'Beerschot niet te stoppen: aanwinst 6 en 7 op weg'

door
'Beerschot niet te stoppen: aanwinst 6 en 7 op weg'

Het heeft een tijdje geduurd, maar de transfermolen is bij Beerschot nu toch helemaal op gang gekomen. Woensdagvoormiddag streek met Mardochée Nzita al de vijfde aanwinst van de zomer neer op het Kiel en daarmee is de honger van de Ratten nog niet gestild. De komende dagen mogen er nog een aantal aanwinsten verwacht worden.


Gazet van Antwerpen weet dat de teller nog voor het einde van de week op zeven nieuwkomers zou moeten staan. Daarbij ook de eerste buitenlandse aanwinst van de zomer, want Ibrahim Alhassan zou al in het land zijn om zijn overgang af te ronden. De Nigeriaanse middenvelder komt over van de Portugese tweedeklasser Nacional, waar hij afgelopen seizoen 24 keer in actie kwam en nu einde contract is.

Zijn transfer zou dus snel rond moeten zijn, waarna ook Hervé Matthys op het Kiel zou moeten neerstrijken. De 26-jarige verdediger was de voorbije jaren actief in Nederland, waar hij na FC Eindhoven en Excelsior vorige zomer bij ADO Den Haag belandde. Hij was er een vaste waarde en gaf zes assists in 41 matchen, maar ADO greep net naast promotie naar de Eredivise. Matthys vertrekt nu ook als vrije speler.

ANDERLECHT
Hij gaat zo opnieuw zijn kans in België, nadat hij eerder niet kon doorbreken. Hij maakte zijn profdebuut bij Anderlecht, dat hem op jonge leeftijd weggeplukt had uit de jeugd van Club Brugge. Het zou echter bij die ene invalbeurt blijven en daarna kwam hij ook bij Westerlo aan de bak. In Nederland wist hij zijn carrière wel te lanceren en nu kan hij de defensie van Beerschot van de nodige ervaring voorzien.

LEES OOK: Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Goede transfers van Beerschot?

Meest recent

Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

118
118
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

178
178
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

261
261
Club-Atlético: scherpe voorwaarde voor Brugse stunt

Club Brugge plaatste zich tijdens de slotspeeldag van de League Phase op indrukwekkende wijze voor ...

346
346
Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

34
34
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

314
314
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

52
52
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

55
55
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

66
66
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

197
197
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

240
240
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

384
384
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

86
86
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

172
172
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

290
290
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

170
170
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

72
72
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

157
157
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

159
159
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

344
344
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

171
171
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1249
1249
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

174
174
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

184
184
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

21
21

Meer sportnieuws