Romano kondigt transfer van Rode Duivel aan

door
Romano kondigt transfer van Rode Duivel aan

Het wordt nog een zeer interessante transferzomer voor de Rode Duivels, want heel wat spelers lijken enkele maanden voor het WK voor een transfer te staan. Daar zijn uiteenlopende redenen voor: om meer speelminuten te verzamelen, omdat ze klaar zijn voor een stap hogerop of simpelweg omdat ze einde contract zijn en niet bijtekenen. In die situatie verkeren onder meer Jason Denayer, Adnan Januzaj, Divock Origi en Dries Mertens.


Ook Axel Witsel was op zoek naar een nieuwe werkgever, want Borussia Dortmund besloot zijn overeenkomst niet meer te verlengen. De 33-jarige middenvelder leek lange tijd op weg naar Olympique Marseille, dat wekenlang aan zijn mouw trok. Een overgang leek een kwestie van tijd te zijn, maar de Franse vice-kampioen liet zich nog de kaas van het brood eten.

Transferspecialist Fabrizio Romano meldt nu immers dat Witsel klaar is om zijn handtekening te zetten bij Atletico Madrid. Er zou een volledig akkoord zijn voor een eenjarig contract en het papierwerk zou al klaarliggen. Journalist Matteo Moretto had woensdagnamiddag ook al gemeld dat Witsel 'in de komende uren' zou tekenen bij Atletico.

SIMEONE
Witsel trekt naar Atletico op voorspraak van Diego Simeone. De Argentijnse trainer wou er absoluut nog een middenvelder bij na het vertrek van Hector Herrera naar Houston Dynamo en zag in de ervaren Rode Duivel de ideale vervanger van de Mexicaan. Witsel wordt de tweede Belg in de kern van Atletico, want hij komt er Yannick Carrasco tegen.


LEES OOK: 'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Maakt Witsel een goede keuze?

Meest recent

'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

3
3
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

185
185
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

165
165
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

20
20
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

187
187
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

91
91
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

284
284
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

84
84
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

142
142
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

56
56
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

227
227
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

192
192
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

128
128
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

696
696
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

301
301
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

333
333
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

877
877
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

629
629
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

406
406
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

306
306
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

873
873
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

217
217
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

65
65
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

103
103
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

415
415

Meer sportnieuws