'Club Brugge en Genk mogen target helemaal vergeten'

door
'Club Brugge en Genk mogen target helemaal vergeten'

Club Brugge toonde zich al actief op de transfermarkt. Blauw-zwart haalde al Ferran Jutgla bij FC Barcelona. De Spanjaard moet de nieuwe aanvalsleider worden op Jan Breydel. Voor op links plukte Club eerder Björn Meijer weg. De Nederlander werd weggekocht bij FC Groningen. Ook voor het middenveld is de landskampioen nog op zoek naar versterking.


Eén naam die opdook in die zoektocht is Vinicius Souza (22). De Braziliaan van Lommel SK speelde zich het afgelopen in de kijker bij KV Mechelen, dat de speler huurde van de tweedeklasser. Gemakkelijk is het dossier van Souza allesbehalve. De City Football Club is eigenaar van de middenvelder en wil een mooie som vangen bij een transfer. Daarnaast heerst er grote concurrentie. Ook KRC Genk, Ajax, PSV, Celtic en Fenerbahçe werden allemaal al gelinkt aan de speler.

Die laatste club lijkt volgens Turkse media nu een versnelling hoger te schakelen. Souza zou een akkoord naderen met de ploeg uit Istanbul. Club Brugge en Genk zien Souza zo mogelijk definitief door de vingers glippen. Hoeveel Fenerbahçe op tafel zou leggen is niet duidelijk, maar eerder raakte al bekend dat de City Football Group op 9 miljoen euro mikt. Dat lijkt te hoog voor Club Brugge en Genk.

NIELSEN

Club zal nu op zoek moeten gaan naar alternatieven. Ook Casper Nielsen prijkt hoog op het verlanglijstje. De Deen kende een ijzersterk seizoen bij Union SG en speelde zich zo in de kijker in binnen- en buitenland. Union wil echter boter bij de vis en mikt op 7 miljoen euro. De club zou zelfs Mogi Bayat ingeschakeld hebben in het dossier. Een move die Club Brugge naar verluidt maar weinig kon appreciëren.

LEES OOK: 'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Wie is de beste keuze voor Club?

Meest recent

Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

8
8
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

7
7
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

40
40
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

81
81
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

82
82
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

110
110
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

89
89
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

130
130
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

174
174
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

56
56
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

507
507
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

278
278
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

76
76
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

547
547
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

293
293
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

33
33
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

183
183
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

183
183
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

255
255
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

66
66
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

428
428
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

119
119
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

308
308
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

303
303

Meer sportnieuws