'Westerlo pakt door met piepjonge dubbelslag'

39 stemmen
'Westerlo pakt door met piepjonge dubbelslag'

Westerlo maakt komend seizoen na vijf jaar zijn rentree in de Jupiler Pro League, nadat het vorig seizoen met kop en schouders boven de concurrentie uitstak in 1B. De Kemphanen willen geen mal figuur slaan op het hoogste niveau en toonden zich daarom al zeer actief op de transfermarkt. Er lijkt bovendien alleen nog maar meer versterking aan te komen.


Westerlo lichtte al de aankoopopties van Jan Bernat en Lyle Foster, verlengde de uitleenbeurten van Maxim De Cuyper en Thomas Van den Keybus en haalde daarnaast ook nog eens Nick Gillekens (Moeskroen), Sinan Bolat (AA Gent) en Bryan Reynolds (AS Roma, vorig seizoen verhuurd aan KV Kortrijk) binnen. Maar volgens Gazet van Antwerpen zijn er nog twee piepjonge aanwinsten op komst.

Eerstdaags zou immers de komst van Griffin Yow afgerond moeten worden. Westerlo bereikte een akkoord met DC United over een definitieve transfer van de 19-jarige flankaanvaller. Yow, een Amerikaans jeugdinternational, zou vrijdag in België moeten aankomen om zijn medische testen af te leggen en daarna zou alles in kannen en kruiken moeten zijn.

JONGE TURK OP WEG
Daarnaast zou Westerlo ook opnieuw gaan vissen in Turkije, wat het sinds de overname wel vaker deed. Ze zouden graag Ravil Tagir voor een seizoen huren van Istanbul Basaksehir. De 19-jarige verdediger, die in Kazachstan geboren werd, werd in 2020 nog voor 2,5 miljoen euro weggeplukt bij Altinordu, maar kon zich bij Basaksehir niet doorzetten. Hij kwam vorig seizoen slechts acht keer in actie.

LEES OOK: 'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

Goede transfers van Westerlo?

Meest recent

Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

26
26
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

192
192
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

73
73
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

264
264
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

171
171
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

219
219
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

754
754
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

461
461
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

286
286
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

258
258
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

116
116
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

148
148
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

595
595
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

302
302
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

90
90
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

226
226
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

121
121
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

405
405
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

93
93
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

47
47
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

645
645
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

677
677
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

135
135
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

20
20

Meer sportnieuws