'Vurig Inter blijft maar gaan: na Lukaku nog 2 topdeals'

116
'Vurig Inter blijft maar gaan: na Lukaku nog 2 topdeals'

Inter Milaan zal volledig onder stroom de transferperiode ingaan. De nieuwe kwaliteitsinjectie moet de Nerazurri volgend seizoen de titel schenken. Naast de topdeal met Lukaku worden er nog twee spelers van hoog niveau aan de kern toegevoegd: Henrikh Mkhitaryan en André Onana. 

Volgens Fabrizio Romano heeft voormalig Arsenal- en Manchester United-ster Henrikh Mkhitaryan heeft zijn overstap naar Inter Milan te pakken. De Armeniër liet een nieuwe deal bij AS Roma vallen ten gunste van een overstap naar de troepen van Simone Inzaghi. Mkhitaryan speelde de afgelopen drie seizoenen bij Roma een sleutelrol, onder meer bij het winnen van de Conference League. 

De 33-jarige Armeniër werd bekend toen hij voor Borussia Dortmund speelde en in het seizoen 2015/16 de beste assistgever van de competitie werd. Bijgevolg verdiende hij een overstap naar Man Utd en speelde er 63 wedstrijden voor de club. Als onderdeel van de deal waarbij Alexis Sanchez van Arsenal naar Old Trafford verhuisde, schoof Mkhitaryan de andere kant op en speelde hij 59 keer voor de Gunners. 

1-2-3 
Bij Inter moet Mkhitaryan de vervanger worden van Perisic die transfervij naar Tottenham verkast. Ook de handtekening van doelman Andre Onana (Ajax) zouden de Nerazurri beet hebben. Na de huurdeal met Romelu Lukaku is het de derde vedette op 24u tijd voor Internazionale. Daar blijft het waarschijnlijk niet bij, want ze zijn nog steeds geïnteresseerd in Paulo Dybala nu zijn tijd bij Juventus voorbij is. Veel veranderingen bij Inter dus, maar een prima elftal dat ongetwijfeld zal meestrijden voor de prijzen in Italië.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Lukaku zal dankzij Inter in zijn beste vorm naar het WK gaan

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

50
50
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

83
83
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

47
47
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

97
97
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

60
60
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

22
22
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

392
392
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

81
81
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

160
160
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

296
296
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

337
337
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

157
157
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws