'Westerlo pakt door met piepjonge dubbelslag'

39 stemmen
'Westerlo pakt door met piepjonge dubbelslag'

Westerlo maakt komend seizoen na vijf jaar zijn rentree in de Jupiler Pro League, nadat het vorig seizoen met kop en schouders boven de concurrentie uitstak in 1B. De Kemphanen willen geen mal figuur slaan op het hoogste niveau en toonden zich daarom al zeer actief op de transfermarkt. Er lijkt bovendien alleen nog maar meer versterking aan te komen.


Westerlo lichtte al de aankoopopties van Jan Bernat en Lyle Foster, verlengde de uitleenbeurten van Maxim De Cuyper en Thomas Van den Keybus en haalde daarnaast ook nog eens Nick Gillekens (Moeskroen), Sinan Bolat (AA Gent) en Bryan Reynolds (AS Roma, vorig seizoen verhuurd aan KV Kortrijk) binnen. Maar volgens Gazet van Antwerpen zijn er nog twee piepjonge aanwinsten op komst.

Eerstdaags zou immers de komst van Griffin Yow afgerond moeten worden. Westerlo bereikte een akkoord met DC United over een definitieve transfer van de 19-jarige flankaanvaller. Yow, een Amerikaans jeugdinternational, zou vrijdag in België moeten aankomen om zijn medische testen af te leggen en daarna zou alles in kannen en kruiken moeten zijn.

JONGE TURK OP WEG
Daarnaast zou Westerlo ook opnieuw gaan vissen in Turkije, wat het sinds de overname wel vaker deed. Ze zouden graag Ravil Tagir voor een seizoen huren van Istanbul Basaksehir. De 19-jarige verdediger, die in Kazachstan geboren werd, werd in 2020 nog voor 2,5 miljoen euro weggeplukt bij Altinordu, maar kon zich bij Basaksehir niet doorzetten. Hij kwam vorig seizoen slechts acht keer in actie.

Goede transfers van Westerlo?

Meest recent

Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

32
32
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

154
154
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

440
440
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

369
369
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

50
50
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

205
205
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

293
293
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

659
659
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

37
37
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

616
616
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

414
414
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

321
321
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

809
809
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

169
169
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

185
185
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

632
632
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

750
750
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

354
354
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

432
432
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

971
971
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

222
222
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

341
341
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

731
731

Meer sportnieuws