'Beerschot niet te stoppen: aanwinst 6 en 7 op weg'

door
'Beerschot niet te stoppen: aanwinst 6 en 7 op weg'

Het heeft een tijdje geduurd, maar de transfermolen is bij Beerschot nu toch helemaal op gang gekomen. Woensdagvoormiddag streek met Mardochée Nzita al de vijfde aanwinst van de zomer neer op het Kiel en daarmee is de honger van de Ratten nog niet gestild. De komende dagen mogen er nog een aantal aanwinsten verwacht worden.


Gazet van Antwerpen weet dat de teller nog voor het einde van de week op zeven nieuwkomers zou moeten staan. Daarbij ook de eerste buitenlandse aanwinst van de zomer, want Ibrahim Alhassan zou al in het land zijn om zijn overgang af te ronden. De Nigeriaanse middenvelder komt over van de Portugese tweedeklasser Nacional, waar hij afgelopen seizoen 24 keer in actie kwam en nu einde contract is.

Zijn transfer zou dus snel rond moeten zijn, waarna ook Hervé Matthys op het Kiel zou moeten neerstrijken. De 26-jarige verdediger was de voorbije jaren actief in Nederland, waar hij na FC Eindhoven en Excelsior vorige zomer bij ADO Den Haag belandde. Hij was er een vaste waarde en gaf zes assists in 41 matchen, maar ADO greep net naast promotie naar de Eredivise. Matthys vertrekt nu ook als vrije speler.

ANDERLECHT
Hij gaat zo opnieuw zijn kans in België, nadat hij eerder niet kon doorbreken. Hij maakte zijn profdebuut bij Anderlecht, dat hem op jonge leeftijd weggeplukt had uit de jeugd van Club Brugge. Het zou echter bij die ene invalbeurt blijven en daarna kwam hij ook bij Westerlo aan de bak. In Nederland wist hij zijn carrière wel te lanceren en nu kan hij de defensie van Beerschot van de nodige ervaring voorzien.

LEES OOK: PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

🚀

Goede transfers van Beerschot?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

122
122
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

173
173
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

562
562
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

243
243
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

196
196
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

99
99
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

108
108
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

719
719
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

193
193
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

327
327
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws