'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

door
'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

Zaterdag speelt Club Brugge zijn eerste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, tegen eerstenationaler Thes Sport. Voor Carl Hoefkens wordt het de kans om zijn zomeraanwinsten Bjorn Meijer en Ferran Jutgla een eerste keer aan het werk te zien en om enkele jongeren een kans te geven. Al kan de trainer dan mogelijk ook al op een derde aanwinst rekenen.


Woensdagmiddag waaide vanuit Engeland het nieuws over dat Club graag Benik Afobe naar Brugge wou halen en die transfer lijkt bijzonder snel rond te gaan. Het doorgaans toch goed ingevoerde The Athletic meldt namelijk dat de landskampioen inmiddels al een akkoord bereikt heeft met Stoke City, de club waar Afobe nog één jaar contract had.

De laatste punten en komma's omtrent de transfersom worden nu nog gezet, maar Afobe zou in de loop van donderdag wel al naar België afzakken om zijn medische testen af te leggen. Aangezien Club er met de 29-jarige zelf ook al helemaal uit is, betekent dat dat daarna de handtekeningen gezet kunnen worden. Het lijkt er dus op dat we nog voor het einde van de week al de officiële aankondiging mogen verwachten.

INTERESSE UIT ENGELAND
Afobe kiest zo voor de tweede keer in zijn carrière voor een avontuur op het Europese vasteland, nadat hij in het seizoen 2020/21 door Stoke al eens uitgeleend werd aan Trabzonspor, maar dat werd geen groot succes. De Congolese international had nu ook in Engeland kunnen blijven en had aanbiedingen op zak van Watford en Millwall, waar hij afgelopen seizoen op huurbasis dertien keer in 41 matchen gescoord had. Hij verkoos echter een buitenlands avontuur en speelt liever Champions League met Club dan een nieuw seizoen in de Championship.


LEES OOK: Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Goede transfer van Club?

Meest recent

Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

12
12
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

76
76
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

92
92
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

30
30
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

94
94
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

63
63
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

189
189
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

357
357
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

223
223
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

211
211
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

159
159
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

260
260
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

300
300
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

277
277
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

119
119
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

353
353
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

85
85
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

306
306
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

121
121
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

81
81
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

198
198
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

226
226
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

521
521
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

119
119
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

90
90

Meer sportnieuws