'Club Brugge en Genk mogen target helemaal vergeten'

302 stemmen
'Club Brugge en Genk mogen target helemaal vergeten'

Club Brugge toonde zich al actief op de transfermarkt. Blauw-zwart haalde al Ferran Jutgla bij FC Barcelona. De Spanjaard moet de nieuwe aanvalsleider worden op Jan Breydel. Voor op links plukte Club eerder Björn Meijer weg. De Nederlander werd weggekocht bij FC Groningen. Ook voor het middenveld is de landskampioen nog op zoek naar versterking.


Eén naam die opdook in die zoektocht is Vinicius Souza (22). De Braziliaan van Lommel SK speelde zich het afgelopen in de kijker bij KV Mechelen, dat de speler huurde van de tweedeklasser. Gemakkelijk is het dossier van Souza allesbehalve. De City Football Club is eigenaar van de middenvelder en wil een mooie som vangen bij een transfer. Daarnaast heerst er grote concurrentie. Ook KRC Genk, Ajax, PSV, Celtic en Fenerbahçe werden allemaal al gelinkt aan de speler.

Die laatste club lijkt volgens Turkse media nu een versnelling hoger te schakelen. Souza zou een akkoord naderen met de ploeg uit Istanbul. Club Brugge en Genk zien Souza zo mogelijk definitief door de vingers glippen. Hoeveel Fenerbahçe op tafel zou leggen is niet duidelijk, maar eerder raakte al bekend dat de City Football Group op 9 miljoen euro mikt. Dat lijkt te hoog voor Club Brugge en Genk.

NIELSEN

Club zal nu op zoek moeten gaan naar alternatieven. Ook Casper Nielsen prijkt hoog op het verlanglijstje. De Deen kende een ijzersterk seizoen bij Union SG en speelde zich zo in de kijker in binnen- en buitenland. Union wil echter boter bij de vis en mikt op 7 miljoen euro. De club zou zelfs Mogi Bayat ingeschakeld hebben in het dossier. Een move die Club Brugge naar verluidt maar weinig kon appreciëren.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Wie is de beste keuze voor Club?

Meest recent

Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

21
21
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

62
62
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

28
28
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

20
20
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

78
78
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

306
306
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

150
150
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

159
159
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

116
116
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

378
378
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

313
313
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

131
131
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

137
137
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

112
112
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

21
21
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

122
122
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

513
513
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

324
324
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

211
211
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

197
197
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

67
67
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

113
113
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1089
1089
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

544
544

Meer sportnieuws