'Club Brugge en Genk mogen target helemaal vergeten'

door
'Club Brugge en Genk mogen target helemaal vergeten'

Club Brugge toonde zich al actief op de transfermarkt. Blauw-zwart haalde al Ferran Jutgla bij FC Barcelona. De Spanjaard moet de nieuwe aanvalsleider worden op Jan Breydel. Voor op links plukte Club eerder Björn Meijer weg. De Nederlander werd weggekocht bij FC Groningen. Ook voor het middenveld is de landskampioen nog op zoek naar versterking.


Eén naam die opdook in die zoektocht is Vinicius Souza (22). De Braziliaan van Lommel SK speelde zich het afgelopen in de kijker bij KV Mechelen, dat de speler huurde van de tweedeklasser. Gemakkelijk is het dossier van Souza allesbehalve. De City Football Club is eigenaar van de middenvelder en wil een mooie som vangen bij een transfer. Daarnaast heerst er grote concurrentie. Ook KRC Genk, Ajax, PSV, Celtic en Fenerbahçe werden allemaal al gelinkt aan de speler.

Die laatste club lijkt volgens Turkse media nu een versnelling hoger te schakelen. Souza zou een akkoord naderen met de ploeg uit Istanbul. Club Brugge en Genk zien Souza zo mogelijk definitief door de vingers glippen. Hoeveel Fenerbahçe op tafel zou leggen is niet duidelijk, maar eerder raakte al bekend dat de City Football Group op 9 miljoen euro mikt. Dat lijkt te hoog voor Club Brugge en Genk.

NIELSEN

Club zal nu op zoek moeten gaan naar alternatieven. Ook Casper Nielsen prijkt hoog op het verlanglijstje. De Deen kende een ijzersterk seizoen bij Union SG en speelde zich zo in de kijker in binnen- en buitenland. Union wil echter boter bij de vis en mikt op 7 miljoen euro. De club zou zelfs Mogi Bayat ingeschakeld hebben in het dossier. Een move die Club Brugge naar verluidt maar weinig kon appreciëren.

LEES OOK: 'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Wie is de beste keuze voor Club?

Meest recent

Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

0
0
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

35
35
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

104
104
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

148
148
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

33
33
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

46
46
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

82
82
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

148
148
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

52
52
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

177
177
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

341
341
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

282
282
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

151
151
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

86
86
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

666
666
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

112
112
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

120
120
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

183
183
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

288
288
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

158
158
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

145
145
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

482
482
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

139
139
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

304
304
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

513
513

Meer sportnieuws