'Alexis Sanchez dropt geheime bom op transfermark'

door
'Alexis Sanchez dropt geheime bom op transfermark'

Spelers die zich aangetrokken voelen tot het shirtje van FC Barcelona zijn dik gezaaid. Alexis Sanchez weet wat is om de kleuren van Barça te verdedigen. De Chileense speler verlaat Inter en krijgt mogelijk een tweede kans om zich te tonen in Camp Nou, zo meldt Fichajes

FC Barcelona speurt de transfermarkt al geruime tijd af op zoek naar een spits voor volgend seizoen. Pistes als die van Erling Haaland of Mohamed Salah werden om financiële redenen snel afgesloten. En Robert Lewandowski laat nog even op zich wachten. Bovendien is hij ook een pak duurder dan de vrije Alexis Sanchez. 

Directeur Alemany ziet in hem een degelijk plan-D om de aanval te versterken. Bovendien is de Chileen erg polyvalent en kan hij zowel op de flank als in het centrum renderen. Volgens de Chileense pers zou Alexis Sánchez een van de vele opties zijn die de sportleiding ziet om het offensieve plan te verbeteren. Het talent van de Chileen is gekend in Camp Nou, want de aanvaller was al tussen 2011 en 2014 actief bij de Catalanen. 

ÉÉN UITDAGER 
De Chileense speler heeft na zijn vertrek bij Barcelona niet meer het niveau laten zien dat hij bereikte onder Pep Guardiola. Bij Inter Milaan komt de Chileen zelden aan de volle 90 minuten. Bij Barcelona zou hij dezelfde rol vervullen. Alemany ziet hem als extraatje, niet als hoofd prijsschutter. Bovendien ligt met River Plate nog een interessante club op de loer. Het Argentijns team beschikt over degelijke financiële middelen en haalde al vaker supersterren op retour terug. Aan Alexis Sanchez de keuze of hij nu al weer de plas over gaat of terugkeert naar de plek waar hij al hoogdagen beleefde.

LEES OOK: Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Moet Barcelona Alexis Sanchez terugnemen?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

43
43
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

378
378
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

40
40
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

46
46
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

260
260
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

312
312
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

353
353
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

52
52
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

162
162
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

141
141
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

53
53
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

121
121
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

309
309
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

233
233
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

300
300
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

711
711
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws