'Beerschot niet te stoppen: aanwinst 6 en 7 op weg'

door
'Beerschot niet te stoppen: aanwinst 6 en 7 op weg'

Het heeft een tijdje geduurd, maar de transfermolen is bij Beerschot nu toch helemaal op gang gekomen. Woensdagvoormiddag streek met Mardochée Nzita al de vijfde aanwinst van de zomer neer op het Kiel en daarmee is de honger van de Ratten nog niet gestild. De komende dagen mogen er nog een aantal aanwinsten verwacht worden.


Gazet van Antwerpen weet dat de teller nog voor het einde van de week op zeven nieuwkomers zou moeten staan. Daarbij ook de eerste buitenlandse aanwinst van de zomer, want Ibrahim Alhassan zou al in het land zijn om zijn overgang af te ronden. De Nigeriaanse middenvelder komt over van de Portugese tweedeklasser Nacional, waar hij afgelopen seizoen 24 keer in actie kwam en nu einde contract is.

Zijn transfer zou dus snel rond moeten zijn, waarna ook Hervé Matthys op het Kiel zou moeten neerstrijken. De 26-jarige verdediger was de voorbije jaren actief in Nederland, waar hij na FC Eindhoven en Excelsior vorige zomer bij ADO Den Haag belandde. Hij was er een vaste waarde en gaf zes assists in 41 matchen, maar ADO greep net naast promotie naar de Eredivise. Matthys vertrekt nu ook als vrije speler.

ANDERLECHT
Hij gaat zo opnieuw zijn kans in België, nadat hij eerder niet kon doorbreken. Hij maakte zijn profdebuut bij Anderlecht, dat hem op jonge leeftijd weggeplukt had uit de jeugd van Club Brugge. Het zou echter bij die ene invalbeurt blijven en daarna kwam hij ook bij Westerlo aan de bak. In Nederland wist hij zijn carrière wel te lanceren en nu kan hij de defensie van Beerschot van de nodige ervaring voorzien.

LEES OOK: Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

🚀

Goede transfers van Beerschot?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

74
74
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

46
46
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

25
25
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

73
73
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

193
193
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

44
44
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

125
125
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

65
65
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

458
458
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

283
283
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

260
260
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

257
257
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

496
496
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

268
268
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

53
53
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

171
171
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

568
568
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

104
104
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

523
523
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

151
151

Meer sportnieuws