nadat er geen vervolg gegeven werd aan hun aflopende overeenkomsten, terwijl ook Noa Lang en Charles De Ketelaere deze zomer een transfer lijken te gaan maken. Daardoor bleef alleen nog de jonge Daniel Perez over, naast de van een uitleenbeurt terugkerende Loïs Openda.

De 22-jarige ontplofte de voorbije twee seizoenen helemaal in Nederland en dat leverde hem in juni zelfs een debuut bij de Rode Duivels op. Hij scoorde daarbij meteen ook tegen Polen. Carl Hoefkens wou de explosieve spits dan ook bijzonder graag aan zijn kern toevoegen, maar krijgt volgens Het Nieuwsblad nul op het rekest. Openda zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer.

BUITENLANDSE INTERESSE
Club ziet hem dus mogelijk niet meer terug, als hij erin slaagt voor 4 juli een nieuwe club te vinden. Op die dag zou hij in principe samen met de andere internationals aansluiten op stage in Wageningen. Er zal wellicht de nodige buitenlandse interesse zijn nadat Openda vorig seizoen 23 keer scoorde voor Vitesse en zijn internationale debuut zal zijn waarde alleen maar omhoog gestuwd hebben. Die wordt door Transfermarkt nu al op 7,5 miljoen euro geschat. Club zal dus een mooie som kunnen vangen.

LEES OOK: Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Is een vertrek het beste voor Openda?

Meest recent

Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

2
2
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

90
90
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

36
36
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

69
69
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

124
124
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

304
304
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

472
472
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

151
151
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

344
344
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

272
272
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

62
62
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

263
263
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

107
107
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

128
128
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

552
552
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

140
140
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

193
193
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

714
714
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

69
69
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

293
293
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

434
434
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1551
1551
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

659
659
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

220
220
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

230
230

Meer sportnieuws