'Anderlecht-transfer loopt vertraging op'

285 stemmen
'Anderlecht-transfer loopt vertraging op'

Door coach Vincent Kompany de deur te wijzen heeft het bestuur van Anderlecht zichzelf én opvolger Felice Mazzu bijzonder veel druk opgelegd. Komend seizoen moeten de Brusselaars beter doen dan de derde plaats en verloren bekerfinale. En dus heeft Paars-Wit weinig tijd te verliezen op de transfermarkt.


Om de sportieve doelstellingen te bereiken, waaronder uiteraard ook de kwalificatie voor de Conference League, kan de selectie van Mazzu maar best zo snel mogelijk grotendeels vorm krijgen. Anderlecht heeft dus niet bepaald de luxe om te wachten tot het einde van de zomermercato om toe te slaan, wanneer er doorgaans nochtans nog een paar interessante (huur)deals te rapen vallen.

Daarom stelde de recordkampioen reeds Ishaq Abdulrazak voor, en zitten er volgens diverse bronnen nog meerdere deals in de pijplijn. Die van Nilson Angulo bijvoorbeeld. De 18-jarige Ecuadoriaan, een polyvalente aanvaller, vertoeft intussen al enkele dagen in ons land om zijn overstap definitief af te ronden. Al duurt het uitklaren van de laatste details blijkbaar toch iets langer dan verwacht.

VERTRAGING
"Angulo heeft vooralsnog zijn handtekening niet gezet", bericht Het Nieuwsblad immers. Hoewel zijn huidige werkgever al berichtte over de spits zijn verhuis naar RSCA lijkt het dossier dus wat vertraging opgelopen te hebben. Wie weet liggen er plots wel kapers op de kust, of is Angulo zelf aan het twijfelen geslagen. Algemeen wordt wel nog altijd aangenomen dat de transfer eerstdaags officieel beklonken wordt.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Verwacht u dat Angulo zijn komst snel in orde geraakt?

Meest recent

Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

4
4
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

39
39
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

230
230
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

224
224
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

270
270
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

68
68
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

453
453
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

86
86
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

306
306
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

44
44
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

85
85
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

131
131
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

266
266
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

78
78
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

831
831
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

225
225
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

316
316
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

455
455
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

91
91
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

555
555
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

318
318
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

88
88

Meer sportnieuws