'Anderlecht-transfer loopt vertraging op'

285
'Anderlecht-transfer loopt vertraging op'

Door coach Vincent Kompany de deur te wijzen heeft het bestuur van Anderlecht zichzelf én opvolger Felice Mazzu bijzonder veel druk opgelegd. Komend seizoen moeten de Brusselaars beter doen dan de derde plaats en verloren bekerfinale. En dus heeft Paars-Wit weinig tijd te verliezen op de transfermarkt.


Om de sportieve doelstellingen te bereiken, waaronder uiteraard ook de kwalificatie voor de Conference League, kan de selectie van Mazzu maar best zo snel mogelijk grotendeels vorm krijgen. Anderlecht heeft dus niet bepaald de luxe om te wachten tot het einde van de zomermercato om toe te slaan, wanneer er doorgaans nochtans nog een paar interessante (huur)deals te rapen vallen.

Daarom stelde de recordkampioen reeds Ishaq Abdulrazak voor, en zitten er volgens diverse bronnen nog meerdere deals in de pijplijn. Die van Nilson Angulo bijvoorbeeld. De 18-jarige Ecuadoriaan, een polyvalente aanvaller, vertoeft intussen al enkele dagen in ons land om zijn overstap definitief af te ronden. Al duurt het uitklaren van de laatste details blijkbaar toch iets langer dan verwacht.

VERTRAGING
"Angulo heeft vooralsnog zijn handtekening niet gezet", bericht Het Nieuwsblad immers. Hoewel zijn huidige werkgever al berichtte over de spits zijn verhuis naar RSCA lijkt het dossier dus wat vertraging opgelopen te hebben. Wie weet liggen er plots wel kapers op de kust, of is Angulo zelf aan het twijfelen geslagen. Algemeen wordt wel nog altijd aangenomen dat de transfer eerstdaags officieel beklonken wordt.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Verwacht u dat Angulo zijn komst snel in orde geraakt?

Meest recent

Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

11
11
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

50
50
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

50
50
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

27
27
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

127
127
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

99
99
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

135
135
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

74
74
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

85
85
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

181
181
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

116
116
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

220
220
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

281
281
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

87
87
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

438
438
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

525
525
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

206
206
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

134
134
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

138
138
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

209
209
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

201
201
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1770
1770

Meer sportnieuws