'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

25 stemmen
'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

Charleroi knoopte vorig seizoen na een minder jaar weer aan met de subtop. Edward Still parkeerde de Carolo's in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen op een knappe zevende plaats, maar krijgt nu te maken met hetzelfde probleem als Felice Mazzu de voorbije jaren. Na een goed seizoen dreigen immers alweer de nodige sterkhouders Mambourg te verlaten.


Zo lijkt het slechts een kwestie van tijd eer Vakoun Bayo Charleroi verlaat voor Watford, al zou daar wel een zeer aardige transfersom tegenover staan. Het is de financiële realiteit voor Charleroi, dat spelers moet verkopen om te kunnen groeien. "We zijn verplicht om voor 7 à 8 miljoen euro spelers te verkopen om ons budget in evenwicht te houden", zegt sterke man Pierre-Yves Hendrickx daarover aan La Dernière Heure.

Een deel van die som kan Charleroi ook nog ophalen met de verkoop van Valentine Ozornwafor. De Nigeriaanse verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Galatasaray en Charleroi lichtte enkele weken geleden zijn aankoopoptie. Maar hij zou snel alweer kunnen vertrekken, want volgens De Gelderlander maakt Vitesse werk van zijn komst.

TRANSFERSOM
De nummer zes uit de Eredivisie heeft hoogdringend defensieve versterking nodig en greep al naast Ibe Hautekiet (Club Brugge). Nu zouden ze dus denken aan Ozornwafor, die afgelopen seizoen zeventien keer in actie kwam voor Charleroi. Een transfer is echter voorlopig nog veraf, want de onderhandelingen tussen de clubs lopen stroef. Dat zou vooral komen omdat de transfersom die Charleroi vraagt voor Vitesse een groot probleem zou vormen.

Moet Charleroi hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

2
2
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

16
16
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

135
135
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

15
15
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

303
303
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

217
217
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

210
210
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

99
99
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

51
51
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

91
91
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

76
76
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

41
41
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

187
187
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

223
223
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

122
122
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

74
74
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

690
690
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

485
485
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

253
253
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

293
293
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

101
101
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

76
76
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

75
75
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

344
344
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

831
831

Meer sportnieuws