'Alexis Sanchez dropt geheime bom op transfermark'

122
'Alexis Sanchez dropt geheime bom op transfermark'

Spelers die zich aangetrokken voelen tot het shirtje van FC Barcelona zijn dik gezaaid. Alexis Sanchez weet wat is om de kleuren van Barça te verdedigen. De Chileense speler verlaat Inter en krijgt mogelijk een tweede kans om zich te tonen in Camp Nou, zo meldt Fichajes. 

FC Barcelona speurt de transfermarkt al geruime tijd af op zoek naar een spits voor volgend seizoen. Pistes als die van Erling Haaland of Mohamed Salah werden om financiële redenen snel afgesloten. En Robert Lewandowski laat nog even op zich wachten. Bovendien is hij ook een pak duurder dan de vrije Alexis Sanchez. 

Directeur Alemany ziet in hem een degelijk plan-D om de aanval te versterken. Bovendien is de Chileen erg polyvalent en kan hij zowel op de flank als in het centrum renderen. Volgens de Chileense pers zou Alexis Sánchez een van de vele opties zijn die de sportleiding ziet om het offensieve plan te verbeteren. Het talent van de Chileen is gekend in Camp Nou, want de aanvaller was al tussen 2011 en 2014 actief bij de Catalanen. 

ÉÉN UITDAGER 
De Chileense speler heeft na zijn vertrek bij Barcelona niet meer het niveau laten zien dat hij bereikte onder Pep Guardiola. Bij Inter Milaan komt de Chileen zelden aan de volle 90 minuten. Bij Barcelona zou hij dezelfde rol vervullen. Alemany ziet hem als extraatje, niet als hoofd prijsschutter. Bovendien ligt met River Plate nog een interessante club op de loer. Het Argentijns team beschikt over degelijke financiële middelen en haalde al vaker supersterren op retour terug. Aan Alexis Sanchez de keuze of hij nu al weer de plas over gaat of terugkeert naar de plek waar hij al hoogdagen beleefde.

LEES OOK: ‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Moet Barcelona Alexis Sanchez terugnemen?

Meest recent

Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

0
0
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

5
5
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

18
18
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

27
27
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

29
29
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

34
34
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

36
36
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

49
49
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

2
2
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

124
124
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

55
55
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

127
127
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

63
63
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

80
80
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

65
65
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

149
149
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

61
61
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

100
100
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

188
188
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

270
270
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

241
241
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

333
333
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

142
142
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

135
135
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

98
98

Meer sportnieuws