Onhoudbaar Beerschot strikt eerste buitenlandse aanwinst

door
Onhoudbaar Beerschot strikt eerste buitenlandse aanwinst

De laatste tijd valt er op het Kiel wel bijna elke dag een transfernieuwtje te rapen. De degradant was de voorbije weken druk bezig met zijn kern voor volgend seizoen en haalde al heel wat jong, Belgisch geweld binnen. Na Robbe Quirynen, Thibaud Verlinden, Thibo Baeten, Bill Lathouwers en Mardochée Nzita is nu ook de eerste buitenlander neergestreken.


Zoals verwacht heeft Beerschot donderdag de komst van Ibrahim Alhassan aangekondigd. De 25-jarige middenvelder uit Nigeria komt over van de Portugese tweedeklasser Nacional, waar hij einde contract was. Hij tekende op het Kiel een overeenkomst voor twee seizoenen, met optie op nog een extra jaar.

"Ibrahim is een centrale middenvelder met veel fysieke présence. Bovendien is hij heel erg comfortabel aan de bal. Hij heeft een profiel op het middenveld dat we nog niet hadden", toont technisch manager Sander Van Praet zich zeer tevreden. Hij zal mogelijk ook eens inlichten ingewonnen hebben bij Raphael Holzhauser, want die speelde bij Austria Wenen nog een jaartje samen met Alhassan.

HOOGSTE NIVEAU
"Ik voel inderdaad graag de bal. Maar ik ben ook heel agressief in de pressing en in het volgen van mijn man. Ik kan me dus zeker vinden in het spelsysteem van onze coach. Voor mij is dit weer een goeie nieuwe stap in mijn carrière", vindt de speler zelf dan weer. "De vorige seizoenen speelde ik in Portugal zowel in de eerste als in de tweede klasse. Mijn doel is om zo snel mogelijk met Beerschot ook opnieuw op het hoogste niveau te spelen."


LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Een aanwinst voor Beerschot?

Meest recent

Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

56
56
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

73
73
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

73
73
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

139
139
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

46
46
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

342
342
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

363
363
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

110
110
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

280
280
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

435
435
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

260
260
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

276
276
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

491
491
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

497
497
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

285
285
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

262
262
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

302
302
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

160
160
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

360
360
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

87
87
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

268
268
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

405
405
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

329
329
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

327
327

Meer sportnieuws