'Alexis Sanchez dropt geheime bom op transfermark'

door
'Alexis Sanchez dropt geheime bom op transfermark'

Spelers die zich aangetrokken voelen tot het shirtje van FC Barcelona zijn dik gezaaid. Alexis Sanchez weet wat is om de kleuren van Barça te verdedigen. De Chileense speler verlaat Inter en krijgt mogelijk een tweede kans om zich te tonen in Camp Nou, zo meldt Fichajes

FC Barcelona speurt de transfermarkt al geruime tijd af op zoek naar een spits voor volgend seizoen. Pistes als die van Erling Haaland of Mohamed Salah werden om financiële redenen snel afgesloten. En Robert Lewandowski laat nog even op zich wachten. Bovendien is hij ook een pak duurder dan de vrije Alexis Sanchez. 

Directeur Alemany ziet in hem een degelijk plan-D om de aanval te versterken. Bovendien is de Chileen erg polyvalent en kan hij zowel op de flank als in het centrum renderen. Volgens de Chileense pers zou Alexis Sánchez een van de vele opties zijn die de sportleiding ziet om het offensieve plan te verbeteren. Het talent van de Chileen is gekend in Camp Nou, want de aanvaller was al tussen 2011 en 2014 actief bij de Catalanen. 

ÉÉN UITDAGER 
De Chileense speler heeft na zijn vertrek bij Barcelona niet meer het niveau laten zien dat hij bereikte onder Pep Guardiola. Bij Inter Milaan komt de Chileen zelden aan de volle 90 minuten. Bij Barcelona zou hij dezelfde rol vervullen. Alemany ziet hem als extraatje, niet als hoofd prijsschutter. Bovendien ligt met River Plate nog een interessante club op de loer. Het Argentijns team beschikt over degelijke financiële middelen en haalde al vaker supersterren op retour terug. Aan Alexis Sanchez de keuze of hij nu al weer de plas over gaat of terugkeert naar de plek waar hij al hoogdagen beleefde.

LEES OOK: 'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

Moet Barcelona Alexis Sanchez terugnemen?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

56
56
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

184
184
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

29
29
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

43
43
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

57
57
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

43
43
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

43
43
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

89
89
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

41
41
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

175
175
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

122
122
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

117
117
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

699
699
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws