'Westerlo pakt door met piepjonge dubbelslag'

door
'Westerlo pakt door met piepjonge dubbelslag'

Westerlo maakt komend seizoen na vijf jaar zijn rentree in de Jupiler Pro League, nadat het vorig seizoen met kop en schouders boven de concurrentie uitstak in 1B. De Kemphanen willen geen mal figuur slaan op het hoogste niveau en toonden zich daarom al zeer actief op de transfermarkt. Er lijkt bovendien alleen nog maar meer versterking aan te komen.


Westerlo lichtte al de aankoopopties van Jan Bernat en Lyle Foster, verlengde de uitleenbeurten van Maxim De Cuyper en Thomas Van den Keybus en haalde daarnaast ook nog eens Nick Gillekens (Moeskroen), Sinan Bolat (AA Gent) en Bryan Reynolds (AS Roma, vorig seizoen verhuurd aan KV Kortrijk) binnen. Maar volgens Gazet van Antwerpen zijn er nog twee piepjonge aanwinsten op komst.

Eerstdaags zou immers de komst van Griffin Yow afgerond moeten worden. Westerlo bereikte een akkoord met DC United over een definitieve transfer van de 19-jarige flankaanvaller. Yow, een Amerikaans jeugdinternational, zou vrijdag in België moeten aankomen om zijn medische testen af te leggen en daarna zou alles in kannen en kruiken moeten zijn.

JONGE TURK OP WEG
Daarnaast zou Westerlo ook opnieuw gaan vissen in Turkije, wat het sinds de overname wel vaker deed. Ze zouden graag Ravil Tagir voor een seizoen huren van Istanbul Basaksehir. De 19-jarige verdediger, die in Kazachstan geboren werd, werd in 2020 nog voor 2,5 miljoen euro weggeplukt bij Altinordu, maar kon zich bij Basaksehir niet doorzetten. Hij kwam vorig seizoen slechts acht keer in actie.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Goede transfers van Westerlo?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

15
15
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

11
11
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

28
28
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

16
16
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

15
15
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

246
246
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

202
202
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

77
77
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

20
20
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

140
140
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

95
95
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

65
65
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

97
97
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

181
181
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

415
415
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

402
402
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

680
680
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

366
366
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

94
94
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

118
118
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

243
243
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

676
676
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

82
82
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

308
308
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

119
119

Meer sportnieuws