'Beerschot niet te stoppen: aanwinst 6 en 7 op weg'

139 stemmen
'Beerschot niet te stoppen: aanwinst 6 en 7 op weg'

Het heeft een tijdje geduurd, maar de transfermolen is bij Beerschot nu toch helemaal op gang gekomen. Woensdagvoormiddag streek met Mardochée Nzita al de vijfde aanwinst van de zomer neer op het Kiel en daarmee is de honger van de Ratten nog niet gestild. De komende dagen mogen er nog een aantal aanwinsten verwacht worden.


Gazet van Antwerpen weet dat de teller nog voor het einde van de week op zeven nieuwkomers zou moeten staan. Daarbij ook de eerste buitenlandse aanwinst van de zomer, want Ibrahim Alhassan zou al in het land zijn om zijn overgang af te ronden. De Nigeriaanse middenvelder komt over van de Portugese tweedeklasser Nacional, waar hij afgelopen seizoen 24 keer in actie kwam en nu einde contract is.

Zijn transfer zou dus snel rond moeten zijn, waarna ook Hervé Matthys op het Kiel zou moeten neerstrijken. De 26-jarige verdediger was de voorbije jaren actief in Nederland, waar hij na FC Eindhoven en Excelsior vorige zomer bij ADO Den Haag belandde. Hij was er een vaste waarde en gaf zes assists in 41 matchen, maar ADO greep net naast promotie naar de Eredivise. Matthys vertrekt nu ook als vrije speler.

ANDERLECHT
Hij gaat zo opnieuw zijn kans in België, nadat hij eerder niet kon doorbreken. Hij maakte zijn profdebuut bij Anderlecht, dat hem op jonge leeftijd weggeplukt had uit de jeugd van Club Brugge. Het zou echter bij die ene invalbeurt blijven en daarna kwam hij ook bij Westerlo aan de bak. In Nederland wist hij zijn carrière wel te lanceren en nu kan hij de defensie van Beerschot van de nodige ervaring voorzien.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Goede transfers van Beerschot?

Meest recent

STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

3
3
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

76
76
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

11
11
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

54
54
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

76
76
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

66
66
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

108
108
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

149
149
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

27
27
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

122
122
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

263
263
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

325
325
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

312
312
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

56
56
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

55
55
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

108
108
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

117
117
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

88
88
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

192
192
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

301
301
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

304
304

Meer sportnieuws