Romano kondigt transfer van Rode Duivel aan

door
Romano kondigt transfer van Rode Duivel aan

Het wordt nog een zeer interessante transferzomer voor de Rode Duivels, want heel wat spelers lijken enkele maanden voor het WK voor een transfer te staan. Daar zijn uiteenlopende redenen voor: om meer speelminuten te verzamelen, omdat ze klaar zijn voor een stap hogerop of simpelweg omdat ze einde contract zijn en niet bijtekenen. In die situatie verkeren onder meer Jason Denayer, Adnan Januzaj, Divock Origi en Dries Mertens.


Ook Axel Witsel was op zoek naar een nieuwe werkgever, want Borussia Dortmund besloot zijn overeenkomst niet meer te verlengen. De 33-jarige middenvelder leek lange tijd op weg naar Olympique Marseille, dat wekenlang aan zijn mouw trok. Een overgang leek een kwestie van tijd te zijn, maar de Franse vice-kampioen liet zich nog de kaas van het brood eten.

Transferspecialist Fabrizio Romano meldt nu immers dat Witsel klaar is om zijn handtekening te zetten bij Atletico Madrid. Er zou een volledig akkoord zijn voor een eenjarig contract en het papierwerk zou al klaarliggen. Journalist Matteo Moretto had woensdagnamiddag ook al gemeld dat Witsel 'in de komende uren' zou tekenen bij Atletico.

SIMEONE
Witsel trekt naar Atletico op voorspraak van Diego Simeone. De Argentijnse trainer wou er absoluut nog een middenvelder bij na het vertrek van Hector Herrera naar Houston Dynamo en zag in de ervaren Rode Duivel de ideale vervanger van de Mexicaan. Witsel wordt de tweede Belg in de kern van Atletico, want hij komt er Yannick Carrasco tegen.


LEES OOK: DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Maakt Witsel een goede keuze?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

15
15
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

58
58
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

7
7
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

21
21
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

213
213
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

123
123
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

159
159
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

50
50
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

209
209
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

89
89
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

88
88
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

115
115
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

340
340
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

451
451
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

261
261
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

210
210
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

471
471
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

574
574
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

74
74
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws