'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

door
'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

Charleroi knoopte vorig seizoen na een minder jaar weer aan met de subtop. Edward Still parkeerde de Carolo's in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen op een knappe zevende plaats, maar krijgt nu te maken met hetzelfde probleem als Felice Mazzu de voorbije jaren. Na een goed seizoen dreigen immers alweer de nodige sterkhouders Mambourg te verlaten.


Zo lijkt het slechts een kwestie van tijd eer Vakoun Bayo Charleroi verlaat voor Watford, al zou daar wel een zeer aardige transfersom tegenover staan. Het is de financiële realiteit voor Charleroi, dat spelers moet verkopen om te kunnen groeien. "We zijn verplicht om voor 7 à 8 miljoen euro spelers te verkopen om ons budget in evenwicht te houden", zegt sterke man Pierre-Yves Hendrickx daarover aan La Dernière Heure.

Een deel van die som kan Charleroi ook nog ophalen met de verkoop van Valentine Ozornwafor. De Nigeriaanse verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Galatasaray en Charleroi lichtte enkele weken geleden zijn aankoopoptie. Maar hij zou snel alweer kunnen vertrekken, want volgens De Gelderlander maakt Vitesse werk van zijn komst.

TRANSFERSOM
De nummer zes uit de Eredivisie heeft hoogdringend defensieve versterking nodig en greep al naast Ibe Hautekiet (Club Brugge). Nu zouden ze dus denken aan Ozornwafor, die afgelopen seizoen zeventien keer in actie kwam voor Charleroi. Een transfer is echter voorlopig nog veraf, want de onderhandelingen tussen de clubs lopen stroef. Dat zou vooral komen omdat de transfersom die Charleroi vraagt voor Vitesse een groot probleem zou vormen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

Moet Charleroi hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

135
135
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

67
67
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

70
70
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

158
158
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

259
259
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

82
82
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

153
153
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

487
487
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

118
118
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

211
211
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

405
405
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

199
199
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

266
266
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

525
525
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws