'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

door
'Club Brugge stelt derde aanwinst snel voor'

Zaterdag speelt Club Brugge zijn eerste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, tegen eerstenationaler Thes Sport. Voor Carl Hoefkens wordt het de kans om zijn zomeraanwinsten Bjorn Meijer en Ferran Jutgla een eerste keer aan het werk te zien en om enkele jongeren een kans te geven. Al kan de trainer dan mogelijk ook al op een derde aanwinst rekenen.


Woensdagmiddag waaide vanuit Engeland het nieuws over dat Club graag Benik Afobe naar Brugge wou halen en die transfer lijkt bijzonder snel rond te gaan. Het doorgaans toch goed ingevoerde The Athletic meldt namelijk dat de landskampioen inmiddels al een akkoord bereikt heeft met Stoke City, de club waar Afobe nog één jaar contract had.

De laatste punten en komma's omtrent de transfersom worden nu nog gezet, maar Afobe zou in de loop van donderdag wel al naar België afzakken om zijn medische testen af te leggen. Aangezien Club er met de 29-jarige zelf ook al helemaal uit is, betekent dat dat daarna de handtekeningen gezet kunnen worden. Het lijkt er dus op dat we nog voor het einde van de week al de officiële aankondiging mogen verwachten.

INTERESSE UIT ENGELAND
Afobe kiest zo voor de tweede keer in zijn carrière voor een avontuur op het Europese vasteland, nadat hij in het seizoen 2020/21 door Stoke al eens uitgeleend werd aan Trabzonspor, maar dat werd geen groot succes. De Congolese international had nu ook in Engeland kunnen blijven en had aanbiedingen op zak van Watford en Millwall, waar hij afgelopen seizoen op huurbasis dertien keer in 41 matchen gescoord had. Hij verkoos echter een buitenlands avontuur en speelt liever Champions League met Club dan een nieuw seizoen in de Championship.


LEES OOK: 'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

Goede transfer van Club?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

135
135
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

132
132
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

292
292
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

413
413
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

740
740
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

51
51
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

841
841
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

151
151
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

497
497
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

357
357
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

366
366
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

574
574
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

394
394
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

366
366
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

541
541
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

407
407
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

929
929
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

435
435
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

430
430
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

459
459
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1208
1208
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

255
255
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

454
454
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

229
229

Meer sportnieuws