'Alexis Sanchez dropt geheime bom op transfermark'

122 stemmen
'Alexis Sanchez dropt geheime bom op transfermark'

Spelers die zich aangetrokken voelen tot het shirtje van FC Barcelona zijn dik gezaaid. Alexis Sanchez weet wat is om de kleuren van Barça te verdedigen. De Chileense speler verlaat Inter en krijgt mogelijk een tweede kans om zich te tonen in Camp Nou, zo meldt Fichajes

FC Barcelona speurt de transfermarkt al geruime tijd af op zoek naar een spits voor volgend seizoen. Pistes als die van Erling Haaland of Mohamed Salah werden om financiële redenen snel afgesloten. En Robert Lewandowski laat nog even op zich wachten. Bovendien is hij ook een pak duurder dan de vrije Alexis Sanchez. 

Directeur Alemany ziet in hem een degelijk plan-D om de aanval te versterken. Bovendien is de Chileen erg polyvalent en kan hij zowel op de flank als in het centrum renderen. Volgens de Chileense pers zou Alexis Sánchez een van de vele opties zijn die de sportleiding ziet om het offensieve plan te verbeteren. Het talent van de Chileen is gekend in Camp Nou, want de aanvaller was al tussen 2011 en 2014 actief bij de Catalanen. 

ÉÉN UITDAGER 
De Chileense speler heeft na zijn vertrek bij Barcelona niet meer het niveau laten zien dat hij bereikte onder Pep Guardiola. Bij Inter Milaan komt de Chileen zelden aan de volle 90 minuten. Bij Barcelona zou hij dezelfde rol vervullen. Alemany ziet hem als extraatje, niet als hoofd prijsschutter. Bovendien ligt met River Plate nog een interessante club op de loer. Het Argentijns team beschikt over degelijke financiële middelen en haalde al vaker supersterren op retour terug. Aan Alexis Sanchez de keuze of hij nu al weer de plas over gaat of terugkeert naar de plek waar hij al hoogdagen beleefde.

LEES OOK: Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Moet Barcelona Alexis Sanchez terugnemen?

Meest recent

Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

32
32
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

9
9
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

14
14
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

18
18
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

118
118
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

424
424
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

158
158
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

63
63
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

124
124
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

676
676
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

120
120
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

128
128
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

470
470
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

397
397
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

424
424
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

259
259
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

372
372
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

729
729
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

538
538
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

280
280
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

833
833
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73

Meer sportnieuws