'Inter en Chelsea zorgen voor verrassing in akkoord Lukaku'

door
'Inter en Chelsea zorgen voor verrassing in akkoord Lukaku'

Het lijkt inmiddels slechts een kwestie van tijd te zijn voor Romelu Lukaku zijn zin krijgt en na één jaar Chelsea alweer verlaat voor een terugkeer naar Internazionale. De Rode Duivel hoopt in Milaan weer aan te knopen met zijn beste niveau, nadat ook zijn tweede passage bij de Blues met een sisser afliep omdat het nooit helemaal klikte met trainer Thomas Tuchel.


Het is nog wachten op de officiële aankondiging en er lijken nog een aantal zaken uitgeklaard moeten worden, maar de voorbije dagen werd wel al melding gemaakt van een akkoord tussen alle partijen over een tijdelijke overgang. Inter kan het zich niet veroorloven om Lukaku definitief over te nemen en dus zal hij verhuurd worden. Er zit wel een verrassend detail in het akkoord.

Hoewel Lukaku slechts tot de zomer van 2023 zal tekenen bij Inter, stelt La Gazzetta dello Sport dat de clubs al een 'gentleman's agreement' hebben dat onze landgenoot ook het seizoen daarna voor Inter zal spelen. Lukaku drong zelf aan op een project van minstens twee jaar en wou zelf liefst al definitief vertrekken, maar dat bleek niet haalbaar.

NIEUWE REGELS
Geen van beide clubs zag het ook zitten om een aankoopoptie of -verplichting in de overeenkomst op te nemen, waardoor er enkel op deze manier een deal gesloten kon worden die Lukaku minstens twee jaar in Milaan houdt. De FIFA wijzigde enkele maanden geleden immers de regels voor huurcontracten, die voortaan maximum één jaar mogen duren. Daardoor kan het tweede seizoen dus nog niet op papier gezet worden.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Goed dat Lukaku minstens 2 jaar bij Inter zal blijven?

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

32
32
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

170
170
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

520
520
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

138
138
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

385
385
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

110
110
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

289
289
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

416
416
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

40
40
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

431
431
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

48
48
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

234
234
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

329
329
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

461
461
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

125
125
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

297
297
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

314
314
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

368
368
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

711
711
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

233
233
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

286
286
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

507
507

Meer sportnieuws