Kogel is door de kerk: Bayern heeft Mané beet

84
Kogel is door de kerk: Bayern heeft Mané beet

Bayern München beleeft een opvallend woelige zomer, wat vooral veel te maken heeft met de soap rond Robert Lewandowski. Die wil absoluut naar FC Barcelona vertrekken, terwijl de Duitse Rekordmeister wanhopig probeert hem aan zijn contract te houden. Maar mogelijk komt dat dossier straks in een stroomversnelling, want Bayern heeft nu een andere ster beet.


Zoals verwacht maakt Sadio Mané immers de overstap naar Bayern. De transfer zat er al enkele weken aan te komen, want de 30-jarige Senegalees ging zijn laatste contractjaar in bij Liverpool en had al kenbaar gemaakt dat hij toe was aan een nieuwe uitdaging. Bayern kwam daarna snel op de proppen en nu zijn alle partijen er ook uitgeraakt. Mané tekende een contract tot 2025.

"Ik ben erg blij om eindelijk bij Bayern te zijn", reageert de aanvaller tevreden. "We hebben veel gepraat en van bij het begin voelde ik hoe graag deze club me wou. Ik twijfelde er dan ook meteen niet aan dat dit het juiste moment was voor deze uitdaging. Met deze club wil ik veel bereiken, ook Europees. Toen ik bij Salzburg speelde, heb ik veel matchen van Bayern gezien. Ik vond deze club altijd al leuk."

LEGENDE OP ANFIELD
Mané vertrekt zo na zes jaar bij Liverpool, dat hem in zijn afscheidsboodschap een 'legende' noemt. Hij was in 2016 overgenomen van Southampton en groeide al snel uit tot een dodelijk aanvalstrio met Roberto Firmino en vooral Mohamed Salah. Samen hielpen ze Liverpool aan een titel en een Champions League en Mané groeide er uit tot een internationale topper. Nadat hij eerder ook al voor FC Metz en Red Bull Salzburg gespeeld had, scoorde hij voor Liverpool maar liefst 120 keer in 269 wedstrijden.


LEES OOK: ‘Kompany heeft eigen Bayern-speler compleet genaaid’

Goede transfer van Bayern?

Meest recent

Brughmans maakt indruk met klassereactie na knaltransfer

De topper tussen Anderlecht en KRC Genk heeft zondag geen winnaar gekregen. Geen van beide teams ...

6
6
Vanderhaeghe zet straffe start verder met zege tegen Lokeren

In de Challenger Pro League prijken na vier speeldagen met Beerschot en Dender twee van de verwachte ...

7
7
OHL in vieze papieren na pandoering in Beveren

OH Leuven zit stilaan in zeer vieze papieren. Het blijft achter met een nul op vijftien nadat het nu ...

71
71
RSCA-fans begrijpen niets van ingreep Bruno: "Rampzalig"

RSC Anderlecht heeft zondagavond een meer dan verdienstelijke wedstrijd gespeeld. Maar uiteindelijk ...

128
128
Niemand echt tevreden: Anderlecht en Genk gelijk na intense clash

De topper van het weekend in de Jupiler Pro League heeft geen doelpunten en dus ook geen winnaar ...

286
286
Crisis loert bij puntenloos Kortrijk: "Het is simpel ..."

KV Kortrijk leek zondagnamiddag uitgerekend in de derby tegen Zulte Waregem op weg naar zijn eerste ...

147
147
‘Kompany heeft eigen Bayern-speler compleet genaaid’

Vincent Kompany sprak zijn vertrouwen in Jonas Urbig openlijk uit, maar achter de schermen speelde ...

69
69
Arsenal wint Londense clash: Tzolis beslissend tegen Chelsea

In de Premier League telt Arsenal FC na drie speeldagen nog steeds het maximum van de punten. De ...

69
69
"Geen hol waard" - Anderlecht-aanwinst valt uit de toon

RSC Anderlecht stond zondagavond voor een op papier lastige opdracht. Zo kreeg de recordkampioen het ...

226
226
Nieuwe doel voor swingend Gent: "Zullen we alles aan doen"

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

152
152
Barça deelt pak slaag uit; pandoering bij debuut El Ouahdi

FC Barcelona lijkt helemaal klaar voor de start van zijn Champions League-campagne. In La Liga ...

134
134
Buitenkans voor Club: Villa met grote zorgen naar Brugge

Aanstaande dinsdag wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Club Brugge komt ...

542
542
Kortrijk in rouw: Zulte Waregem wint derby na ongelooflijk slot

KV Kortrijk blijft ook na vijf speeldagen puntenloos in de kelder van het klassement staan. In de ...

143
143
Opstellingen: Bruno verrast iedereen, Genk met basisdebutant

Traditiegetrouw wordt zondagavond de topper van de speeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. Zo ...

164
164
In extremis optater United-Belgen; AZ domineert Eredivisie

In de Engelse Premier League is Manchester United er niet in geslaagd zijn eerste uitzege van het ...

34
34
Vanaken bejubelt Club-aanwinst: "Daar staat hij voor"

Club Brugge wist vrijdagavond de volle buit te pakken op het veld van promovendus Lommel SK. Erg ...

397
397
Zure degradatie bij Genk: "Maar hij is een topkerel"

KRC Genk haalde in het tussenseizoen verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

395
395
Onder Belgische coach: Vardy rondt ophefmakende transfer af

De zomermercato mag dan wel voorbij zijn, transfervrije spelers kunnen nog steeds tekenen bij een ...

89
89
Vermeeren meteen titularis: kranten beoordelen grote rentree

Royal Antwerp FC zorgde in het slot van de transferperiode voor een stunt door Arthur Vermeeren ...

299
299
15 op 15! Ook Cercle valt ten prooi aan Gentse machine

AA Gent blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Jupiler Pro League. Zondagmiddag gingen de ...

182
182
Club klaar voor Champions League: Jan Breydel loopt storm

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. De enige Belgische deelnemer, ...

592
592
'Bayern onderneemt rigoureus actie na Real-flirt Olise'

Bayern München slaagde tijdens de voorbije mercato erin om zijn sterkhouders aan boord te ...

401
401
Boskamp voorspelt gloednieuwe naam bij Rode Duivels

Het werd een erg interessante transferperiode voor kersvers bondscoach Mark van Bommel. ...

319
319
Gebeten hond bij Club: titularis gooit basisplek te grabbel

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

793
793
Vitor Bruno grijpt in: Anderlecht met basisdebutant?

RSC Anderlecht staat zondagavond opnieuw voor een stevige uitdaging. De recordkampioen krijgt immers ...

582
582

Meer sportnieuws