'Club Brugge en Genk mogen target helemaal vergeten'

door
'Club Brugge en Genk mogen target helemaal vergeten'

Club Brugge toonde zich al actief op de transfermarkt. Blauw-zwart haalde al Ferran Jutgla bij FC Barcelona. De Spanjaard moet de nieuwe aanvalsleider worden op Jan Breydel. Voor op links plukte Club eerder Björn Meijer weg. De Nederlander werd weggekocht bij FC Groningen. Ook voor het middenveld is de landskampioen nog op zoek naar versterking.


Eén naam die opdook in die zoektocht is Vinicius Souza (22). De Braziliaan van Lommel SK speelde zich het afgelopen in de kijker bij KV Mechelen, dat de speler huurde van de tweedeklasser. Gemakkelijk is het dossier van Souza allesbehalve. De City Football Club is eigenaar van de middenvelder en wil een mooie som vangen bij een transfer. Daarnaast heerst er grote concurrentie. Ook KRC Genk, Ajax, PSV, Celtic en Fenerbahçe werden allemaal al gelinkt aan de speler.

Die laatste club lijkt volgens Turkse media nu een versnelling hoger te schakelen. Souza zou een akkoord naderen met de ploeg uit Istanbul. Club Brugge en Genk zien Souza zo mogelijk definitief door de vingers glippen. Hoeveel Fenerbahçe op tafel zou leggen is niet duidelijk, maar eerder raakte al bekend dat de City Football Group op 9 miljoen euro mikt. Dat lijkt te hoog voor Club Brugge en Genk.

NIELSEN

Club zal nu op zoek moeten gaan naar alternatieven. Ook Casper Nielsen prijkt hoog op het verlanglijstje. De Deen kende een ijzersterk seizoen bij Union SG en speelde zich zo in de kijker in binnen- en buitenland. Union wil echter boter bij de vis en mikt op 7 miljoen euro. De club zou zelfs Mogi Bayat ingeschakeld hebben in het dossier. Een move die Club Brugge naar verluidt maar weinig kon appreciëren.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Wie is de beste keuze voor Club?

Meest recent

'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

20
20
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

126
126
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

43
43
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

149
149
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

50
50
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

14
14
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

614
614
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

215
215
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

231
231
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

74
74
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

303
303
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

139
139
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

21
21
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

299
299
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

117
117
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

106
106
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

254
254
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

142
142
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

187
187
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

429
429
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

348
348
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

371
371
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

371
371
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

591
591
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

96
96

Meer sportnieuws