Mazzu mikt hoog: "Anderlecht gaat voor de titel"

door
Mazzu mikt hoog:

Volgens het bestuur van Anderlecht valt er meer te halen uit de huidige kern, en dus mocht Vincent Kompany beschikken. De lat ligt dus hoog voor zijn opvolger Felice Mazzu, die zelf alvast geen moeite doet om de toenemende druk in het Lotto Park uit de weg te gaan.


Integendeel: tijdens zijn eerste persbabbel ging de nieuwe coach de boude uitspraken niet uit de weg. Volgens hem is de ambitie van Paars-Wit niets minder dan de landstitel, iets wat we de Brusselaars de afgelopen jaren zelden hoorden zeggen. Niet onlogisch, want met achtereenvolgens een vierde, achtste en twee keer derde plaats in de stand kwam RSCA recent niet meer in de buurt van het hoogste schavot.

"Anderlecht is de grootste ploeg van het land, een intituut dat het gewend is om titels te pakken. De ambitie van deze club moet dan ook altijd zijn om kampioen te worden. Als dat in mijn eerste seizoen lukt, zal ik een gelukkig man zijn. De doelstelling is simpel: Anderlecht start aan het seizoen om de nummer één te worden", klonk het zonder enige aarzeling in zijn stem. De fans zullen het alvast graag horen.

KOMPANY 2.0?
Mazzu gaat de uitdaging bij de recordkampioen, waar hij in de voetsporen van Vincent Kompany moet treden, dus met plezier aan. In één klap beloofde hij de aanhang trouwens ook attractief en offensief voetbal, mét de nodige aandacht voor de vele jonge talenten van eigen kweek. Stuk voor stuk zaken waar heel wat supporters zich zorgen om maakten na zijn aanstelling. Benieuwd of Mazzu ook woord zal houden.

LEES OOK: 'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

Ziet u RSCA volgend seizoen meedoen om de titel?

Meest recent

'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

65
65
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

99
99
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

182
182
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

115
115
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

164
164
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

193
193
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

70
70
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

134
134
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

187
187
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

227
227
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

437
437
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

90
90
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

214
214
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

413
413
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

253
253
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

222
222
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

511
511
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

394
394
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

104
104
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

194
194
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

286
286
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

152
152
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

120
120
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

506
506

Meer sportnieuws