'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

door
'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

Charleroi knoopte vorig seizoen na een minder jaar weer aan met de subtop. Edward Still parkeerde de Carolo's in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen op een knappe zevende plaats, maar krijgt nu te maken met hetzelfde probleem als Felice Mazzu de voorbije jaren. Na een goed seizoen dreigen immers alweer de nodige sterkhouders Mambourg te verlaten.


Zo lijkt het slechts een kwestie van tijd eer Vakoun Bayo Charleroi verlaat voor Watford, al zou daar wel een zeer aardige transfersom tegenover staan. Het is de financiële realiteit voor Charleroi, dat spelers moet verkopen om te kunnen groeien. "We zijn verplicht om voor 7 à 8 miljoen euro spelers te verkopen om ons budget in evenwicht te houden", zegt sterke man Pierre-Yves Hendrickx daarover aan La Dernière Heure.

Een deel van die som kan Charleroi ook nog ophalen met de verkoop van Valentine Ozornwafor. De Nigeriaanse verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Galatasaray en Charleroi lichtte enkele weken geleden zijn aankoopoptie. Maar hij zou snel alweer kunnen vertrekken, want volgens De Gelderlander maakt Vitesse werk van zijn komst.

TRANSFERSOM
De nummer zes uit de Eredivisie heeft hoogdringend defensieve versterking nodig en greep al naast Ibe Hautekiet (Club Brugge). Nu zouden ze dus denken aan Ozornwafor, die afgelopen seizoen zeventien keer in actie kwam voor Charleroi. Een transfer is echter voorlopig nog veraf, want de onderhandelingen tussen de clubs lopen stroef. Dat zou vooral komen omdat de transfersom die Charleroi vraagt voor Vitesse een groot probleem zou vormen.

LEES OOK: Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Moet Charleroi hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

Kompany schrijft wéér geschiedenis: "Dit is ongelooflijk"

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

12
12
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

82
82
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

57
57
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

122
122
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

96
96
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

150
150
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

120
120
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

145
145
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

117
117
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

255
255
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

37
37
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

286
286
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

107
107
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

220
220
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

125
125
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

19
19
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

41
41
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

301
301
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

211
211
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

217
217
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

41
41
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

68
68
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

42
42
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

40
40

Meer sportnieuws