Eupen pleziert Storck met contractverlenging

14 stemmen
Eupen pleziert Storck met contractverlenging

Het gaat hard in Eupen. De Oostkantonners stelden met Jason Davidson al een nieuwe kracht voor woensdag. De Australische international komt over van Melbourne Victory, een club uit zijn thuisland. Nu maken de Panda's een contractverlenging bekend.


Boris Lambert (22) blijft tot 2027 in Eupen. De verdediger had een contract tot midden 2024, maar voegt daar dus nog drie extra seizoenen aan toe. Het afgelopen seizoen kwam Lambert 35 keer in actie voor de Panda's. Hij was daarin goed voor 2 goals en 2 assists. Lambert is een jeugdproduct van Eupen. Een deel van zijn opleiding kreeg hij bij Standard en Virton.

Algemeen directeur Christophe Henkel is in zijn nopjes. "Na Gary Magnée is Boris Lambert de tweede speler uit de regio die in onze jeugdafdeling werd opgeleid en met wie we nu een langdurig contract tot 2027 zijn overeengekomen", zegt Henkel op de clubwebstek. "Boris Lambert heeft vorig seizoen op indrukwekkende wijze zijn potentieel getoond en was overtuigend in zijn opdrachten op verschillende posities in de verdediging en op het middenveld. Wij verheugen ons op de voortzetting van onze samenwerking met hem", klinkt het nog.

STORCK

Met Bernd Storck landde er ook een nieuwe T1 in Oost-België. De Duitser nam niet zo lang geleden afscheid van KRC Genk, maar moest niet lang zoeken naar een nieuw avontuur. Storck moet Eupen volgend seizoen in de JPL houden. Eerder werkte Storck in ons land al voor Excelsior Moeskroen en Cercle Brugge. In het buitenland was hij onder meer actief als T1 van het Slovaakse DAC en de nationale ploeg van Hongarije.

Goede speler?

Meest recent

Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

61
61
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

32
32
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

31
31
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

172
172
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

93
93
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

39
39
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

405
405
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

164
164
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

132
132
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

400
400
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

197
197
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

257
257
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

404
404
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

717
717
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

315
315
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3617
3617
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

67
67
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

86
86
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

152
152
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

62
62
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

220
220
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

75
75
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

28
28
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

245
245
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

217
217

Meer sportnieuws