'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

25 stemmen
'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

Charleroi knoopte vorig seizoen na een minder jaar weer aan met de subtop. Edward Still parkeerde de Carolo's in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen op een knappe zevende plaats, maar krijgt nu te maken met hetzelfde probleem als Felice Mazzu de voorbije jaren. Na een goed seizoen dreigen immers alweer de nodige sterkhouders Mambourg te verlaten.


Zo lijkt het slechts een kwestie van tijd eer Vakoun Bayo Charleroi verlaat voor Watford, al zou daar wel een zeer aardige transfersom tegenover staan. Het is de financiële realiteit voor Charleroi, dat spelers moet verkopen om te kunnen groeien. "We zijn verplicht om voor 7 à 8 miljoen euro spelers te verkopen om ons budget in evenwicht te houden", zegt sterke man Pierre-Yves Hendrickx daarover aan La Dernière Heure.

Een deel van die som kan Charleroi ook nog ophalen met de verkoop van Valentine Ozornwafor. De Nigeriaanse verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Galatasaray en Charleroi lichtte enkele weken geleden zijn aankoopoptie. Maar hij zou snel alweer kunnen vertrekken, want volgens De Gelderlander maakt Vitesse werk van zijn komst.

TRANSFERSOM
De nummer zes uit de Eredivisie heeft hoogdringend defensieve versterking nodig en greep al naast Ibe Hautekiet (Club Brugge). Nu zouden ze dus denken aan Ozornwafor, die afgelopen seizoen zeventien keer in actie kwam voor Charleroi. Een transfer is echter voorlopig nog veraf, want de onderhandelingen tussen de clubs lopen stroef. Dat zou vooral komen omdat de transfersom die Charleroi vraagt voor Vitesse een groot probleem zou vormen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Moet Charleroi hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

12
12
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

171
171
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

174
174
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

191
191
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

63
63
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

98
98
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

447
447
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

31
31
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

105
105
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

65
65
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

24
24
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

90
90
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

161
161
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

84
84
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

156
156
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

86
86
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

661
661
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

188
188
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

104
104
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

384
384
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

74
74
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

118
118
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

276
276
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

140
140

Meer sportnieuws