'Vurig Inter blijft maar gaan: na Lukaku nog 2 topdeals'

door
'Vurig Inter blijft maar gaan: na Lukaku nog 2 topdeals'

Inter Milaan zal volledig onder stroom de transferperiode ingaan. De nieuwe kwaliteitsinjectie moet de Nerazurri volgend seizoen de titel schenken. Naast de topdeal met Lukaku worden er nog twee spelers van hoog niveau aan de kern toegevoegd: Henrikh Mkhitaryan en André Onana. 

Volgens Fabrizio Romano heeft voormalig Arsenal- en Manchester United-ster Henrikh Mkhitaryan heeft zijn overstap naar Inter Milan te pakken. De Armeniër liet een nieuwe deal bij AS Roma vallen ten gunste van een overstap naar de troepen van Simone Inzaghi. Mkhitaryan speelde de afgelopen drie seizoenen bij Roma een sleutelrol, onder meer bij het winnen van de Conference League. 

De 33-jarige Armeniër werd bekend toen hij voor Borussia Dortmund speelde en in het seizoen 2015/16 de beste assistgever van de competitie werd. Bijgevolg verdiende hij een overstap naar Man Utd en speelde er 63 wedstrijden voor de club. Als onderdeel van de deal waarbij Alexis Sanchez van Arsenal naar Old Trafford verhuisde, schoof Mkhitaryan de andere kant op en speelde hij 59 keer voor de Gunners. 

1-2-3 
Bij Inter moet Mkhitaryan de vervanger worden van Perisic die transfervij naar Tottenham verkast. Ook de handtekening van doelman Andre Onana (Ajax) zouden de Nerazurri beet hebben. Na de huurdeal met Romelu Lukaku is het de derde vedette op 24u tijd voor Internazionale. Daar blijft het waarschijnlijk niet bij, want ze zijn nog steeds geïnteresseerd in Paulo Dybala nu zijn tijd bij Juventus voorbij is. Veel veranderingen bij Inter dus, maar een prima elftal dat ongetwijfeld zal meestrijden voor de prijzen in Italië.

LEES OOK: Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

Lukaku zal dankzij Inter in zijn beste vorm naar het WK gaan

Meest recent

'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

61
61
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

37
37
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

34
34
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

71
71
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

154
154
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

672
672
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

143
143
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

243
243
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

132
132
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

164
164
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

442
442
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

209
209
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

288
288
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

630
630
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

140
140
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

922
922
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

338
338
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

254
254
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

592
592
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

150
150
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

504
504
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

279
279
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

884
884
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

246
246

Meer sportnieuws