'Inter en Chelsea zorgen voor verrassing in akkoord Lukaku'

162
'Inter en Chelsea zorgen voor verrassing in akkoord Lukaku'

Het lijkt inmiddels slechts een kwestie van tijd te zijn voor Romelu Lukaku zijn zin krijgt en na één jaar Chelsea alweer verlaat voor een terugkeer naar Internazionale. De Rode Duivel hoopt in Milaan weer aan te knopen met zijn beste niveau, nadat ook zijn tweede passage bij de Blues met een sisser afliep omdat het nooit helemaal klikte met trainer Thomas Tuchel.


Het is nog wachten op de officiële aankondiging en er lijken nog een aantal zaken uitgeklaard moeten worden, maar de voorbije dagen werd wel al melding gemaakt van een akkoord tussen alle partijen over een tijdelijke overgang. Inter kan het zich niet veroorloven om Lukaku definitief over te nemen en dus zal hij verhuurd worden. Er zit wel een verrassend detail in het akkoord.

Hoewel Lukaku slechts tot de zomer van 2023 zal tekenen bij Inter, stelt La Gazzetta dello Sport dat de clubs al een 'gentleman's agreement' hebben dat onze landgenoot ook het seizoen daarna voor Inter zal spelen. Lukaku drong zelf aan op een project van minstens twee jaar en wou zelf liefst al definitief vertrekken, maar dat bleek niet haalbaar.

NIEUWE REGELS
Geen van beide clubs zag het ook zitten om een aankoopoptie of -verplichting in de overeenkomst op te nemen, waardoor er enkel op deze manier een deal gesloten kon worden die Lukaku minstens twee jaar in Milaan houdt. De FIFA wijzigde enkele maanden geleden immers de regels voor huurcontracten, die voortaan maximum één jaar mogen duren. Daardoor kan het tweede seizoen dus nog niet op papier gezet worden.

LEES OOK: UCL-kalender: pittige start, interessant einde voor Club

Goed dat Lukaku minstens 2 jaar bij Inter zal blijven?

Meest recent

Chelsea slaat weer toe: Penders krijgt loodzware concurrent

De laatste dagen van de transferperiode brengen altijd nog enkele verrassende deals met zich mee en ...

5
5
'Fernandez-Pardo heeft droomtransfer alsnog beet'

Het is in het slot van de zomermercato is voor verschillende Rode Duivels nog bang afwachten of ze ...

37
37
Neemt Union SG een gigantisch risico?

Union SG liet Promise David vertrekken naar Brighton & Hove Albion. De Brusselaars gaan geen ...

65
65
'Club Brugge heeft beet en is Leverkusen te snel af'

Club Brugge is klaar met zijn transferhuiswerk voor de eerste ploeg. Dat wil niet zeggen dat ...

930
930
Saudi Pro League: deze bekende namen (en-ex-JPL) zijn er actief

Saudi-Arabië is al jaren een land dat met héél veel geld smijt om spelers aan te ...

31
31
Marc Coucke is het spuugzat: "Een heel groot probleem!"

Marc Coucke staat doorgaans bekend als een goedlachse en eerder rustige ondernemer, maar die kalmte ...

145
145
Smaakmaker STVV zet laatste stap: toptransfer in 2027

Bij STVV deden ze de afgelopen jaren zeer goede transfers. Eén van hen is nu al gegeerd, maar ...

41
41
Vorig jaar geviseerd, nu absolute sterkhouder bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze er een zeer goede Europese kwalificatie opzitten. Ze wisten overtuigend ...

342
342
‘Anderlecht gaat plots los: WK-transfer van 10 miljoen’

Anderlecht mikt hoog en heeft een opvallende WK-ganger in het vizier. De 25-jarige Ghanees beleefde ...

528
528
Anderlecht met toptransfer? “Beste speler in de competitie”

RSC Anderlecht investeerde al bijna 20 miljoen euro in nieuwe spelers. De tot op heden laatste ...

1197
1197
Club Brugge-lieveling in dubio: laatste seizoen bij Blauw-Zwart?

Bij Club Brugge mag er niemand meer weg van de spelers die regelmatig of vaak spelen. Eén ...

368
368
Anderlecht vindt leider: eerste op blad bij Bruno

Bij RSC Anderlecht kennen ze een goede start van het seizoen, al moeten ze wel punten rapen tegen ...

319
319
De Cat reageert na teleurstellend Bundesliga-debuut

Dit weekend werd ook het seizoen in de Bundesliga op gang getrapt en daarbij was het ook uitkijken ...

423
423
'Witte rook: Genk heeft belangrijke aanwinst beet'

Voor KRC Genk zijn de laatste dagen van de zomerse transferperiode nog behoorlijk druk. De ...

245
245
'Rigaux dreigt transfer van AA Gent te kapen'

AA Gent wist zich deze week te plaatsen voor de league phase van de Conference League, maar dat ...

212
212
Openda is met late goal weer de held van Lyon

Vorig seizoen beleefde Loïs Openda een absoluut rampjaar bij Juventus. Om zijn beste vorm terug ...

155
155
Standard zet prima competitiestart verder tegen zwalpend OHL

Het contrast tussen OHL en Standard kan voorlopig niet groter zijn. Terwijl de thuisploeg na drie ...

120
120
Cercle botst nu ook op promovendus: droomstart voor Lommel

Lommel heeft zich voorlopig probleemloos aangepast aan het niveau van de Jupiler Pro League. De ...

61
61
'Cercle houdt been stijf voor bankzitter'

Cercle Brugge zag deze zomer al Nazinho en Warleson mooie transfers versieren en er lijken in het ...

91
91
'Antwerp moet stevige transferdomper slikken'

Antwerp wist deze week de terugkeer van Mauricio Benitez eindelijk af te ronden en hoopt in de ...

295
295
Patro zit in zak en as na wereldgoal Club NXT in CPL

Het is een belabberde start van het seizoen geworden voor Patro Eisden Maasmechelen. De Limburgse ...

407
407
'Man City verbaast en kaapt klepper weg bij Liverpool'

Het is in de Premier League een zeer bewogen transferzomer en ook in de laatste dagen van de mercato ...

145
145
'Verrassende transferoptie voor Saelemaekers'

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Dat mag ook Alexis Saelemaekers ondervinden. Vorig seizoen was hij ...

80
80
Anderlecht, Union, AA Gent en STVV kennen Europese kalender

Eerder op de dag raakte de kalender van Club Brugge in de Champions League al bekend. De UEFA heeft ...

140
140
Nieuwe afgang Tottenham, pijnlijke avond voor Bornauw

Maar weinig clubs gaven deze zomer zoveel uit als Tottenham, maar dat heeft desondanks zijn start in ...

73
73

Meer sportnieuws