Mazzu mikt hoog: "Anderlecht gaat voor de titel"

252 stemmen
Mazzu mikt hoog:

Volgens het bestuur van Anderlecht valt er meer te halen uit de huidige kern, en dus mocht Vincent Kompany beschikken. De lat ligt dus hoog voor zijn opvolger Felice Mazzu, die zelf alvast geen moeite doet om de toenemende druk in het Lotto Park uit de weg te gaan.


Integendeel: tijdens zijn eerste persbabbel ging de nieuwe coach de boude uitspraken niet uit de weg. Volgens hem is de ambitie van Paars-Wit niets minder dan de landstitel, iets wat we de Brusselaars de afgelopen jaren zelden hoorden zeggen. Niet onlogisch, want met achtereenvolgens een vierde, achtste en twee keer derde plaats in de stand kwam RSCA recent niet meer in de buurt van het hoogste schavot.

"Anderlecht is de grootste ploeg van het land, een intituut dat het gewend is om titels te pakken. De ambitie van deze club moet dan ook altijd zijn om kampioen te worden. Als dat in mijn eerste seizoen lukt, zal ik een gelukkig man zijn. De doelstelling is simpel: Anderlecht start aan het seizoen om de nummer één te worden", klonk het zonder enige aarzeling in zijn stem. De fans zullen het alvast graag horen.

KOMPANY 2.0?
Mazzu gaat de uitdaging bij de recordkampioen, waar hij in de voetsporen van Vincent Kompany moet treden, dus met plezier aan. In één klap beloofde hij de aanhang trouwens ook attractief en offensief voetbal, mét de nodige aandacht voor de vele jonge talenten van eigen kweek. Stuk voor stuk zaken waar heel wat supporters zich zorgen om maakten na zijn aanstelling. Benieuwd of Mazzu ook woord zal houden.

LEES OOK: Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

Ziet u RSCA volgend seizoen meedoen om de titel?

Meest recent

CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

13
13
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

71
71
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

35
35
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

46
46
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

64
64
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

462
462
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

19
19
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

38
38
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

55
55
'Zulte Waregem telt miljoenen dankzij toptransfer'

Voor Zulte Waregem is de terugkeer op het hoogste niveau een succes geworden. De West-Vlamingen ...

180
180
PSG bestolen in Champions League-finale?

Vorig seizoen won Paris Saint-Germain nog met de vingers in de neus de finale van de Champions ...

113
113
'AA Gent wil in zeer verrassende transfervijver vissen"

AA Gent kan zijn seizoen nog afsluiten met een Europees ticket, maar daarvoor zal het zondag in de ...

127
127
'Frans toptalent van 15 miljoen naar JPL'

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog niet helemaal op, maar heel wat clubs zijn toch al bezig met ...

206
206
'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Hij kon uitkomen voor Spanje, Italië en Argentinië, maar Matias Fernandez-Pardo koos er ...

68
68
Zulte Waregem kondigt volgende vertrekker aan

Zulte Waregem slaagde erin om in zijn eerste seizoen terug in de Jupiler Pro League het behoud te ...

112
112
Trossard start bij Arsenal, PSG zoals een jaar geleden

Om 18u staat de apotheose van het Europese voetbalseizoen op het programma, want dan wordt in ...

32
32
Volgend seizoen bij Standard? Witsel schenkt klare wijn

Verschillende Rode Duivels zullen deze zomer nog een transfer maken, of dat nu voor of na het WK zal ...

122
122
De Bruyne rouwt niet om vertrek: “Voor mij moest hij niet blijven”

Kevin De Bruyne wordt tijdens het WK 35 jaar en dus is de kans zeer groot dat het zijn laatste grote ...

143
143
Garcia mag dromen: 'Debast zorgt voor WK-mirakel'

Bij een WK liggen uiteraard alle nationale ploegen onder een vergrootglas en dat is bij de Belgen ...

94
94
‘KRC Genk zet zinnen op ervaren international’

KRC Genk gaat in de zomer toch de nodige transfers moeten afronden. De Limburgers hebben vooral nood ...

395
395
'Silva verrast aan gaat aan de slag bij Europese grootmacht'

Bernardo Silva heeft Manchester City transfervrij verlaten. De middenvelder kan daardoor gratis bij ...

136
136
Onrust bij Beveren: "Er is daardoor onzekerheid"

SK Beveren promoveerde naar de Jupiler Pro League, maar achteraf kwam er nieuws dat de Amerikaanse ...

422
422
Anderlecht geeft vier jonge talenten kans bij A-kern

RSC Anderlecht zit nog steeds op een berg talent, zoals we jullie al eerder meedeelden. Zoals ...

230
230
Wilmots komt met ferme tegenvaller voor Standard

Standard eindigde het seizoen in mineur. Geen Europees voetbal. Een gemiste kans, want ze kregen ...

197
197
Van Crombrugge noemt dé perfecte club voor El Ouahdi

Bij KRC Genk hebben ze heel wat spelers die een goed seizoen kenden. Individueel. Een aantal van hen ...

81
81

Meer sportnieuws