'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

25 stemmen
'Charleroi ziet na Bayo nog een sterkhouder snel vertrekken'

Charleroi knoopte vorig seizoen na een minder jaar weer aan met de subtop. Edward Still parkeerde de Carolo's in zijn eerste seizoen als hoofdtrainer meteen op een knappe zevende plaats, maar krijgt nu te maken met hetzelfde probleem als Felice Mazzu de voorbije jaren. Na een goed seizoen dreigen immers alweer de nodige sterkhouders Mambourg te verlaten.


Zo lijkt het slechts een kwestie van tijd eer Vakoun Bayo Charleroi verlaat voor Watford, al zou daar wel een zeer aardige transfersom tegenover staan. Het is de financiële realiteit voor Charleroi, dat spelers moet verkopen om te kunnen groeien. "We zijn verplicht om voor 7 à 8 miljoen euro spelers te verkopen om ons budget in evenwicht te houden", zegt sterke man Pierre-Yves Hendrickx daarover aan La Dernière Heure.

Een deel van die som kan Charleroi ook nog ophalen met de verkoop van Valentine Ozornwafor. De Nigeriaanse verdediger werd afgelopen seizoen gehuurd van Galatasaray en Charleroi lichtte enkele weken geleden zijn aankoopoptie. Maar hij zou snel alweer kunnen vertrekken, want volgens De Gelderlander maakt Vitesse werk van zijn komst.

TRANSFERSOM
De nummer zes uit de Eredivisie heeft hoogdringend defensieve versterking nodig en greep al naast Ibe Hautekiet (Club Brugge). Nu zouden ze dus denken aan Ozornwafor, die afgelopen seizoen zeventien keer in actie kwam voor Charleroi. Een transfer is echter voorlopig nog veraf, want de onderhandelingen tussen de clubs lopen stroef. Dat zou vooral komen omdat de transfersom die Charleroi vraagt voor Vitesse een groot probleem zou vormen.

Moet Charleroi hem bij een goed bod verkopen?

Meest recent

Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

0
0
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

4
4
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

49
49
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

196
196
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

70
70
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

38
38
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

201
201
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

146
146
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

93
93
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

133
133
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

371
371
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

55
55
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

410
410
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

106
106
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

301
301
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

173
173
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

416
416
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

477
477
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

470
470
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

107
107
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

574
574
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

201
201
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

59
59
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

672
672

Meer sportnieuws