'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

door
'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

Zaterdag speelt Club Brugge zijn eerste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, tegen eerstenationaler Thes Sport. Voor Carl Hoefkens wordt het de kans om zijn zomeraanwinsten Bjorn Meijer en Ferran Jutgla een eerste keer aan het werk te zien en om enkele jongeren een kans te geven. Al kan de trainer dan mogelijk ook al op een derde aanwinst rekenen.


Woensdagmiddag waaide vanuit Engeland het nieuws over dat Club graag Benik Afobe naar Brugge wou halen en die transfer lijkt bijzonder snel rond te gaan. Het doorgaans toch goed ingevoerde The Athletic meldt namelijk dat de landskampioen inmiddels al een akkoord bereikt heeft met Stoke City, de club waar Afobe nog één jaar contract had.

De laatste punten en komma's omtrent de transfersom worden nu nog gezet, maar Afobe zou in de loop van donderdag wel al naar België afzakken om zijn medische testen af te leggen. Aangezien Club er met de 29-jarige zelf ook al helemaal uit is, betekent dat dat daarna de handtekeningen gezet kunnen worden. Het lijkt er dus op dat we nog voor het einde van de week al de officiële aankondiging mogen verwachten.

INTERESSE UIT ENGELAND
Afobe kiest zo voor de tweede keer in zijn carrière voor een avontuur op het Europese vasteland, nadat hij in het seizoen 2020/21 door Stoke al eens uitgeleend werd aan Trabzonspor, maar dat werd geen groot succes. De Congolese international had nu ook in Engeland kunnen blijven en had aanbiedingen op zak van Watford en Millwall, waar hij afgelopen seizoen op huurbasis dertien keer in 41 matchen gescoord had. Hij verkoos echter een buitenlands avontuur en speelt liever Champions League met Club dan een nieuw seizoen in de Championship.


LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Goede transfer van Club?

Meest recent

Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

5
5
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

25
25
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

194
194
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

18
18
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

212
212
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

133
133
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

218
218
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

187
187
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

320
320
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

333
333
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

273
273
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

224
224
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

100
100
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

151
151
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

230
230
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

120
120
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1063
1063
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

81
81
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

37
37
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

98
98
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

132
132
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

43
43
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

454
454
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

163
163

Meer sportnieuws