'Openda hakt knoop door over toekomst bij Club Brugge'

594 stemmen
'Openda hakt knoop door over toekomst bij Club Brugge'

Club Brugge is momenteel druk bezig met het versterken van zijn voorhoede. Het plukte eerder al Ferran Jutgla weg bij FC Barcelona en nu lijkt ook Benik Afobe van Stoke City nog op komst. Daarnaast dook donderdag zowaar Andy Carroll op in het Belfius Basecamp, al lijkt de kans voorlopig eerder klein dat de Engelse ex-international aangetrokken zal worden. Hoe dan ook valt het op hoe hard Cllub aan zijn aanval werkt.


Dat was nodig ook, want de landskampioen dreigt zowat al zijn aanvallers van vorig seizoen te verliezen. Bas Dost en Sargis Adamyan zijn al weg nadat er geen vervolg gegeven werd aan hun aflopende overeenkomsten, terwijl ook Noa Lang en Charles De Ketelaere deze zomer een transfer lijken te gaan maken. Daardoor bleef alleen nog de jonge Daniel Perez over, naast de van een uitleenbeurt terugkerende Loïs Openda.

De 22-jarige ontplofte de voorbije twee seizoenen helemaal in Nederland en dat leverde hem in juni zelfs een debuut bij de Rode Duivels op. Hij scoorde daarbij meteen ook tegen Polen. Carl Hoefkens wou de explosieve spits dan ook bijzonder graag aan zijn kern toevoegen, maar krijgt volgens Het Nieuwsblad nul op het rekest. Openda zou zijn zinnen gezet hebben op een transfer.

BUITENLANDSE INTERESSE
Club ziet hem dus mogelijk niet meer terug, als hij erin slaagt voor 4 juli een nieuwe club te vinden. Op die dag zou hij in principe samen met de andere internationals aansluiten op stage in Wageningen. Er zal wellicht de nodige buitenlandse interesse zijn nadat Openda vorig seizoen 23 keer scoorde voor Vitesse en zijn internationale debuut zal zijn waarde alleen maar omhoog gestuwd hebben. Die wordt door Transfermarkt nu al op 7,5 miljoen euro geschat. Club zal dus een mooie som kunnen vangen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

Is een vertrek het beste voor Openda?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

5
5
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

6
6
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

31
31
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

56
56
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

57
57
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

42
42
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

266
266
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

92
92
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

55
55
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

271
271
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

271
271
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

92
92
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

144
144
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

105
105
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

136
136
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

285
285
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

249
249
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

162
162
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

368
368
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

576
576
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

376
376
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

179
179
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

91
91
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

368
368

Meer sportnieuws