'Milan in paniek: schoktransfer CDK op komst'

door
'Milan in paniek: schoktransfer CDK op komst'

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. De landskampioen haalde al twee aanwinsten binnen met Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, maar ziet waarschijnlijk nog wat pionnen andere oorden opzoeken. Faitout Maouassa werd al op huurbasis gestald bij Montpellier. Michael Krmencik kiest dan weer voor een erg verrassende bestemming. Het is ook uitkijken naar wat sterkhouders Noa Lang en Charles De Ketelaere doen.


Lang lijkt zo goed als zeker op weg naar de uitgang. De Nederlander gaf zelf al meermaals aan klaar te zijn voor een nieuwe uitdaging. CDK zegt dan weer niet 'neen' tegen een transfer, maar veegt een verlengd verblijf in Brugge zeker niet van tafel. De Italiaanse kampioen AC Milan trekt stevig aan de mouw van het Brugse goudhaantje. De Rossoneri zijn overtuigd van de kwaliteiten van de linkerpoot, voor wie Blauw-Zwart naar verluidt 40 miljoen euro wil vangen.

Milan zal echter moeten opletten dat het CDK niet door de vingers ziet glippen. Zo weet Fabrizio Romano dat Leeds United het dossier van onze jonge landgenoot van dichtbij in de gaten houdt. Hij zou een van de opties zijn om Raphinha te vervangen, die de Engelse club voor 65 miljoen pond (75 miljoen euro) zou kunnen verlaten. Ook Cody Gakpo (PSV) wordt genoemd door de Italiaanse journalist.

LANG

CDK is niet de enige Club Brugge-speler die gelinkt wordt aan Leeds. Ook Lang werd in het verleden namelijk al nadrukkelijk in verband gebracht met de club uit Yorkshire. De interesse van Leeds zou bovendien opnieuw concreet zijn. Trainer Jesse March zou Lang als de ideale opvolger zien van Raphinha, die in beeld is bij onder meer FC Barcelona.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Wie maakt het meeste kans op CDK?

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

2
2
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

92
92
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

491
491
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

99
99
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

334
334
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

107
107
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

270
270
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

381
381
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

410
410
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

45
45
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

232
232
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

314
314
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

450
450
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

121
121
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

292
292
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

313
313
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

360
360
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

706
706
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

232
232
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

281
281
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

499
499

Meer sportnieuws