'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

door
'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

Zaterdag speelt Club Brugge zijn eerste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, tegen eerstenationaler Thes Sport. Voor Carl Hoefkens wordt het de kans om zijn zomeraanwinsten Bjorn Meijer en Ferran Jutgla een eerste keer aan het werk te zien en om enkele jongeren een kans te geven. Al kan de trainer dan mogelijk ook al op een derde aanwinst rekenen.


Woensdagmiddag waaide vanuit Engeland het nieuws over dat Club graag Benik Afobe naar Brugge wou halen en die transfer lijkt bijzonder snel rond te gaan. Het doorgaans toch goed ingevoerde The Athletic meldt namelijk dat de landskampioen inmiddels al een akkoord bereikt heeft met Stoke City, de club waar Afobe nog één jaar contract had.

De laatste punten en komma's omtrent de transfersom worden nu nog gezet, maar Afobe zou in de loop van donderdag wel al naar België afzakken om zijn medische testen af te leggen. Aangezien Club er met de 29-jarige zelf ook al helemaal uit is, betekent dat dat daarna de handtekeningen gezet kunnen worden. Het lijkt er dus op dat we nog voor het einde van de week al de officiële aankondiging mogen verwachten.

INTERESSE UIT ENGELAND
Afobe kiest zo voor de tweede keer in zijn carrière voor een avontuur op het Europese vasteland, nadat hij in het seizoen 2020/21 door Stoke al eens uitgeleend werd aan Trabzonspor, maar dat werd geen groot succes. De Congolese international had nu ook in Engeland kunnen blijven en had aanbiedingen op zak van Watford en Millwall, waar hij afgelopen seizoen op huurbasis dertien keer in 41 matchen gescoord had. Hij verkoos echter een buitenlands avontuur en speelt liever Champions League met Club dan een nieuw seizoen in de Championship.


LEES OOK: 'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Goede transfer van Club?

Meest recent

Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

19
19
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

29
29
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

100
100
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

225
225
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

242
242
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

114
114
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

217
217
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

260
260
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

454
454
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

441
441
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

71
71
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

343
343
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

248
248
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

299
299
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

327
327
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

249
249
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

560
560
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

681
681
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

485
485
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

266
266
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

122
122
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

663
663
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

378
378
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

407
407
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

448
448

Meer sportnieuws