'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

door
'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

Zaterdag speelt Club Brugge zijn eerste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, tegen eerstenationaler Thes Sport. Voor Carl Hoefkens wordt het de kans om zijn zomeraanwinsten Bjorn Meijer en Ferran Jutgla een eerste keer aan het werk te zien en om enkele jongeren een kans te geven. Al kan de trainer dan mogelijk ook al op een derde aanwinst rekenen.


Woensdagmiddag waaide vanuit Engeland het nieuws over dat Club graag Benik Afobe naar Brugge wou halen en die transfer lijkt bijzonder snel rond te gaan. Het doorgaans toch goed ingevoerde The Athletic meldt namelijk dat de landskampioen inmiddels al een akkoord bereikt heeft met Stoke City, de club waar Afobe nog één jaar contract had.

De laatste punten en komma's omtrent de transfersom worden nu nog gezet, maar Afobe zou in de loop van donderdag wel al naar België afzakken om zijn medische testen af te leggen. Aangezien Club er met de 29-jarige zelf ook al helemaal uit is, betekent dat dat daarna de handtekeningen gezet kunnen worden. Het lijkt er dus op dat we nog voor het einde van de week al de officiële aankondiging mogen verwachten.

INTERESSE UIT ENGELAND
Afobe kiest zo voor de tweede keer in zijn carrière voor een avontuur op het Europese vasteland, nadat hij in het seizoen 2020/21 door Stoke al eens uitgeleend werd aan Trabzonspor, maar dat werd geen groot succes. De Congolese international had nu ook in Engeland kunnen blijven en had aanbiedingen op zak van Watford en Millwall, waar hij afgelopen seizoen op huurbasis dertien keer in 41 matchen gescoord had. Hij verkoos echter een buitenlands avontuur en speelt liever Champions League met Club dan een nieuw seizoen in de Championship.


LEES OOK: ‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Goede transfer van Club?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat op gang, dilemma De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

50
50
‘Diakhon hakt knoop door: sociale media verklappen’

Mamadou Diakhon is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Na een twijfelachtig begin greep ...

41
41
Selectie Rode Duivels: vijf Garcia-experimenten voor WK?

Bondscoach Rudi Garcia maakt vrijdag om 13u de selectie van de Rode Duivels bekend voor de ...

60
60
Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

KRC Genk ligt uit Europa. Ondanks de goede uitgangspositie na de heenwedstrijd in de Cegeka Arena ...

87
87
Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

39
39
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

123
123
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

16
16
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

171
171
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

258
258
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

66
66
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

174
174
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

175
175
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

153
153
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

310
310
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

100
100
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

264
264
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

90
90
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

156
156
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

36
36
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

106
106
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

63
63
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

203
203
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

238
238
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

81
81
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

174
174

Meer sportnieuws