Kogel is door de kerk: Bayern heeft Mané beet

84 stemmen
Kogel is door de kerk: Bayern heeft Mané beet

Bayern München beleeft een opvallend woelige zomer, wat vooral veel te maken heeft met de soap rond Robert Lewandowski. Die wil absoluut naar FC Barcelona vertrekken, terwijl de Duitse Rekordmeister wanhopig probeert hem aan zijn contract te houden. Maar mogelijk komt dat dossier straks in een stroomversnelling, want Bayern heeft nu een andere ster beet.


Zoals verwacht maakt Sadio Mané immers de overstap naar Bayern. De transfer zat er al enkele weken aan te komen, want de 30-jarige Senegalees ging zijn laatste contractjaar in bij Liverpool en had al kenbaar gemaakt dat hij toe was aan een nieuwe uitdaging. Bayern kwam daarna snel op de proppen en nu zijn alle partijen er ook uitgeraakt. Mané tekende een contract tot 2025.

"Ik ben erg blij om eindelijk bij Bayern te zijn", reageert de aanvaller tevreden. "We hebben veel gepraat en van bij het begin voelde ik hoe graag deze club me wou. Ik twijfelde er dan ook meteen niet aan dat dit het juiste moment was voor deze uitdaging. Met deze club wil ik veel bereiken, ook Europees. Toen ik bij Salzburg speelde, heb ik veel matchen van Bayern gezien. Ik vond deze club altijd al leuk."

LEGENDE OP ANFIELD
Mané vertrekt zo na zes jaar bij Liverpool, dat hem in zijn afscheidsboodschap een 'legende' noemt. Hij was in 2016 overgenomen van Southampton en groeide al snel uit tot een dodelijk aanvalstrio met Roberto Firmino en vooral Mohamed Salah. Samen hielpen ze Liverpool aan een titel en een Champions League en Mané groeide er uit tot een internationale topper. Nadat hij eerder ook al voor FC Metz en Red Bull Salzburg gespeeld had, scoorde hij voor Liverpool maar liefst 120 keer in 269 wedstrijden.


LEES OOK: SK Beveren heeft prijs met ex-speler van Bayern München

🚀

Goede transfer van Bayern?

Meest recent

Wilmots baalt over Anderlecht: "Anders 10 miljoen euro"

Standard was deze mercato al zeer aanwezig. De club kijkt uit naar opportuniteiten, een defensieve ...

52
52
'PSG vindt akkoord en haalt grote naam bij FC Barcelona'

Ferran Torres staat op het punt om FC Barcelona te verlaten voor Paris Saint-Germain. De Spaanse ...

23
23
Vanderbiest geeft info over transferplannen KV Mechelen

KV Mechelen was al actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is nog niet klaar. Trainer Fred ...

44
44
"Dat ik naar Standard kon? Anderlecht is de grootste club"

Anderlecht investeerde al 12,5 miljoen euro in nieuwe spelers. Dat is voorlopig minder dan vorig ...

162
162
Vanhaezebrouck scherp voor topclub: "Geen verbetering"

Union SG speelde tot op heden twee officiële duels. Tegen Club Brugge en Bodo Glimt. Daaruit ...

129
129
De Mil herstelt ‘foutje’: "Had goed gesprek met de coach"

Bij AA Gent wisten ze opgelucht adem te halen na de 0-1-zege tegen Göteborg. Er zat druk op de ...

88
88
Anderlecht en La Louvière sloten héél opvallend akkoord

RSC Anderlecht opent zijn seizoen in de Jupiler Pro League met een thuiswedstrijd tegen La ...

258
258
Standard is gewaarschuwd: "Hen pijn doen"

Cercle Brugge opent zijn seizoen met een verplaatsing naar Standard. Zijn de Bruggelingen klaar voor ...

41
41
Euvrard verrast: toptalent zet stap terug bij Standard

Bij Standard willen ze meer de kaart van de jeugd trekken, maar door het wanbeleid van de ...

67
67
Coucke en Borsato zorgen voor immens vuurwerk in Knokke

Marc Coucke liet zijn volgers opnieuw even meekijken in zijn leven buiten de bestuurskamer. De ...

42
42
'STVV strijkt miljoenen op dankzij PSG'

STVV is financieel een zeer gezonde club. De Kanaries verkochten deze mercato al voor een zevental ...

145
145
'Stassin kan transfer versieren naar de Serie A'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil niet langer in de Ligue 2 ...

34
34
Leko niet zeker van mercato: "Kan nog veel gebeuren"

Club Brugge speelde een degelijk partij tegen KV Kortrijk. Het werd 3-0 in het Jan Breydelstadion. ...

357
357
Union SG legt volgende aanwinst officieel vast

Union SG heeft nog een transfer weten af te ronden. De Brusselaars hebben een buitenlandse speler ...

44
44
'Vader Lionel Messi overleden op 68-jarige leeftijd'

Jorge Messi, de vader van voetbalster Lionel Messi, is op 68-jarige leeftijd overleden. Dat melden ...

0
0
'KRC Genk verrast met komst JPL-smaakmaker'

KRC Genk staat op het punt om zijn derde ingaande transfer af te ronden. De Limburgers zouden ...

381
381
PSV pakt uit met peperdure ingaande transfer

PSV is een club die financieel nog steeds meer middelen heeft dan Club Brugge. De Eindhovenaren ...

45
45
Van Gaal lokt met Instagram-bericht massale smeekbede uit

Louis van Gaal viert vandaag een bijzondere dag, maar het is vooral een heel ander bericht dat ...

31
31
Simons ontdekt ‘nieuwe smaakmaker’ bij OHL

OH Leuven wordt naar jaarlijkse traditie door de ‘experts’ naar voren geschoven als een ...

127
127
'Nieuwe twist Lukaku: topclub knoopt gesprekken aan'

Van Romelu Lukaku was deze week geen spoor te bekennen op het trainingskamp van SSC Napoli. Een ...

199
199
Anderlecht haalt slag thuis: goudhaantje tekent tot 2029

RSC Anderlecht is deze zomer begonnen aan een gloednieuw sportief project. Maar ook daarin zal de ...

418
418
Ophefmakende wending: Play-Offs meteen weer terug in JPL?

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is vrijdagavond officieel van start gegaan. Het wordt de ...

1164
1164
Hein Vanhaezebrouck onthult: echte reden van afwezigheid

Hein Vanhaezebrouck blijft een naam die in het Belgische voetbal nooit helemaal verdwijnt. Zelfs ...

185
185
Club dokt zwaar voor opvolger Tzolis: Barcelona viert mee

Club Brugge heeft zijn nieuwe flankaanvaller beet. Voor de komst van Jan Virgili dokte de ...

507
507
TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

498
498

Meer sportnieuws