Romano kondigt transfer van Rode Duivel aan

door
Romano kondigt transfer van Rode Duivel aan

Het wordt nog een zeer interessante transferzomer voor de Rode Duivels, want heel wat spelers lijken enkele maanden voor het WK voor een transfer te staan. Daar zijn uiteenlopende redenen voor: om meer speelminuten te verzamelen, omdat ze klaar zijn voor een stap hogerop of simpelweg omdat ze einde contract zijn en niet bijtekenen. In die situatie verkeren onder meer Jason Denayer, Adnan Januzaj, Divock Origi en Dries Mertens.


Ook Axel Witsel was op zoek naar een nieuwe werkgever, want Borussia Dortmund besloot zijn overeenkomst niet meer te verlengen. De 33-jarige middenvelder leek lange tijd op weg naar Olympique Marseille, dat wekenlang aan zijn mouw trok. Een overgang leek een kwestie van tijd te zijn, maar de Franse vice-kampioen liet zich nog de kaas van het brood eten.

Transferspecialist Fabrizio Romano meldt nu immers dat Witsel klaar is om zijn handtekening te zetten bij Atletico Madrid. Er zou een volledig akkoord zijn voor een eenjarig contract en het papierwerk zou al klaarliggen. Journalist Matteo Moretto had woensdagnamiddag ook al gemeld dat Witsel 'in de komende uren' zou tekenen bij Atletico.

SIMEONE
Witsel trekt naar Atletico op voorspraak van Diego Simeone. De Argentijnse trainer wou er absoluut nog een middenvelder bij na het vertrek van Hector Herrera naar Houston Dynamo en zag in de ervaren Rode Duivel de ideale vervanger van de Mexicaan. Witsel wordt de tweede Belg in de kern van Atletico, want hij komt er Yannick Carrasco tegen.


LEES OOK: Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Maakt Witsel een goede keuze?

Meest recent

Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

16
16
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

35
35
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

43
43
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

124
124
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

300
300
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

173
173
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

339
339
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

209
209
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

195
195
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

484
484
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

356
356
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

90
90
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

238
238
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

144
144
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

118
118
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

488
488
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

199
199
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

325
325
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

370
370
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

230
230
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

211
211
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

449
449

Meer sportnieuws